C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Referendum?

Referendum?

…by mělo být vyjádřením vůle lidu, nástrojem, aby se národ mohl bránit zvůli politiků.

Jenže! Za předpokladu, že lid onoho národa má aspoň trochu ,,jasno“ v otázkách společenských, politických i světových. Že tvrdě nespí, nebo není zalezlý za pecí a tam se tiše kouká do mobilu na svůj vlastní virtuální život, který mu právě přehrávají na FB.

Jak však ukázaly tyto volby – tento lid nemá v ničem jasno, ale je zčásti lhostejný /40% lidí k volbám nešlo/, zčásti pohrdá jakýmkoliv systémem a chce systém nahradit anarchií, kterou ovšem v této fázi nazývá ,,zábavou a bezstarostností“ – Piráti. Z části chce věci nechat, jak jsou a před problémy za dveřmi se schovat – ODS, zčásti chápe, že pokud se neubráníme tomu, kam svět míří, nebudeme už národem, ani lidem – SPD, ale největší části národa jde o koblihy – ANO, jde o ně.

Když eliminujeme všechnu nadsázku, pak to, že ,,jde o koblihy“, znamená, že většina lidí myslí jen na to, aby se nyní měli dobře a nemuseli myslet na nic vážného. Politik za ně vše vyřeší, všechno bude dobré, a každý dostane přidáno. Nic špatného nám nehrozí, a pokud to někdo říká, tak jen ,,straší“. Je vlastně docela logické a lidské, že lidé by chtěli, aby svět byl pěkný a oni zdraví, šťastní a bohatí. Když jim to někdo nabídne a ještě je osobně nezklamal, opak mu to ,,hodí“, zvláště když jsou ,,všichni proti němu“ a on vždy říká jenom věci, které se tak dobře poslouchají.

To, že se Evropou valí milióny naštvaných Afričanů je hrozné, ale pokud mi ještě nelezou do kuchyně, dá se na to nemyslet…a tato pozice pštrosa se jistě dá nějakou dobu udržet, aspoň do doby, než pštrosa lev sežere.

To všechno chápu. A protože to chápu, pak mne náhle znepokojuje, ŽE BY TENTO LID MĚL MÍT MOŽNOST ROZHODOVAT O NĚČEM ZÁSADNÍM V REFERENDU. Jak by to probíhalo? ČT24 a další převychovávači by masírovali tuto koblihovou veřejnost tak dlouho a takovým způsobem, že by to šla opět VHODIT NA KOBLIHU – tedy tak, jak jim bylo ,,doporučeno“, aby se ,,pořád měli dobře“.

Volil jsem SPD, protože jsem přesvědčen, že záplava imigrantů nakonec rozšlape své hostitele a to bez výčitek svědomí, bez vděčnosti a s díkem Alláhovi, který to tak zařídil. Souhlasil jsem s myšlenkami SPD – stop imigraci, plnou odpovědnost politiků a státních zaměstnanců, soudců, jejich odvolatelnost a …referendum. Po výsledku voleb ale vidím, že jednu věc jsem nedomyslel ani já, ani ji možná úplně nedomýšlí pan Okamura.

V dobách socialismu koloval mezi lidem takový vtip – světové velmoci se dohodly provést experiment. Na pustý ostrov vysadí jednu ženu a mnoho mužů. Přeskočím různé výsledky různých národů/USA, Anglie…/ a uvedu jen Rusko. Ne proto, že bych je chtěl ,,upřednostnit“/v negativním smyslu/, ale protože pointa je pro nás dnes poučná. Komise připlula k pobřeží ostrova. Na břehu seděla žena a plakala. Ptali se jí, co se stalo. Odpověděla: první den mne všichni znásilnili, druhý den založili stranu a třetí den mne z ní, jako prostitutku vyloučili…a od té doby tady sama sedím…

No a tak podobně by to dnes dopadlo s referendem. Představme si, že by ho pan Okamura prosadil. První den by se určilo téma-postavení fašistických stran, hnutí a jednotlivců mimo zákon. Druhý den by se po masivní manipulaci médii odehrálo referendum, v němž by většina národa odsoudila fašismus. Třetí den by se všechny národní strany, uskupení proti nezákonné imigraci, proti násilí muslimů, apod. rozpustilo a všichni, kdo by se k tomu snad hlásili, by byli zavřeni. Panu Okamurovi by v nejlepším případě byl nabídnut azyl v Belgii, jako dnešnímu vrcholnému politikovi Katalánska…V horším případě by byl rovnou zavřen jako fašista…

Na referendum musí být národ zralý. Tento náš dnešní národ místo zlodějů a protlačovatelů cizích národních zájmů, by IHNED V PRVNÍM REFERENDU okamžitě odkýval zákaz SPD a všech národních stran, jako fašistických uskupení, protože mu to tak v televizi řekli, aniž by přemýšlel, co fašistického to SPD kdy udělalo.

