C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Řízená Spravedlnost

aeronet.cz

Terorista z nádraží ve Frankfurtu je švýcarský rezident, který dostal azylový status a pobytové povolení již v roce 2008! Švýcarská policie jej stíhá od 25. července, kdy se pokusil v Zurichu o uškrcení a poté ubodání sousedky! Eritrejec figuruje ve švýcarské učebnici jako ukázkový příklad skvělé integrace, má rodinu, 3 děti a dosud s ním nebyly problémy! Začal být divný poté, co za ním počátkem června přijeli kamarádi z Afriky! Zato v Česku to žije, Hamáček chce poslat do vězení už 2 lidi za předsudečnou nenávist kvůli pár větám na Facebooku!

Vedoucí kolotoče 11-14 minut


Německá média dnes pomalu začala rozplétat informace o teroristovi, který včera dopoledne na nádraží ve Frankfurtu shodil pod vlak chlapce (8) a jeho matku (40), když čekali na vlak a byli na cestě na prázdninový výlet k rodičům matky. Podle německého serveru Focus [1] se jedná o eritrejského občana ve věku 40 let, který v roce 2006 nelegálně přicestoval do Švýcarska z Francie. Podle informací na Facebooku německé AfD se totiž tento muž dostal do Evropy stejnou pašeráckou cestou přes Středozemní moře, která je za velkého mediálního humbuku známá dnes jako nějaká novinka, kterou pašeráci vymysleli teprve nedávno, ale přitom se ukazuje, že tato cesta přes Středozemní moře se už používá desítky let.

Německá tajná služba se podle médií nyní snaží zjistit, kde se tento Eritrejec pohyboval v Evropě před rokem 2006, a co konkrétně dělal ve Francii. Některé indicie by mohly naznačovat podle redaktorů Focus, že muž by mohl mít roli tzv. “nomáda”, což je v teroristických organizacích status rezidenta, který se přemisťuje mezi zeměmi a nemá vazbu na konkrétní bojový úkol. Jeho jediným úkolem je usazení a vytvoření krytí v podobě rodiny, dětí a manželky, aby nomád skryl svoji operativní roli. Francie byla pouze tranzitem a Eritrejec mohl přijít ze Španělska. Tam ovšem v letech 2004 až 2008 operovaly buňky Al Kajdy, které v Madridu dokonce provedly bombové útoky na vlaky roce 2004 [2]. Část bojovníků Al Kajdy se podle francouzských tajných služeb na povel Usámy bin Ládina přepnula po útocích v Madridu do spícího režimu “nomádů” v Evropě.

Terorista ze Švýcarska, kam přišel před 13 lety z Francie, kam předtím přišel ze Španělska, a předtím z Afriky po moři za pomoci pašeráků

Eritrejec dostal ve Švýcarsku v roce 2008 status azylového uprchlíka, založil rodinu, má celkem 3 děti a má zaměstnání v neuvedené organizaci v Zurichu, která má spolupracovat s neziskovým sektorem. Jeho případ uprchlíka je podle německého serveru Focus švýcarskými orgány dokonce knižně publikován [3] jako příklad člověka z Afriky, který se dokonale integroval v západní evropské zemi. Všechno fungovalo, všechno vypadalo naprosto dokonale, až do počátku tohoto roku.

Podle informací tento muž poprvé v polovině ledna tohoto roku navštívil psychiatrického lékaře v Zurichu, že prý trpí depresemi a je pod velkým tlakem. Jaký tlak to měl být, to není specifikováno, ale podle informací místních sousedů v Zurichu, kteří žijí ve stejném činžovním domě, se v jeho bytě začaly objevovat časté návštěvy mužů “afrického původu”. Do médií unikla i první autentická fotografie pachatele z vazební věznice ve Frankfurtu.

Celý tento bizarní proces vyvrcholil 25. července, tzn. doslova před několika dny, když se Eritrejec pokusil v Zurichu o vraždu své sousedky. Nejprve ji chtěl uškrtit šňůrou od počítače, poté na ni vytáhl nůž a chtěl ji ubodat. Švýcarská policie na případ uvalila informační embargo a není jasné, jestli žena útok přežila, nebo je už taktéž mrtvá a švýcarská policie situaci podcenila a nevarovala německé kolegy, že vrah se může nacházet na území Německa.

