C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Máte děti? Nezávidím Vám…

aeronet.cz

Německá policie odložila případ znásilnění desetiletého chlapce na školním výletě skupinou deviantních a údajně jedenáctiletých arabských spolužáků, protože policii se nepodařilo lékařsky stanovit věk pachatele! Dnes večer tě ošu**me, pošeptali spolužáci vystrašenému chlapci dopředu při cestě na zámek, večer hrozbu splnili! Škola se o tom dozvěděla až po návratu z výletu! Svoboda pohybu v EU?


Německý Berliner Zeitung přinesl minulý pátek výbušný článek [1] o znásilnění 10-letého německého chlapce, který pouze dokresluje současnou situaci v Německu s nezvládnutou migrací, která se nyní krystalizuje do mohutných protimigračních protestů v Chemnitzu. Berlínský list přinesl šokující zprávu o události, která se stala před začátkem letošních prázdnin. Základní škola z Berlína koncem minulého školního roku vyrazila na výlet do Uckermarku, který leží těsně na hranicích s Polskem nedaleko Štětína. Cílem zájezdu se stal zámek Kröchlendorff spojený s pobytem, lezení po skalách, výlet lodí, hry v lese. Žádný supermarket, žádné kino, jen čistá příroda. Celá akce se konala v rámci školního programu “Spolužáci tvoří jeden tým!”, který má posílit společenské vazby mezi vrstevníky z různých kultur. To se skutečně nakonec povedlo, ale úplně jinak, než odborný personál vychovatelů očekával.

Celkem 38 dětí se zúčastnilo tohoto zájezdu a co se stalo hned první den večer na Kröchlendorffu, to prostě hlava nepobere. Skupina tří dětí migrantů, dva Afghánci a jeden Syřan, si vyhlédli spolužáka, jehož původ německá média nepřináší. Podle utajování okolo je však jasné, že obětí je bílé německé dítě, protože národnosti útočníků úřady po nátlaku médií nakonec uvedly.

Již přes den tato trojice šeptala do ucha vyhlédnuté oběti strašná slova: “Dnes tě ošukáme!” a následně večer na Kröchlendorffu opravdu svoji hrozbu spolužáci splnili. Jedenáctiletý Afghánec a stejně starý Syřan drželi oběť za ruce a jejich komplic, údajně teprve 10-letý druhý Afghánec, chlapce znásilnil. Další dvě děti toto sledovaly, ale znásilnění se nezúčastnily. Dva vychovatelé a učitel o ničem nevěděli. Sexuální násilí páchané desetiletým dítětem šokovalo německou veřejnost poté, co čin vyšel na povrch po návratu školy z výletu. Jedna z dívek šla celou věc nahlásit na vedení školy.

Deviantní děti migrantů páchají teror na základních školách v Německu. Chemnitz je jenom slabý čajíček v porovnání s tím, jak dokáží řádit 11-leté děti migrantů

“Jsem ohromena tímto šokujícím případem. Musíme udělat všechno na podporu a pomoc zraněného dítěte a rodiny,” uvedla ministryně školství Sandra Scheeres. Zmíněnou školu navštěvují hlavně děti ze sociálně problematických skupin, což je v Německu kódové označení pro migranty. Znovu a znovu se na zmíněné škole objevuje násilí, dokonce noví studenti nemají respekt k učitelům, mluví s nimi sprostě a používají doslova fekální výrazy. Podle Berliner Zeitung každé sedmé dítě chodí do školy nepravidelně.

Poté, co se znásilnění vyšlo na veřejnost, škola okamžitě informovala rodiče a policii. Pachatelé byli vyloučeni z vyučování až do začátku prázdnin, to znamená na zbytek minulého školního roku, zhruba asi dva týdny. Za přítomnosti městské rady a třídního učitele všichni souhlasili, že žádný pachatel se nemůže vrátit do své staré škole. Rozhodnutí znělo: Vyloučení ze školy! Německo snese fšecko?

