C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Pro tohle jsme zvonili klíči?

czechfreepress.cz

Zajímavé necenzurované informace – Czech Free Press

Miroslav Suja

Existují dokumenty o spolupráci Horáčka s STB z roku 1981, 1984 1987. V tomto roce měl jméno „sázkař“. Tento poslední dokument byl zničen na příkaz generála Lorence koncem roku 1989. Proč asi?
Nebyly tam náhodou záznamy o tom, že skutečně udával některé lidi?

Ziskovka Člověk v plísni dostala loni 1 500 000 000 kč, slovy jednu a půl miliardy korun. Přitom zhruba 90% těchto peněz jde na platy nejvyšších funkcionářů v těchto organizacích.

V ČR je už 40 tisíc imigrantů. Jde samozřemě  o ty z Afriky a Arábie. Odvážili jste se jít v noci po Václaváku nebo na Staromák?

Herman /typicky české jméno/ řekl, že pokud jde o „krajany“, současní Němci jsou jiní než tehdejší Němci. Soudruhu Hermane, a ruský občan v kapitalistickém Rusku je stejný jako sovětský občan v tehdejším Svazu sovětských socialistických republik?

Jakýsi protiústavní soudce Varvara řekl že Kiska je jeho prezident. Takže husákovský komunista není jen předseda tohoto soudu soudruh Rychetský… Chocholoušku, kde se flákáš?

21. srpna bylo pietní shromáždění před budovou Českého rozhlasu. Kavárenská havlérka si z piety udělala politickou demonstraci a dlouho nechtěla uvolnit místo kolem pomníku. Při proslovu Bureše a Ondráčka se stále pískalo. Pískot ustal, jakmile začal mluvit husákovský komunista, dnešní předseda senátu, soudruh Štěch. Jak je možné, že tento komunista, který byl aktivní ve straně, která schvalovala pobyt sovětských vojsk u nás, nikomu nevadil? Rozumíte tomu? Takže vadí jim takzvaná „okupace“ nebo ji schvalují?? Soudruh Bureš šokoval tím, že svůj projev skončil tak, že poděkoval za hlasy svým voličům. Tím vzorně dokázal, že kašle na nějaké zesnulé, ale že mu jde jen o hlasy svých voličů. Pardon, zapomněl jsem, že volby se blíží.

Demokracie tu bude, až se bude říkat Ruzynské letiště, nikoli letiště Vladimíra Iljiče Lenina, pardon, letiště Václava Havla. Je jen otázkou času, kdy se budou bourat památníky i tohoto kultu osobnosti. Vše je úplně stejné jako za minulého režimu.

Kdysi dával rozkazy Dubčekovi a potom Husákovi soudruh Brežněv. Dnes to samé dělá Angelika. Takže opět jsme vazaly Říše velkoněmecké. Co nedokázal Áda, to dokončila německá svazačka. Jak je možné, že prezident cizího státu poroučí našemu / i když ne českému/ premierovi? Kam jsme to dopracovali? Bureš má v Německu firmu za miliardu eur, proto je vydíratelný a musí Angeliku poslouchat na slovo. Už měl podepsanou dohodu s SPD, ale svazačka mu tuto spolupráci zakázala. Existuje lepší důkaz, že už opět patříme pod velké Německo? Proto jsme zvonili klíči?

21. srpen byl zákonem prohlášen za „Den okupace“. Nezapomnělo se náhodou na den skutečné okupace 15. března 1939? Kolik padlo lidí, když nás „okupovali“ ruští vojáci a kolik padlo Čechů, když nás okupovala německá armáda? Kde byli v srpnu naši „spojenci“? Pardon, jejich tanky už byly na českoněmeckých hranicích. Proč asi? Pravdu měl Pjakin, když tvrdí, že kdo by šel do ulic vstříc tankům, pokud by šlo o skutečnou okupaci? Vzpomente si, jak se chovali Češi 15. března 1939. Opravdu si hrdinně  lehali před německé tanky? Je zajímavé, že státy „okupované“ sovětskou armádou vzkvétaly, stavěly silnice, železnice, „králíkárny“…Co se vybudovalo po patnáctém březnu v roce 1939?

17. 11. 1989 jsme demonstrovali i za skončení socialismu. Tentýž socialismus či nesrovnatelně horší přišel z kdysi zlatého Západu. Statisíce zbytečných zákonů, norem, zákazů, příkazů, regulací, dotací…Jak je možné, že s tímto socialismem souhlasí i všechny „pravicové“ strany? Něco tady nehraje. Pravice je přece úhlavní nepřítel socialismu! Cenzura na internetu se stává běžnou, nekorektní kritika se stává trestnou činností, zavrhuje se vše normální, podporuje se vše perverzní…Historie dokazuje, že to nedopadne dobře a že taková říše se vždy rozpadla. EU se rozpadne do pěti let. USA skončí svou vedoucí roli ve světě, tak jako skončil s šéfováním východní Evropy Sovětský svaz. Vedení ve světě převezme Čína. Už se těším, až budou naši politici převlékat kabáty.

Nadává se na Stalina, ale jak je možné, že patnáct let po válce, kdy bylo Rusko zcela zničené, vyletěl ruský Spuntnik s Lajkou do vesmíru? Pravdu o vyhladovění Ukrajiny si lze na internetu najít, nesmí se říkat veřejně. Proto je Stalin v Rusku tak oblíben na rozdíl Lenina, který má bustu v USA jako Havel. Proč asi? Do dneška vyrábí raketové motory jen Rusko. Nadává se na komunisty, ale kdo po válce v úplně zničeném státě vybudoval železnice, silnice, JZD, které nám záviděl celý svět, a průmysl na takové úrovni, že jsme vyráběli všechno? Kdopak to všechno rozkradl hned po revoluci? Jak je možné, že naši politici dopustili, aby cizí firmy dostaly zaplaceno za to, že náš průmysl a zemědělství položí na lopatky? Pro tohle jsme zvonili klíči?