C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Rakety nesou mír…,,svět“ je nadšen 2

Informace, které zde uvádím, jsou většinou převzaty z jiných webů. Nemohu kontrolovat jejich správnost, a proto je nepředkládám jako ,,ověřenou a pravdivou informaci“, ale pouze jako materiál k vlastnímu přemýšlení. To, že je zde přetisknu, neznamená, že se vším souhlasím, mnohé mi jen připadá hodno přečtení a přemýšlení. Je tedy na každém čtenáři, aby si sám zhodnotil, co může a nemůže odpovídat realitě. Vezme-li čtenář informace jen jako impulz k vlastnímu přemýšlení, srovnávání, tedy vlastní činnosti, pak mu to nemůže ublížit, ani jej to někam svést…-ZF-


czechfreepress.cz

To NATO útočilo v noci na Sýrii!

Miroslav Suja

K čemu je Rada bezpečnosti při OSN, k čemu je obětem OSN?
Co paměť lidí světa, co Vietnam a chemický napalm co další a další země?
Co naše paměť na chování našich „spojenců“ VB a Francie, nynějších prý arbitrů morálky i k naší zemi při Mnichovském diktátu?
Nyní zase diktují. Je to ale nyní mnohem, mnohem horší.
To je již celý ten ZÁPAD naprosto šílený?

To NATO útočilo v Sýrii a bohužel v tom NATO jsme jako ČR také.

Nikdo se nás neptal, žádné referendum nato nebylo a šup byli jsme v NATO a jsme tam!

To i na našich rukách je krev obětí!

Jsme ve spolku, co bez mandátu RB OSN zaútočí vojensky na suverénní státy. A žádný motiv není obhajitelný, Vy obhájci tohoto posledního kousku.

Ano prý mají USA a VB a Francie, tedy kus NATO „morální“ mandát, protože se předpokládá a důkazy se dodají, že tento suverénní stát používá chemické zbraně na své vlastní lidi, nevinné civilisty, děti!!! A ruští prý až v Anglii používají chemické zbraně!

Prostě jsme to řekli a tak to je PRAVDA!

A co dělalo a dělá to naše NATO po celém světě, čím byli vinni ti civilisté, děti, co byli vražděni ve jménu této pokrytecké a zrůdné západní „morálky“, falešných a vylhaných důkazů, kde jsou ty Irácké zbraně hromadného ničení a kde je Irák a další státy kde NATO řádilo, kde jsou slzy pro ty mrtvé?!

Kdo Vám politici dal právo zatáhnout nás všechny do této zločinecké organizace vrahů, a pokrytců, která je jen NATO- nato, aby šířila po světě strach, války, smrt nevinných a neštěstí a uprchlíky a toto šílení nese zisky nelidem, zrůdám, co z těch hrůz bohatnou.

Znovu křičím NE MÝM JMÉNEM, vládo, já nejsem v NATO „já jsem Sýrie“, já jsem s nevinnými oběťmi celého světa!

Marie Trojanová