C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Co se děje na Slovensku 2

Informace, které zde uvádím, jsou většinou převzaty z jiných webů. Nemohu kontrolovat jejich správnost, a proto je nepředkládám jako ,,ověřenou a pravdivou informaci“, ale pouze jako materiál k vlastnímu přemýšlení. To, že je zde přetisknu, neznamená, že se vším souhlasím, mnohé mi jen připadá hodno přečtení a přemýšlení. Je tedy na každém čtenáři, aby si sám zhodnotil, co může a nemůže odpovídat realitě. Vezme-li čtenář informace jen jako impulz k vlastnímu přemýšlení, srovnávání, tedy vlastní činnosti, pak mu to nemůže ublížit, ani jej to někam svést…-ZF-


aeronet.cz

Robert Fico naznačil, že slovenský prezident Andrej Kiska destabilizuje Slovensko ve spolupráci s Georgem Sorosem! Ten se s ním setkal vloni v září v New Yorku na soukromé schůzce, u které nebyl nikdo z ministerstva zahraničí. Fico žádá od prezidenta vysvětlení! Státní převrat na Slovensku by otřásl skupinou V4 v odporu proti migraci!

Vedoucí kolotoče

Slovenská média dnes zahájila palbu a sérii útoků na slovenského premiéra Roberta Fica za to, že včera v neděli v televizním vystoupení poznamenal na adresu slovenského prezidenta Andreje Kisky, že jeho projev vůbec nebyl napsán na Slovensku, a že celou kauzu s Jánem Kuciakem a mediální tlak lze přirovnat ke státnímu převratu. Dnes k tomu přidal Robert Fico další a velmi zásadní postřehy. Podle něho to vypadá, že Andrej Kiska svůj včerejší projev ani nečetl předem, prostě ho jenom odrecitoval. Největší poprask však vyvolala Ficova informace o tom, že slovenský prezident Andrej Kiska se 20. září 2017 sešel v New Yorku na 5. Avenue na soukromé schůzce s Georgem Sorosem [1].

George Soros, výkonný emisar domu Rothschild.

Schůzka byla soukromá, osobní a nebyl na ní tudíž přítomný nikdo z ministerstva zahraničí. O čem se bavili George Soros a Andrej Kiska mezi 4 očima, to je zahaleno tajemstvím. Jednalo se snad o konzultace k chystanému státnímu převratu na Slovensku? Jednalo se o ladění notiček? Pokud se prezident svrchované země setkává s člověkem, který prokazatelné má na rukách krev z desítek barevných revolucí, které pomohl po světě zorgranizovat a zafinancovat, potom je logické, že se někdo musí ptát, jak je to možné, že namísto uklidnění situace na Slovensku prezident raději zvolil v neděli nátlakový model požadavku na rekonstrukci vlády anebo dokonce předčasné volby.

Robert Fico natvrdo odhalil, kdo zřejmě stojí za destabilizací Slovenska v těchto dnech

O tom, že Ficovy výroky na adresu George Sorose opravdu píchly do vosího hnízda, o tom svědčí i dnešní mohutná série článků na slovenských médiích vydavatelství News and Media Holding a.s., pod které spadá např. časopis TREND. Robert Fico je v několika jejich posledních článcích [2][3] vykreslován jako konspirátor, že si dovolil naznačit, kdo skutečně tahá za nitky demonstrací a jejich organizováním na Slovensku. Robert Fico hraje o přežití a už asi pochopil, že lidé jako George Soros jdou po krku jeho politické kariéře a po krku jeho strany SMER. V této chvíli už si nemusí Robert Fico dávat pozor na ústa, aby se nedotkl George Sorose a dalších lidí, kteří rozvrací státní režimy a vlády v barevných revolucích po celém světě. Níže ve videu je záznam z dnešní tiskovky Roberta Fica, kde hovoří o Georgu Sorosovi.

Slovenskému premiérovi je asi v této chvíli více než jasné, že tragická smrt dvou mladých lidí není používána k ničemu jinému, než k zorchestrování státního převratu na Slovensku. Robert Fico musí vidět, jaké transparenty se objevují v ulicích, musí vidět ty stovky anglojazyčných textů, které připomínají anglicky psané transparenty z arabských zemí během tzv. Arabského jara v roce 2011. Z článku [4] v TRENDu citujeme:

„20. septembra 2017 New York, piata avenue. Pýtam sa, prečo prezident išiel k človeku, ktorý sa volá George Soros. A pýtam sa, prečo tam nebol prítomný nik z ministerstva zahraničných vecí,“ položil otázku R. Fico. Od prezidenta žiada jasné vysvetlenie tohto „pokusu o destabilizáciu“.

Pan redaktor Michal Lehuta z časopisu TREND a autor několika výše odkazovaných článků o Robertu Ficovi dnes kontaktoval redakci Aeronetu s žádostí o poskytnutí informací o naší investigaci a o lidech napojených na George Sorose, především pana Lehutu zajímá Marcello Fabiani. My připravujeme ve spolupráci s novináři z několika zemí Evropy sérií článků, které odhalí realizační tým George Sorose pro koordinování nepokojů a revolucí v mnoha zemích celého světa. Jedním z nich je i Marcello Fabiani, člověk se zkušenostmi z náměstí Tahrír v Káhiře během Arabského jara, se zkušenostmi s řízením pouličních eventů pro Viktora Juščenka na Ukrajině v roce 2004, člověk, který je v hledáčku ruské FSB kvůli organizování nepovolených protestů Alexeje Navalného v ruských městech, v naší sérii článků většinu z nich postupně představíme. Zdaleka však není sám, je členem více něž 20-členné skupiny operátorů, realizačního teamu, který se skládá z lidí se specializací na marketing, spin doctoring, psychologii davů, public relations atd. Chobotnice vztahů však pokaždé končí u jedné jediné hlavy chobotnice, u jména George Sorose, jeho Open Society a bankovních účtů v Londýně u Rothschild Bank a The Bank of England.

