C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Filmový štáb neziskovky natáčí zinscenované video

VIDEO: Český turista na Krétě přinesl záběry, jak filmový štáb neziskovky natáčí zinscenované video s arabskými utonulými uprchlíky, které vyplavilo Středozemní moře. Režisérka diriguje herce zpoza kamery, zoufalé arabské ženy jako loví z moře těla svých utopených mužů a synů! Takto vypadá výroba “středomořské reality” pro západní mainstreamová média!

Českému turistovi na Krétě se podařil neuvěřitelný úlovek. Během svého rekreačního pobytu u moře si totiž všiml neuvěřitelné scény, která probíhala přímo před jeho očima nedaleko hotelu, kde je ubytován. Popadl tedy svůj mobilní telefon a všechno natočil. Před jeho očima totiž probíhala výroba zfalšované virtuální propagandistické reality pro západní mainstreamová média. Na jedné straně byla scéna. Arabské ženy zahalené v hidžábech stojí po pás ve vodě v moři. Několik metrů od nich na hladině moře se nehybně vznáší těla jejich mužů. Na straně druhé filmový štáb na břehu. Žena sedí na stoličce, před sebou má kameru na stativu a rukama gestikuluje směrem k ženám do moře, jak se mají postavit a co mají dělat. Asistenti okolo režisérky jí pomáhají, jeden z nich má v ruce dokonce dron pro natáčení filmových záběrů ze vzduchu.

Arabské ženy a plovoucí mrtvoly.

Herci ve vodě se snaží udržet na hladině a splývají na zádech, aby to jako vypadalo, že jsou utopení. Určitý detail ovšem režisérce uniká, protože mrtvoly v moři plavou obvykle obličejem dolů, což je způsobeno axiálním těžištěm lidského těla ve vlnách v moři. Ruce utonulého obrátí tělo směrem tváří a břichem dolů ke dnu moře. Jenže to je detail, který laická veřejnost nezná, pokud tedy nečte detektivky, takže pro tzv. “production value” zinscenovaného filmu to vůbec nevadí. Do mainstreamových zpráv se dostanou stejně jenom rychlé několikasekundové střihy, případně se video dostane k soukromému promítání v Evropské komisi nebo pro potřeby propagandistických materiálů neziskovek. Nejde totiž o nic jiného, než o formování a překreslování informačního pole v Evropě a důkazy, pokud chybí, se prostě vyrobí na zakázku. Není ani potřeba nic skrývat, protože tyto záběry se označí za pravé, nebo se označí za záběry něčeho jiného. Mainstream nepotřebuje dokladovat autenticitu, protože mainstream sám o sobě prohlašuje, že je autentizační autoritou.

Sionistické řízení světa na 3. prioritě v praxi: Zinscenování utonulých migrantů na Krétě

Arabské ženy stojící ve vodě dostaly do tuky velké rance, ve kterých si nesou svůj skromný majetek na cestě ze své země, ze které prchají. Plovoucí těla potom vykreslí tragédii, že při cestě do Evropy ovdověly a je třeba jim tedy pomoci a litovat je. Takové scény skutečně pohnou srdcem některých lidí a dárců, a přesně o to ve skutečnosti jde, vyvolat soucit a následnou generositu různých fondů, aby nasypaly neziskovce a jejímu projektu více peněz. Tyto záběry jsou konzultovány a zachycovány z více zdrojů, štáb disponuje obvykle nejen kamerou na stativu, ale i mobilními prostředky obrazového záznamu, zejména drony. Hlavním úkolem je zachytit a vykreslit tragédii celé scény z co nejvíce úhlů, ale současně tak, aby nebyly vidět detaily. Proto si všimněte jedné podivné věci, na kterou jsme na Aeronetu již několikrát upozorňovali.

Režisérka diriguje scénu, v ruce drží scénář.

Pokaždé, když se do mainstreamu dostanou nějaké záznamy a videa svědků nějaké události, tak obrazové záběry jsou v katastrofální kvalitě, jako kdyby je někdo točil na nějakou Nokii z roku 1999 s mobilním objektivem 0.5 Mpix a ještě rozostřeně. Viděli jsme to při záznamech střelby v Pařiži v klubu Bataclan, viděli jsme to při střelbě šíleného střelce v Las Vegas, pokaždé se najednou objevily záznamy z mobilních telefonů, ale v naprosto otřesné kvalitě natočené v tak nízkém rozlišení, že snad žádné dnešní mobily tak nízké rozlišení ani neumí. Zkuste si sami vyfotit nebo natočit cokoliv okolo vás svým mobilním telefonem. Je úplně jedno, jestli máte nový smartphone, nebo je starý několik let, na tom vůbec nezáleží. Již od roku 2005 jsou mobily standardně vybaveny takovými kamerami, že tak rozostřené záběry s tak nízkým rozlišením na nich prostě nevyrobíte.

