C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Rakety nesou mír…,,svět“ je nadšen 3

 

czechfreepress.cz

Vážně jsou někteří lidé tak „choromyslní“, že věří všem těm západním pohádkám o chemických útocích a jiným „totálním kravinám“???


Amerika a její dva spojenci OPĚT napadli suverénní stát, který už dlouhá léta bojuje proti těm samým (západem podporovaným teroristům), kteří mimo jiné páchají atentáty na nevinné civilisty v Evropě. Záminkou byl neprokázaný chemický útok v Dúmá, který údajně spáchala vojska syrského prezidenta Bašára Asada.

 

Pravým důvodem těchto útoků je, že Asad se odmítá podřídit rozkazům USA a zradit po dlouhá desetiletí trvající přátelství a spojenectví s Ruskem (dříve SSSR). Američané společně s evropskými neomarxisty sedícími v Bruselu mají v současné době dva hlavní cíle, kterými jsou inteligenční degradace Evropy (pomocí přísunu migrantů) za účelem vytvoření nového pronároda bez kořenů a vlastenectví, tedy stvoření masy hloupých, pro nadnárodní korporace pracujících otroků a nenáročných konzumentů zprasených GMO potravin. Tím druhým cílem je zničení Ruska, které je jako jediná země na světě schopné existovat naprosto soběstačně i bez pomoci okolního světa, díky své velikosti a zásobám přírodních nerostů a surovin, protože se bojí toho, že by tato země mohla ZNOVU zmařit jejich úchylný a nemorální plán na ovládnutí světa.

Jelikož se však Amerika a spol. pořád ještě bojí přímé konfrontace s Ruskem, snaží se proti této zemi obrátit světové veřejné mínění a útočí vojensky na jejich spojence, za účelem izolace této supervelmoci a oslabení ruského vlivu v reálném světě a zástupných mezinárodních organizacích. Jen úplný prosťáček a blázen, přece může věřit otravě Skripala a jeho dcery smrtonosným nervovým jedem a tomu, že tuto látku dokázal někdo během pár minut rozpoznat, pak dodat protilátku a nakonec je ještě vyléčit!!! Stejně duchem chudý jedinec, by mohl uvěřit tomu, že Asad, který za pomoci svých mocných spojenců vyhrává nad povstalci v Sýrii na plné čáře, by použil nějaké chemické zbraně tam, kde mu úplně stačí k vítězství jeho letadla, děla a tanky.

Proč, by asi tak proboha zavraždil pomocí chemie pár civilistů??? Jak by mu to asi pomohlo k vítězství??? Myslíte, že by tento v Evropě vystudovaný lékař byl tak hloupý, aby nevěděl, že mu to jen ublíží a poskytne to záminku k zásahu amerických a dalších supů, kteří hladově krouží kolem jeho země???

Ne…tak dementní Bašár Asad rozhodně není, ale lidé, kteří věří lžím amerických a evropských politiků a našemu panu „demispremiérovi“ Babišovi a spol., bohužel ano…

Ladislav Kašuka.