C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Manipulace

aeronet.cz

Fotbalový vandal z Voroněže demoloval policejní anton, ale česká média o tom mlčí a kritizují brutalitu ruské národní gardy. Jak by to asi dopadlo, kdyby v Americe někdo skákal po policejním autě? Policisté by rovnou vyprázdnili do vandala zásobníky! Mainstream hledá cokoliv, co by pošpinilo organizaci šampionátu v Rusku!

Další skandálek ve stylu právě zahájené okurkové sezóny je tady. Babišův dezinformační portál iDnes.cz, který prý už není Babišův, ale jen v jeho svěřeneckém fondu, dnes opět prokázal, že protiruská agitka je stále hlavní součástí náplně Babišova serveru. Jak si jinak vysvětlit článek, který dnes na iDnesu vyšel [1]. Hned v úvodu je třeba upozornit na zajímavost, že článek na iDnesu není podepsaný. Tím myslím vůbec, není tam ani zkratka, ani pseudonym, prostě vůbec nic. Zajímavé, že když na Aeronetu podepisujeme články pseudonymy, tak je oheň na střeše a mainstream nás za to kritizuje. Jak je vidět, na iDnesu povýšili na mnohem vyšší level a články už nepodepisují vůbec. Budeme tedy vycházet z toho, že článek je kolektivní prací a stanoviskem redakce iDnesu. Ovšem to, co si v něm přečteme, to opravdu hlava nebere.

Ruští fotbalisté po zápase se Španělskem s transparentem: “Hrajeme za vás!”

Když si článek přečtete, tak získáte jednostranný pocit, že ruská policie zbaběle a brutálně zmlátila pendreky slušného a pouze radujícího se ruského fanouška ve Voroněži, který po včerejším vítězství ruských fotbalistů nad Španělskem slavil až příliš bujaře a ruská policie ho surově zmlátila. Jenže, jakmile si pustíte video s tímto incidentem, tak je najednou všechno jinak. Z fanouška fotbalu je totiž rázem obyčejný vandal, který vylezl na policejní anton s majáky na střeše a začal dupat do střechy vozu, aby ji promáčkl, což se mu trochu podařilo. Poté slezl dolů a skupina příslušníků pořádkových jednotek ho za tento vandalský čin odměnila pendreky. Video tak odhaluje úplně jiný příběh, než který popisuje nepodepsaný článek na iDnesu. Znovu se tak ukazuje, že perfektní organizace ruského šampionátu leze někomu v Evropě pěkně krkem.

Globalisté čarují na zelené politické šachovnici 2×11

Globalisté však předvádí na šampionátu neuvěřitelné mocenské divadlo, je to doslova učebnice vyšších procesů řízení. O sport jde až v poslední řadě. Včera, pokud jste se dívali na západ Rusko – Španělsko, tak jste po konci zápasu mohli vidět jeden velmi zásadní symbol a vzkaz. Ruští fotbalisté oslavující na trávníku vytáhli transparent, na kterém bylo napsáno v azbuce “Hrajeme za vás!” a to znovu ukazuje na to, jak důležitý rozměr má fotbalový šampionát pro globalisty.

Španělsko je totiž hlavním pilířem islamizace Evropy, stejně tak Německo, stejně tak Portugalsko. A co se stalo? Všechny tyto fotbalové týmy z šampionátu už vypadly. Američané se dokonce ani nekvalifikovali. Zato Rusko bojuje jako lev. Mnoho fanoušků fotbalu nemělo včera ze hry moc radosti. Rusko zabetonovalo svoji polovinu hřiště a bránilo se. A to někoho překvapuje? Však šampionát FIFA 2018 je pouze kopií světové geopolitiky, Rusko se stále jenom brání, Rusko neútočí.

Zničení španělští fotbalisté, za nimi ruští fotbalisté s transparentem.

Německo se fotbalově na šampionátu úplně rozložilo. Jenže to opět nemá s fotbalem mnoho společného, je to kopie a zrcadlo politické a společenské situace v Německu, když to nefunguje nahoře v politice, nefunguje to ani ve fotbale. Nikoho nepřekvapí, že český fotbal je v troskách a není schopen se kvalifikovat prakticky nikam, je to součást komplexního obrazu, který na hřišti pouze zrcadlí politické procesy, které probíhají nahoře a de facto v rámci celého národa a společnosti.