Druhé referendum by bylo o okamžitém odvolání prezidenta, protože mluví sprostě a to strašně uráží jemný lid…a určitě strašně chlastá, povídá se to. Vyslání armády na ruské hranice a pokud možno i střílet rakety do Ruska, preventivně, protože oni jsou tam strašně agresivní, to by bylo taky tématem dalšího úspěšného referenda pro vyvolání jaderné války. Když se to lidem dobře vysvětlí, oni tu koblihu tam rádi a s dobrým pocitem, hodí…

Tento náš dnešní národ by také v referendu nadšeně volil zůstat v EU na věky, protože by jej před referendem 24 hodin denně ČT24/výstižné/ strašilo různými odborníky, ekonomy, a univerzitními specialisty, že po odchodu z EU bude každý důchodce mít jen poloviční důchod, že nás okamžitě napadne Rusko a nikdo nám nepřijde na pomoc, že naše školství se dostane na úroveň pralesních kmenů, všem budou odebrány všechny podpory a všichni zahyneme hlady a steskem po inteligentních a šlechetných přátelích, které jsme díky populistům a fašistům opustili… Už nevěřím, že by tento lid volil odchod z EU, a už vůbec ne z válečných institucí, jako je NATO, pokud na něj nedopadnou tvrdé rány evropských rozhodnutí/a další rány shůry/ – imigranta do každé rodiny – to potřebujeme PŘED REFERENDEM.  Odebírání dětí z rodin, jako v severských zemích, a to ne odebrání jednoho, ale desítek dětí z ,,politicky nekorektních rodin“ – před referendem. Povinnou výchovu islámu v každé škole a školce – před referendem. Výchovu k homosexualitě, jako ideálu normálnosti – do školních osnov – před referendem. Výuku k onanii, masturbaci a všem sexuálním úchylkám už od školky – před referendem. Střelbu do protestujících, kteří budou chtít svobodu – před referendem. Uzákonění znásilnění cizincem jako ,,přirozený projev“/nikoliv jako projev přirození/ – před referendem. Beztrestnost pro všechny cizince a zvýšené tresty pro domácí – před referendem.

Až to všechno, co se valí Evropou jako nové ,,postoje k životu a společnosti“ bude tady všude, v každé rodině, zaměstnání, až každý bude mít svou trpkou a moc bolestnou OSOBNÍ zkušenost, nejen ve velkých městech, ale i v nejmenší zapadlé vesnicipak teprve bude čas na referendum, které by mělo smysl. Protože pak národ a lid uzrají v bolestech k pochopení. Možná, snad? Ale bude pak možný návrat k normálnímu pohledu na svět? Já o tom velmi pochybuji a Katalánsko ukazuje, jak by probíhal jen pokus o vystoupení z rozjetého radioaktivního vlaku.

Přes to všechno je nutné PODPOROVAT VZNIK ZÁKONA O REFERENDU. Přijetí takového zákona není den ze dne, ale trvá dost dlouho na to, aby se vše nutné a bolestné v našem národu prožilo. MĚJME TEDY ZÁKON O REFERENDU, JAKO UŽITEČNÝ NÁSTROJ, ALE POUŽIJME HO, AŽ NÁROD DOSPĚJE. A vše se na naše prožití připravuje, brzy to zažijeme, EU parlament právě reviduje Lisabonskou smlouvu tak, aby příděl imigrantů do každé země EU byl stálý a zákonný….pochopitelně se to již nebude nazývat ,,kvóty“, takže sliby politiků, že kvóty nepřipustí, budou splněny, ale současně bude plán islamizace EU naplněn.

Nejvyšší poplach! Evropský parlament dostal na stůl reformu Dublinského protokolu a česká média mlčí! Nový Dublin ukotvuje povinné přerozdělování krimigrantů, o zákonu se bude hlasovat tento měsíc na zasedání ve Štrasburgu!

Nicméně, dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou, totiž Českem.

Tak si to užijme – vzhůru na palubu a tančit! A neposlouchat ty hrozné zvuky ze strojovny…ale euro vysílání s budovatelskou písní o budování krásné Nové Evropy to jistě překřičí – však to, my starší, dobře známe… V praxi je jedno, koho ty písně budou oslavovat dnes, my víme, že podstata zůstala.