Ministryně Scheeresová k tomu uvedla: “Všechny síly zde byly vynaloženy pro spolupráci školního psychologa, vedení školy, úřadu pro mládež a policie, aby se případ vyřešil. Žádný z pachatelů už nechodí do této školy. Tím jsme vyčerpali všechny právní možnosti.”

Desetiletý Afghánec se již před tímto činem choval neobvykle. Pro jeho dva jedenáctileté komplice byly v jiných okresech nalezeny jiné školy. A co se stane s hlavním viníkem, který je ještě o měsíc mladší než samotná oběť? Vyšetřovací orgány nedokázaly lékařsky stanovit odhad věku údajného dítěte v roli útočníka. Chlapec vypadá starší, ale je pozoruhodně ještě dítětem podle dokumentů, které mu vystavila po příchodu do země německá vláda a trestu tak unikne, uvedl Berliner Zeitung. Tento desetiletý Afghánec, který také žil s rodiči nějakou dobu v Íránu, ovládal jako vůdce ostatní spolužáky, už před výletem bylo zjevné, že je mnohem starší. Choval se velmi nápadně a dospěle. Podle jeho třídního učitele se však nikdy sexuálně neprofiloval a do té doby neprojevoval násilí ke zmíněné oběti.

Malý chlapec leží na psychiatrii, rodinka jednoho z kompliců útočníka se chystá přesunout do Belgie, díky svobodě pohybu v EU

Úřad pro mládež okresu nařídil psychologickou zprávu od ambulance Ochrany dítěte Charité. Orgány předpokládají, že pachatel se již nemůže zúčastňovat normální školní výuky a bude potřeba pro útočníka obstarat diagnostickou výchovu ve speciálním zařízení. Stejně tak znásilněný chlapec se už nechce vrátit do své staré třídy, podle informací z německých médií je dítě v péči traumatologů na psychiatrickém oddělení pro nezletilé Berlínské fakultní nemocnice. Německý Spiegel uvedl, že rodina jednoho z kompliců prý zvažuje odjezd do Belgie za příbuznými. Rodina se může volně pohybovat po celé EU, protože mají německé azylové dokumenty, které umožňují volný pohyb po celé Evropské unii. Novináři se tak ptají, jestli podobné znásilnění lze za čas očekávat i na nějaké škole v Belgii.

Zdánlivě teď odbočím k jinému tématu, ale souvislost s událostí bude více než zjevná. Sledoval jsem včera vystoupení Tomia Okamury ze záznamu na České televizi a jeho rozhovor s Danielem Takáčem byl skvělý, ovšem jenom do okamžiku, než Tomio Okamura opět začal hovořit o reformě EU. Přitom v tom samém rozhovoru Tomio Okamura řekl, že Evropská unie je nereformovatelná, což je správný a logický výrok. Jenže reforma EU do takzvané integrované spolupráce suverénních zemí v Evropě není nic jiného, než návrat k modelu Maastrichtské smlouvy. Součástí Maastrichtu byl také volný pohyb lidí, tomu prostě v globalizovaném světě nejde zabránit, pokud chcete budovat a setrvat v globalizaci. Tomio Okamura by si měl uvědomit, že musí dělat politiku jako Donald Trump a ne jako Matteo Salvini, který je globalista a nemá s alternativou nic společného, ani co by se za nehet vešlo.

Politická alternativa jde do kopru, hlásí lidé z alternativy z celé Evropy. Mění se teze AfD v Německu, SPD v Česku, Národní fronty Marine Le Pen ve Francii, Ligy Severu v Itálii. Kdo to nevidí, je slepý! A židé slaví další vítězství?

Donald Trump ruší globalistické smlouvy, blokuje dovoz cizího zboží do USA, chrání americký trh, uvaluje cla na globalistické firmy a buduje mohutnou armádu. Donald Trump často říká: “Dělejte to jako já!” a tím vysílá jasný signál, jakým způsobem se odchod od globalizace má provádět. Pokud to převedeme na Českou republiku, měla by zahájit stejné kroky, ochranu hranic a to znamená omezení volného pohybu migrantů přes hranice. Musí dojít k ustanovení ochrany trhu, stanovení cel a tarifů na ochranu domácí výroby a domácího českého průmyslu. Stejně tak musí dojít k omezení kapitálových pohybů, aby banky v zahraničních rukách nemohly z ČR vyvádět zisky, stejně tak nadnárodní řetězce. A musí dojít ke kontrole služeb, mezi které patří hlavně činnosti politických neziskovek. Odchod od globalizace neznamená izolaci, ale emancipaci, národní obrození a návrat k samostatnosti a suverenitě.

