C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Bílé přilby“ vykrmuje Británie

Informace, které zde uvádím, jsou většinou převzaty z jiných webů. Nemohu kontrolovat jejich správnost, a proto je nepředkládám jako ,,ověřenou a pravdivou informaci“, ale pouze jako materiál k vlastnímu přemýšlení. To, že je zde přetisknu, neznamená, že se vším souhlasím, mnohé mi jen připadá hodno přečtení a přemýšlení. Je tedy na každém čtenáři, aby si sám zhodnotil, co může a nemůže odpovídat realitě. Vezme-li čtenář informace jen jako impulz k vlastnímu přemýšlení, srovnávání, tedy vlastní činnosti, pak mu to nemůže ublížit, ani jej to někam svést…-ZF-


novarepublika.cz

„Bílé přilby“ vykrmuje Británie. Jejich provokace v Sýrii se podobá té, která rozpoutala 2. světovou válku


Alexandr Šulgin, OPCW RF

27. 4. 2018, P. Ďoubalík

Docela drsná závěrečná řeč A. Šulgina na včerejší tiskové konferenci v Haagu, video – titulky

Včera proběhla v nizozemském Haagu tisková konference OPCW s účastí svědků událostí, které se měly stát („highly likely“) v syrském městě Dúmá. Tiskovku raději ignorovali zástupci OPCW z USA, VB a FRA a státy – nohsledové. Mám obavu, že naše vyvážená, objektivní a pouze pravdu rozšiřující masmédia tuto ZÁSADNÍ událost přehlédnou.

Na TK vystoupilo 17 přímých svědků chemického „neútoku“, včetně malého chlapce Hassana, který hraje ve videu „Bílých přileb“ téměř hlavní roli, ač se o ni neprosil. Všichni potvrdili, že žádný chemický útok nebyl. Jejich svědectví je zásadním obviněním těch, kdo pomocí fejkových zpráv a útoků pod falešnou vlajkou ohrožují svět. Video „Bílých přileb“ s falešným chemickým útokem se stalo důvodem k raketovému útoku na Sýrii, ke kterému jsme se prostřednictvím našich podržtašků připojili, bohužel, i my. A naše státní televize horlivě napomáhala v šíření té klevety. Pokusí se teď stejně horlivě ukázat výpovědi 17 svědků? Budiž to testem ČT.

Alexandr Šulgin (1951), stálý zástupce RF v OPCW

Ve své řeči přirovnal A. Šulgin provokaci v Dúmá k provokaci v polských

Gliwicích

 v roce 1939. Více o útoku SS pod falešnou vlajkou, nazvaným „Konzerva“ např.

zde

.

překlad z mluveného slova a titulky: Ďouba NR (pokud se ještě titulky nezprovoznily, stane se tak, snad, v nejbližší době)

aktualizace 13:50 – titulky stále ještě nefungují, netuším proč, než se to spraví, zkuste automatický překlad, Ď.
Rozšiřující učivo:Některé další pasáže z TK:

Haag 26.4.2018 – o tom mlčí západní média, 12 minut

V Haagu budeme soudit USA, 35 minut

záložní video

zdeCelá TK, 86 minut:

Článek na Sputniku ohledně TK

zde

vyjádření zástupce OPCW z Velké Británie (Peter Wilson) ukazuje, že přímými svědky ze Sýrie zcela opovrhuje