C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Střela Kinžal úspěšně otestována

Informace, které zde uvádím, jsou většinou převzaty z jiných webů. Nemohu kontrolovat jejich správnost, a proto je nepředkládám jako ,,ověřenou a pravdivou informaci“, ale pouze jako materiál k vlastnímu přemýšlení. To, že je zde přetisknu, neznamená, že se vším souhlasím, mnohé mi jen připadá hodno přečtení a přemýšlení. Je tedy na každém čtenáři, aby si sám zhodnotil, co může a nemůže odpovídat realitě. Vezme-li čtenář informace jen jako impulz k vlastnímu přemýšlení, srovnávání, tedy vlastní činnosti, pak mu to nemůže ublížit, ani jej to někam svést…-ZF-


novarepublika.cz

Nová republika: Střela Kinžal úspěšně otestována


Jaroslav Loudil
12. 3. 2018
Rusko oznámilo úspěšné otestování střely Kinžal , dolet 2000 km, rychlost 10 Mach. Dobrá zpráva ! Jiná cesta skutečně neexistuje. Pokud NATO přijímá do svých řad další  a další země  a postupuje na Východ k hranicím Ruska, jde o nutnou obranu před zničením ruského státu . USA s NATO musí vědet , že  v případě jejich útoku na Rusko u nich nepřežije nikdo, skutečně nikdo i kdyby byl zalezlý 100 metrů pod zemí. Jen tak se  v Evropě můžeme těšit z míru ještě dlouhou dobu.

P.S. Jsem pro multipolární svět, pro svobodnou soutěž různých politických modelů a systémů. U nás se Rusku neustále nasazuje psí hlava a nenávist , kterou ke všemu ruskému u nás šíří veřejnoprávní televize, kterou si ze svých kapes sami platíme, už připomíná nacistickou nenávist k Židům ve třicátých letech. Protiruská hysterie vyvolávaná českou televizí může dle mého  v budoucnu přerůst až  v napadání ruských turistů různými  „bojůvkami“  a v bojkot ruských firem působících na našem území.  Ale to už známe  z časů Třetí říše  ,třeba heslo : „Nekupujte u Židů“.  No  a  jen podstrčí místo Židů Rusy a „bude vymalováno“. Tak to zřejmě u nás vidí řada politiků i protagonistů veřejnoprávních médií.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/putinova-idealni-zbran-rusko-uspesne-otestovalo-novou-nadzvukovou-raketu-43595

https://www.youtube.com/watch?v=aINjjaFDVLU