Všechno souvisí se vším a volný pohyb osob, který od sjezdu pronárodních evropských stran v Praze v květnu tohoto roku vyhlásila Marine Le Pen jako jeden z hlavních bodů reformy EU je pouze přesunutím špíny z kouta pod koberec v Evropě. Celou globalizaci řídí židé, mají pod kontrolou Moskvu, Tel-Aviv i Teherán a s pobavením sledují, jak pronárodní strany v Evropě najednou v roce 2018 volají po reformě EU, zatímco před pár lety volaly po tvrdých Exitech bez výjimky. Podle ovoce poznáte je.

Je velký rozdíl mezi slovy, tím, co vám říká politik, a tím, co dělá jeho strana. Mně osobně už nestačí pěkné výroky a zajímavé povídání o říkání těch politiků, kteří o sobě tvrdí, že jsou pronárodní politici. Když totiž řeknete A, ale uděláte B, tak neustálým opakováním A pořád dokola z toho B prostě A neuděláte, ať se snažíte sebevíc, chápete? Nadávat na migraci a migranty a potom v televizi říct, že je potřeba ochraňovat Izrael je potom důkazem toho, že ti politici z alternativy netuší, která bije a netuší, že právě tu migraci do EU řídí židé a sionisté v Izraeli.

Uctíváte Baalův stolec, vlastenče!

Dnešní procesy migrace do EU řídí židé. Světoví sionisté, abych byl přesný. A politická strana, která sebe definuje jako pronárodní, se nesmí stavět na ochranu Izraele, proboha. Éto děbily? Nesmí se stavět ani na ochranu Teheránu, proboha. Protože Izrael kontrolují židé, zatímco ajatolláhy v Teheránu ovládají Židé a vedou mezi sebou Klammath, skrytou válku židů a Židů. Rijád v Saúdské Arábii ovládají židé, zatímco Moskvu a Vladimira Putina ovládají Židé a vzniká tím arabsko-ruská svatava Rusko-muslimského chanátu na jedné straně, jejichž cílem je boj proti ruským Chasidům, Židům na druhé straně.

A Vladimir Putin se na to dívá a nesmí ani hlesnout, když Tah’mar Benji Netanyahu bombarduje a zabíjí vojáky Bašára Asada v Sýrii na dohled ruských jednotek a ty nesmí zasahovat, protože Putin není zasvěcen a uveden do vyšší svatavy než Benji, zatím. Jeruzalém ovládají židé, Prahu ovládají skrze židozednářskou svatavu Ordo Pragensis pro změnu Židé. A ne jen tak nějací Židé. Historicky jedni z nejmocnějších. A jejich moc, jejich zasvěcení a stolec svatavy spočívá v Adrach Menach na 5 pilířích Baalova chrámu, který při pohledu ze shora tvoří krajní body Pentagramu.

První pilíř je člověk, který nese na zádech planetu zemi s nápisem Free Movement, tzn. volný pohyb lidí. Druhý pilíř je lichvář s křivým obličejem, měšcem v ruce a druhou rukou schovanou za zády, ve které drží nůž. Na měšci je nápis Free Trade (volný pohyb kapitálu po světě). Třetím pilířem je osel obtěžkaný bednami se zbožím a nápisy Free Market (volný pohyb zboží). A čtvrtým pilířem je ďábel s úpisem na duši na splnění všech snů a na deskách je nápis Free Services (Služby zdarma, které ale jsou vykoupeny strašnou cenou, viz. free služby na internetu, které sbírají informace o lidech). Pátým pilířem je úředník s korunou krále na hlavě. To je symbol státního manažera, půlčíka. Napůl obchodník, napůl politik. Půlčíků vidíme v globalizaci v poslední době obrovské množství, Andrej Babiš, Andrej Kiska, Petro Porošenko, ale i Tomio Okamura jako podnikatel, a hlavně Donald Trump.