Nejprve chtěl sousedku uškrtit, potom ubodat a potom ji prý podle německých médií “zamkl” v jejím vlastním bytě. O jejím osudu není nic známo, švýcarská policie zřejmě chtěla hon na teroristu utajit a takto to nakonec dopadlo

Server Focus totiž uvedl nejprve informaci, že Eritrejec “po svém hrůzném činu byt oběti uzamkl” a okamžitě odcestoval do Basileje a odtamtud odjel vlakem do Frankfurtu. Redakce Focus po zhruba 40 minutách text šmahem upravila, že “muž se pokusil o vraždu sousedky, poté ji uzamkl v bytě a odcestoval do Basileje”. To ovšem nedává smysl, proč by zamykal byt, když by sousedka byla naživu a mohla by začít třeba z okna volat o pomoc nebo mobilním telefonem. Tyto rozpory a náhlé změny jsou v německých médiích během mediálního pokrývání zpráv o terorismu migrantů v Německu velmi časté a obvyklé, je to součást tvrdé německé autocenzury v redakcích. Sami si domyslete, která z těch dvou variant obou zpráv je asi ta správná a pravdivá.

Německá média okamžitě začala razit verzi, že muž útočil ve Frankfurtu kvůli psychickým problémům, což je opravdu úsměvné, pokud někdo začne vraždit lidi okolo sebe kvůli depresi. Jak vám potvrdí každý psychiatr, deprese představuje přesně opačnou hrozbu, tedy riziko sebevraždy, což je přesně opačný proces. Vraždění by mohlo být projevem maniakální psychózy, která by se ovšem musela manifestovat již dříve a musela by mít nějaký průběh.

Daleko logičtější vysvětlení je, že poté, co na počátku června za ním přijeli “kamarádi” z Afriky, tak se něco stalo. Zkuste hádat, co to bylo. Aktivace rezidenta po dlouhé době “spánku” a povel k provedení útoků proti nevěřícím. Muž tedy uposlechl a začal vraždit. Jako první cíl si vybral sousedku. Její osud je neznámý. Věděl, že po tomto činu začne policie oblast uzavírat, takže musí zmizet rychle z města.

Terorista z Afriky může být “nomádem” Al-Kajdy ze Španělska z let 2000 až 2004, začal totiž vraždit až po návštěvě “kamarádů” z Afriky na počátku června

Okamžitě se vydal do Basileje a odtamtud se potom vlakem přesunul do Frankfurtu. Na nádraží provedl další dva údery, nejprve se pokusil zabít matku dítěte, poté se mu povedlo zabít samotné dítě, a nakonec zkusil pod vlak strčit ještě další ženu, ta se mu ubránila. Jeho řádění zastavili až rozzuření Němci, kteří ho na nádraží honili jako v nějakém filmu a nakonec ho povalili na zem a seděli na něm, aby jim neutekl, a to až do příjezdu policie.

Německé ministerstvo vnitra má nejvyšší pohotovost a na sociálních sítích mizí fotografie, videa, články a mizí kompletně celé účty. Na webu AfD už se ozývají první lidé, kteří reportují, že je navštívila policie kvůli výrokům na Facebooku. Největší starostí policie je uklidnění nálad ve společnosti a vykreslení pachatele jako “psychicky nemocného” člověka, nikoliv jako sprostého a vraždícího teroristy, který vraždil (anebo se pokusil o vraždu) ve Švýcarsku před 5 dny a vraždil i ve Frankfurtu.

Pokud se nad tím zamyslíte, je v tom hrozivá logika. Pokud někdo chce zakrýt svůj původ teroristy, pokud je uveden do spícího režimu jako nomád-rezident, potom paradoxně se může zdát, že je zářným příkladem úspěšné inkluze, protože se chová slušně, snaží se na sebe neupozorňovat, má zaměstnání, má rodinu, má děti a je to tak ojedinělý případ, že švýcarské organizace a úřady o něm dokonce napíšou i v knihách a publikacích o integraci cizinců v Evropě.