Trhlina v informačním poli: Nepřirozeně nízké rozlišení tzv. svědeckých videí

Naposledy se jednalo o video, které je staré jen několik dnů. Amatérský kameraman zachytil skupinu migrantů, jak se vyloďují ze člunu na pláži v Jižním Španělsku [1]. Video tedy bylo pořízeno před několika dny, tedy v roce 2018. Člověk, který video natočil, však disponuje zřejmě telefonem z roku 1999, protože kvalita videa je opět otřesná. A toto video (viz. níže) nepřinesl nikdo jiný, než americká mainstreamová stanice CBS, která patří do mediálního impéria sionistů pod kontrolou skupiny Rothschild/Goldman Sachs. Záběry jsou točené z moře, CBS tvrdí, že údajně prý policií, ale to z videa není patrné, že by policejní loď za migranty nějak spěchala, takže video natočil buď pracovník pobřežní stráže, což nebude chudák a bezdomovec, který by si nemohl dovolit dnešní mobilní telefon s normální kamerou vyrobenou po roce 2005, nebo záběr natočil turista, který také asi nebude chudák, když si může dovolit trávit čas na pláži ve Španělsku.

WATCH: A boat full of migrants being chased by police crashes onto a Spanish beach and its passengers run off into the countryside https://t.co/5atNwmdhdF pic.twitter.com/UmFXol8iF9

— CBS News (@CBSNews) July 27, 2018

Prostě ve všech těchto případech se objevují videa, která zachycují nějaký příběh, ale video je neostré a v nepřirozeně nízkém rozlišení, jako bychom nežili v roce 2018, ale někdy na přelomu tisíciletí, kdy mobily měly zoufale nízké rozlišení. Jenže to bylo už skoro před 20 lety. Vždyť to nedává smysl, kdykoliv dnes natočíte cokoliv jakýmkoliv telefonem, i z bazaru, pokaždé půjde o video ve vysokém rozlišení, ostré a velmi pravděpodobně HD rozlišení 720p, což je default u všech telefonů vyrobených po roce 2009. To je skoro už deset let. A zkuste si natočit video v HD 720p, bude naprosto ostré a zachytí i ty nejjemnější detaily. Tady prostě něco opravdu nehraje, něco je špatně a nedává to smysl. A to jsme přesně u jádra věci.

Nízká rozlišení svědeckých videí mají za úkol zabránit identifikaci krizových herců a spolupracovníků neziskovek

Pokud v informačním poli něco nedává smysl, pokud mainstreamová média falšují utonulé migranty na Krétě, pokud uveřejňují údajná svědecká videa v nenormálně nízkém předpotopním rozlišení, jaké produkovaly telefony před 20 lety, ale ne dnes, potom jsme svědky konspirace a spiknutí těch, kdo ovládají maisntreamová média. Ano, jsme svědky výroby virtuální reality na zakázku a zadavatel si nepřeje, aby byly vidět detaily, obličeje, proto do mainstreamových médií přichází jen videa v zoufale nízkém rozlišení, které jako něco ukazují, ale ve skutečnosti nelze nikoho identifikovat. Nelze zjistit tváře lidí na člunech, jestli náhodou nejde o najaté herce, které by někdo poznal. Je tady totiž jedna nebezpečná hrozby pro ty, kdo organizují tyto fake news obrazové záběry.

Asistent režisérky drží v ruce dron pro natáčení ze vzduchu.

Dnes už existují na internetu technologie na vyhledávání obličejů a porovnávání identit. A jsme doma. Pokud by totiž někdo skutečně a doopravdy byl svědkem nějaké události, natočil by video mobilem, který má v kapse. A bez ohledu na to, jaký by to byl mobil, video by muselo být v ostrém a vysokém rozlišení, které by zachytilo tváře a obličeje, třeba právě těch migrantů na člunu, kteří se vyloďují v jižním Španělsku. A tváře by potom šlo identifikovat. Jenže co to potom znamená?

Mainstream nemá za úkol šířit propagandu, jeho úkolem je něco mnohem důležitějšího: Tvorba nepravé (virtuální) reality

To potom ukazuje na to, že sionisté na 3. prioritě procesů řízení (na mediální prioritě) inscenují a falšují celou dnešní realitu, ne jenom nějaké části reality, ale úplně celý prostor okolo nás. Nemůžeme tudíž věřit tomu, co vidíme na mainstreamu, toto je toho nesporným důkazem. Jenže to se netýká pouze záběrů z moře nebo nějakých událostí z pláží ve Španělsku, to se týká veškerých informací a událostí ve světě, potom totiž není jisté, jestli opravdu probíhají události tak, jak je potom vnímáme a reflektujeme. Cílem mainstreamu tak není překrucovat zprávy, ale přímo formovat úplně jinou realitu, než která je okolo nás.

Vzpomínáte si na událost, jak reportérka BBC informovala 11. září 2001 o tom, že v New Yorku za ní spadla i “Šalamounova budova” (Solomon’s Building) WTC 7, ale ta přitom v té chvíli, během vysílání její živé reportáže, za ní pořád ještě stála a zhroutila se až o 20 minut později? Viz. video výše. To byla typická ukázka desynchronizace nepravé reality, kdy scénář se rozešel se skutečností, resp. scénář byl v médiích spuštěn předčasně o celých 20 minut. To přesně pouze ukazuje na to, že sionistická média začala s výrobou nepravé reality už velmi dávno. Mají nachystané plány a scénáře, podle kterých potom jedou jejich vlastněná média a televize jako podle not a podle skriptu. Občas se ale stane chyba, dojde k desynchronizaci scény a scénáře, tzn. to, co vidíte na scéně, neodpovídá tomu, jaký je narativ. A když vidíte, jak filmový štáb točí na Krétě jako utonulé uprchlíky, pouze tím máte možnost nahlédnout pod koberec mediální fake news reality.

-VK-

Šéfredaktor AE News