Napeklovzetí Baala a jeho následovníků spojených Šalamounovou pečetí a mlčenlivostí o Klammathu, tajné válce mezi židy a Židy

Všichni z nich přitom mají jiné politické ukotvení, ale dohromady tvoří součást v jednom společném chrámu, jehož pilíře ke zděšení zasvěcených lidí, najednou vyzývají jako svatý grál. Tímto odpovídám na stovky emailů, které jsme dostali do redakce a ptáte se mně, proč mi tak vadí 4 svobody, které Tomio Okamura akcentuje v novém plánu reformy, resp. reintegrace EU. Nelze stavět svobodu a národ, který by se opíral byť i jenom o jeden jediný pilíř Baalova chrámu.

Proto je mi zcela jasné, proč v Praze na čele kandidátky SPD je židozednář a strážce Baalova stolce pražského Jeruzaléma. Není to jen symbol, Hynek Beran je židozednářský kádr, jehož úkolem bude zasvěcení vybraných lidí v SPD do vyšší svatavy v Praze. Tady je škoda, že jsem ještě nestihl dokončit novou knihu, kde byste se dočetli o Baalově stolci více, ale musím se na tomto místě omluvit všem vlastencům a lidem, kterým jsem v minulosti doporučoval jisté rozhodnutí, jak volit ve volbách. Ve světle toho, co vidím vylézat z jámy pražské svatavy dnes, bere mně naprosté zděšení.

Abych to shrnul, události v Německu jsou příkladem toho, jak dopadne každý národ, který podlehne řízení globalizace. Volný pohyb osob vede k nasunování nového etnika, které je silnější, fyzicky i mentálně, a toto nové etnikum začíná terorizovat původní a slabé obyvatelstvo. Když se ozvou vlastenci, aby NATO chránilo hranice před migrací, jejich slova vyznějí naprázdno, protože NATO místo toho operuje na ruských hranicích a makových polích v Afghánistánu. A když vlastenci řeknou, že tedy vystoupíme z NATO, tak mnozí politici z pronárodních stran to odmítnou s tím, že by naši zemi neměl kdo bránit, a proto nás musí chránit NATO. Před čím? A před kým? Před Ruskem? Takové výroky od politiků z alternativy by vás měly okamžitě varovat jako poplašný alarm.

Jednosměrný proces SPD, bez tleskání a jásotu, už jenom jako pasažéři, kteří zaplatili a sedli do vlaku

Aby zase nedošlo k nedorozumění, tak to zopakuji znovu: Pokud padne SPD, padne s ní celá alternativa v ČR. Jenže pokud nedojde k zastavení toho, kam se pomalu a tiše SPD politicky přesunuje, padne česká alternativa úplně stejně. Mocenský tenzor, není úniku. SPD je v pozici, do které byla ukotvena procesy v minulých letech a ty procesy teď musí proběhnout a doběhnout, jako když z kopce pustíte odbrzděný náklaďák bez řidiče. Uvnitř během divoké jízdy z kopce to bude uvnitř lítat, chaos, bez ladu a skladu, ale stroj bude nabírat dynamiku. Ničící sílu.

Ta pomůže zbourat staré kotvy globalizace, to je to, co je dobré na SPD, ale nahradí je novými s pečetí Novum Ordo, což jsou okovy chystaného evropského Kaganátu. Protože jestli na konci tento politický náklaďák narychlo a náhle uhne a místo globalizace srazí a zničí národní kotvu, nezůstane po alternativě víc než jenom mastný flek. Jak už řekl poradce a přítel Vladimira Putina a šéf Evropského židovského kongresu Vjačeslav Moše Kantor: “Je třeba pracovat, my to budeme řídit…”. Tím shrnul do dvou holých vět celou globalizaci, a nejen v Rusku. Znásilněné dítě nezletilým migrantem? Tak si zkuste zopakovat Kantorův výrok a zamyslete se.

-VK-

Šéfredaktor AE News