Fotbal se totiž nehraje tělem, ale srdcem. Jestli Rusové něco umí, je to obrana. A neprostupné pole ruských fotbalistů včera ukázalo něco víc, co znervóznilo i hosty v lóži, kteří zápas na stadionu sledovali. Dmitrij Medveděv totiž nevyjadřoval prakticky žádnou radost, čehož si všimla i ruská média. Může to být tím, že ho fotbal nebaví a nezajímá, ale vzhledem k tomu, jaký obrovský úspěch to pro Rusko je, že porazilo Španělsko, tak taková netečnost je zarážející. Jak všichni víme, Dmitrij Medveděv plní roli ruského Andreje Babiše v Rusku, je to systémový kůň globalčiků, na kterého Vladimir Putin zjevně nesmí z určitého důvodu sáhnout.

Mocenský tandem Putin – Medveděv a jeho malá kopie v Česku

Tím se dostávám do Česka, kde ve stejné pozici je Andrej Babiš, kterého musí Miloš Zeman držet u moci, i když samotný Babiš už několikrát Miloše Zemana opravdu tvrdě podrazil, viz. kauza Nikulin. Jenže tyto tandemové procesy řízení fungují na principu teze vs. antiteze, tzn. dvou protichůdných vektorů mocenského tenzoru, nikoliv na principu souhlasných sil dualismu. V pátek jsem o tom hovořil na Svobodném vysílači CS a právě včerejší zápas mezi Ruskem a Španělskem ukázal toto tandemové řízení.

Vítězství Ruska neudělalo v Rusku radost těm, kteří jsou součástí tandemu a v tomto tandemu sedí na straně globalistů. Ruští fotbalisté vytáhli transparent “Igraem za Vas”, což neuvidíte u žádného jiného fotbalového týmu, protože jiné týmy stále považují fotbal jen za sport a ne za jeden z nástrojů řízení. Rozčarování z Ruska, které mělo být odstraněno a sankcemi uvrženo do chaosu, se na západě umocňuje. A politici nechápou, co se to děje. Nejprve olympiáda s Jižní Korei a pád americké moci v oblasti, procesy vzešlé z olympiády. Nyní fotbalový šampionát a krize v Německu, hrozící rozpad koalice CDU a CSU, Seehofer uvažuje o odchodu z vlády.

Německý zmar na šampionátu s Jižní Koreou? Nejen to, německý zmar v Německu.

Světové šampionáty a olympiády jsou největšími přehlídkami moci globalistů, kde ukazují plán na změny řízení skrze symboly a vzkazy. Jenže mediální žumpa v Evropě je na takové chápání krátká. Uvedený příklad článku z iDnesu je pouze ukázkou toho, co všechno se hledá v Rusku, aby ho bylo možné v souvislosti s šampionátem očernit a pomluvit. Přitom každý, kdo někdy byl v USA, tak musí vědět, že kdyby se nějaký vandal takto choval k americkému policejnímu autu, skončilo by to tragédií, protože vandal by byl na místě zastřelen.

A evropský mainstream by přinesl zprávu o nebezpečném útočníkovi, který ohrožoval policisty a ti ho museli zastřelit. Mainstream v České republice je ve stavu naprostého rozkladu, Už nedodržuje ani vlastní zásady a principy, kterými se donedávna zaštiťoval. Už ani nepodepisuje své články. Vlastně je jim to jedno, protože je jim jasné, že lidé tu mediální manipulaci z Voroněže prohlédnou, takže se pod to raději nepodepíšou ani zkratkou.

To hlavní je, že ruští fotbalisté dávají najevo občanům, že hrají za ně v globální bitvě, zatímco česká alternativa bojuje za lidi svým zpravodajstvím. Mainstream se likviduje postupně sám, že plní objednávku neoconů, vůbec jim to zatím nedochází, že každý další útok jenom více a více posiluje Rusko, stejně jako ve všech ostatních procesech, které probíhají v Evropě. Doporučuji se podívat na záznam včerejšího zápasu, protože je to ukázkový příklad toho, co se děje ve vztahu k Rusku v Evropě. Nekonečné vlny útoků, které končí marnou snahou. Vlna za vlnou. Každé takové vítězství je potom zdrojem další a další nenávisti v západních médiích a je opravdu hrozivé, že na čele těchto útoků je právě Babišovo vydavatelství ve svěřeneckém fondu. Mocenský tandem Zeman – Babiš bude tvrdým zápasem teze vs. antiteze, to nebude žádná selanka a ani procházka růžovým sadem. Jenže důvodem tandemu je řízení, ne spolupráce. Zní to paradoxně, ale přesně takto rozdělují globalisté sféry vlivu.

-VK-

Šéfredaktor AE News