C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Válka pro mnohé už ,,není vůl“

Informace, které zde uvádím, jsou většinou převzaty z jiných webů. Nemohu kontrolovat jejich správnost, a proto je nepředkládám jako ,,ověřenou a pravdivou informaci“, ale pouze jako materiál k vlastnímu přemýšlení. To, že je zde přetisknu, neznamená, že se vším souhlasím, mnohé mi jen připadá hodno přečtení a přemýšlení. Je tedy na každém čtenáři, aby si sám zhodnotil, co může a nemůže odpovídat realitě. Vezme-li čtenář informace jen jako impulz k vlastnímu přemýšlení, srovnávání, tedy vlastní činnosti, pak mu to nemůže ublížit, ani jej to někam svést…-ZF-


czechfreepress.cz

Nepodložená obvinění západních velmocí proti Rusku a „davová hysterie“ duševně i mocensky malých politiků z vazalských zemí EU a NATO jsou přípravou k válce!!!


ladislav kašuka |

Nevím, jak v této situaci korektně popsat, co se nyní děje, takže to napíši úplně otevřeně a bez servítků! Svět se prostě podělal!!! Série nesmyslných a nepodložených verbálních útoků a obvinění proti Ruské federaci, jenž začala v okamžiku, kdy se Rusko postavilo po dlouhých letech nečinnosti na ochranu svého syrského spojence, graduje obviněním z chemického útoku (nařízeného podle uslintaného britského ministra dokonce samotným Putinem) ve „Velké“ Británii.

Většině států sdružených v EU v NATO a dokonce v samotném (již dávno Amíky ovládaném) OSN, je úplně jedno, že ještě není ani jisté, zda to byl nervový plyn Novičok, nebo nějaké jiné svinstvo z Ruska, Česka, Anglie, USA, nebo jiné země schopné takovou věc vyrobit. Odpověď je všem těm západním „géniům“ jasná!!!! Může za to Rusko vříská britský otylec a radostná odezva na toto oslí hýkání přichází okamžitě z USA a z Bruselu!!!

K tomuto oslímu hýkání a hyenímu chechtotu radosti z jednoty pocházející z tuposti a řiťolezectví těch malých a bezvýznamných, lezoucích usilovně do zadku těm velkým a mocným, se přidávají další a další politici z jednotlivých zemí velké mordorské říše, ve které jsou tím nejvyšším ideálem peníze a jejich mocní touží po nerostném bohatství a úrodných pláních největší země světa, která se neustále odmítá podrobit jejich diktátu!!!

„Mordorští kapitáni“, tedy již po léta připravují světovou veřejnost na nezbytnost války s tím „zlým nepřítelem demokracie“ a vykreslují Rusko jako hrozbu pro celý svět, která se bude muset nějakým způsobem „zdemokratizovat“, nebo úplně zničit. Na této válečné propagandě spolupracuje spousta chytrých lidí za peníze a ještě větší spousta totálních tupců z blbosti a z loajality vůči těm, které obdivují, nebo se jich bojí.

Pokud tomuto stádu ovcí a jejich pastýřům dovolíme, třebas si jen na chvilku pomyslet, že jim ty jejich propagandistické lži již většina lidí věří, rozpoutají tyto zrůdy ARMAGEDON TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY!!!!!

Ladislav Kašuka