Jenže nikoho už asi nenapadlo, proč se černý Afričan tak chová, když všichni ostatní černoši v roli migrantů se chovají jako zvěř. Jak nazvat situaci, když učebnicový vzor integrace vytáhne na sousedku nůž a chce jí zavraždit, nebo když sedne na vlak a v sousední zemi začne shazovat lidi a děti pod vlak? Existuje pro takové chování rozumné vysvětlení? Německá média už kontaktovala psychiatra, který tvrdí, že útočník možná měl bludy a halucinace způsobené vysazením léků [4]. Tak určitě…

Policie a vnitro začalo teroristu vykreslovat jako “nemocného”, který měl v poslední době od ledna tohoto roku deprese

Co se vlastně stalo? Eritrejec se vzorně integroval, má rodinu a tři děti. Pokud by měl nějakou maniakální psychózu, progresivitu směrem k sociopatii a dokonce psychopatii, tak by se to projevilo zejména na jeho rodině a dětech. Rozhodně by to poznal psychiatr a určitě by to nebyla deprese jako diagnóza, protože deprese vede k sebevraždám, ne k vraždám. Jakmile se ale začal stýkat s kamarády z Afriky, najednou mu něco přepnulo a začal vraždit? Není logičtější prostě to, že dostal příkaz a povel k provedení útoků proti kafírům? Jeho bratři v islámské víře za ním přijeli, aktivovali ho smluveným a tajným příkazem a výsledkem je nomád, který okamžitě opustí ženu, rodinu, zaměstnání, protože to bylo všechno po celou dobu pro něj jenom jako operativní krytí před odhalením ze strany kontrarozvědky. Jakmile byl aktivován, začal vraždit.

Časově to do sebe všechno zapadá. Al-Kajda začala ve Španělsku působit v roce 2000, a potom o 4 roky později došlo k provedení bombových útoků v Madridu na vlaky. V té době začala Al-Kajda pronikat i do Francie a tito vzorní a učebnicoví migranti, kteří se tak skvěle integrovali, mohou v mnoha případech být ve skutečnosti spící nomádi Al-Kajdy v Evropě. Jedinou možností, jak německé úřady mohou zabránit vypuknutí nepokojů, je vykreslení teroristy jako duševně nemocného člověka, což je oblíbené řešení v každé teroristické kauze, kdy vláda chce zamést teror pod koberec. Daleko větší důraz je kladen na potlačování křiku a názorů obyčejných lidí na internetu. Děsivý důkaz máme v České republice.

Hamáček dál pokračuje v likvidaci občanských svobod v ČR, do kriminálu až na 15 let chce zavřít dva lidi, kteří napsali na Facebook názor na události v Christchurch

Média dnes přinesla informaci, policie a pražské státní zastupitelství začalo stíhat celkem už dvě osoby za šíření předsudečné nenávisti v rámci paragrafu o schvalování teroristických útoků [5]. Hrozí jim až 15 let za mřížemi. Obě dvě osoby se měly dopustit schvalování terorismu tím, že v průběhu března tohoto roku ostře a nenávistně reagovaly na události v Christchurch na Novém Zélandu, kde došlo k podivnému a pod koberec zametenému incidentu střelce, který naživo streamoval palbu do muslimů v mešitě. Kauzu jsme analyzovali i u nás na serveru. České orgány tak stíhají celkem dvě osoby za to, že na Facebooku napsali své názory na muslimy. Znovu je třeba varovat uživatele sociálních sítí, aby nic nepsali, protože Facebook zatepla všechno posílá Hamáčkovým orgánům na vnitru.

Toto je okopírovaný proces z Německa, kde policie toto provádí již od ledna 2017 a stíhá lidi za předsudečnou nenávist. Velmi podivná je i reakce SPD, která na svém Facebooku na kauzu reagovala s obrovským zpožděním až dnes odpoledne po 15. hodině, dokonce i český mainstream kauzu medializoval již včera a se vším všudy, tedy dříve než SPD, což je bizarní a je to zvláštní signál. Jako kdyby se někdo v SPD bál Jana Hamáčka a jeho vnitra a paragrafu o předsudečné nenávisti.

Zkuste se nad tím zamyslet v souvislosti se skandálními výroky [6] poslance za SPD Pavla Jelínka na adresu české alternativy, že prý rozvrací bezpečnost ČR. Není to nadbíhání poslance SPD právě Hamáčkovi? Naopak, bezpečnost ČR je již rozvrácena tím, že vnitro dlouhá léta rozdává tolik pobytových víz, že z Teplic se staly Arabské Teplice, z Brna se stala jihomoravská Džida a ministr vnitra zavírá české lidi za psané názory na Facebooku, protože má strach z vlastních občanů, stejně jako politici tady v Německu. Zakázali psát a brzy zakážou i zpívat. Teroristé se dělají u soudů jen z českých důchodců, kteří chodí o berlích, zato z černých a silných Afričanů se dělají jen chudáci a psychicky nemocní jedinci, i když vraždí bezbranné bílé ženy a děti. Superkrize naší civilizace v přímém přenosu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email