Je potřeba rozbít a destabilizovat V4, ale jak? V Česku se nepodařilo odstavit Miloše Zemana, ani Andreje Babiše, v Polsku vládnou pevně Američané, v Maďarsku tvrdá pěst Viktora Orbána. Takže kdo zbývá?

Naše redakce už koncem minulého roku přinesla informace o tom, že George Soros si otevřel bankovní účet v ČR před sněmovními a prezidentskými volbami v ČR [5]. Veškerá mainstreamová média mají tu vlastnost, že jakmile někdo nepíše stejně jako mainstream, je okamžitě označen za konspirátora. A klidně takto označí i slovenského premiéra, který přichází do styku s utajovanými skutečnostmi a ví od tajných služeb, jak mohutné a rozsáhlé operace provádí skrze své neziskové aktivity na Slovensku právě George Soros. Jeho aktivity sleduje nejen slovenský premiér a vláda, ale i ruská FSB, německá BND i izraelský Mossad.

Všimněte si, anglicky psané transparenty v Bratislavě, rok 2018.

Všude, kde si George Soros otevře účty, pro sebe nebo pro Open Society, tam všude do několika měsíců vznikají pouliční eventy, protesty, kauzy vedoucí k politické destabilizaci, demonstrace a revoluce. Robert Fico má být podle tohoto plánu odstraněn z pozice premiéra nátlakem z ulice a z médií, což povede ke státnímu převratu a vzniku nové a velmi slabé vlády, která bude ochotně a poslušně plnit zadání a instrukce ze zahraničí z okruhu lidí napojených právě na Sorosovu Open Society skupinu. Schůzka Andreje Kisky v New Yorku s Georgem Sorosem to pouze potvrzuje, jak obrovský mocenský vliv má tento finančník, který umí díky svým obrovským finančním zdrojům do funkce prezidenta člověka nejen dostat, ale i obráceně, z funkce člověka odstranit, pokud přestane plnit zadané úlohy.

Pokud padne Ficova vláda, uvnitř V4 vznikne mohutná ideologická trhlina ve vztahu na migrační otázku

Slovenský mainstream vůbec nechápe, že se stal obětí Sorosovy zpravodajské hry, která má přivodit v krajině státní převrat, otevřít stavidla migrace do země a výhledově opět rozvířit na Slovensku otázku maďarské menšiny. Pokud padne Bratislava a pokud padne vláda Roberta Fica, dojde k destabilizaci skupiny V4, protože politickou moc v zemi začne určovat prezident Andrej Kiska, a ten se vloni setkal v New Yorku s Georgem Sorosem, takže určitě probírali všechny varianty politického vývoje na Slovensku. A všichni slyšeli a viděli projev Andreje Kisky na Valném shromáždění OSN a všichni znají Kiskovu otevřenost a vstřícnost vůči migraci a přijímání uprchlíků. A jak odstranit odpor Slovenska proti migraci? Kdo definuje odpor proti migraci? No, právě Robert Fico. A kdo bude definovat odpor v případě, když Fico padne? Maďarské strany? Pro-evropské strany v přízni prezidenta Kisky? Ne, nikdo z nich už nebude provádět politiku odporu vůči kvótám.

Anglicky psané transparenty na náměstí Tahrír v Káhiře během Arabského jara, rok 2011.

Na Slovensku proběhly v roce 2016 řádné demokratické volby. A najednou někdo chce tyto volby anulovat, požaduje rekonstrukci vlády, anebo dokonce předčasné volby. A když prezident v televizi řekne, že i kdyby vražda novináře a jeho snoubenky neměla se SMERem a mafií nic společného, že i tak to prý lecos ukazuje o stavu Slovenska. Takovýto výrok je opravdu hodně zvláštní, protože je to skoro jako plivnutí do tváře slovenským občanům, že oni mohou za stav společnosti. Je to typická paušalizace, že voliči mohou za to, koho si zvolili ve volbách a za všechny nepravosti a chyby politických stran potom můžou právě oni. Ne, slovenští občané nemohou za korupci, nemohou za mafii, pokud tam nějaká je, nemohou ani za vraždy, ale nemohou ani za demonstrace na náměstích. Všechny tyto věci organizuje někdo třetí, někdo, kdo zůstává v pozadí, v utajení, v cizině a Slovensko ovládá a manévruje dálkově ke státnímu převratu skrze fondy, nevládní organizace a spolupracující novináře na Slovensku, jako byl právě Ján Kuciak, který spolupracoval s Open Society George Sorose.

Robert Fico není ideální politik, ale slovenský národ nesmí dopustit majdanizaci slovenské politiky a svrhávání vlád z ulice a z novinových titulků slovenského mainstreamu. Podívejte se na Ukrajinu jako na otřesný případ, jak to dopadne, když majdanizační proces dovede zemi ke státnímu převratu. Místo růžové budoucnosti nastane kocovina, ještě větší korupce, destabilizace státních hranic, bezpečnosti a rozvrácení sociálního systému. A kdo profituje z Majdanu? Oligarchové na Ukrajině, ti samí, kteří díky korupci profitovali i před Majdanem. A jeden z těch oligarchů je na Ukrajině dnes dokonce prezidentem. Slovensko je součástí V4 a státní převrat by destabilizoval v Evropě další 3 země. Obáváme se, že přesně o toto jde lidem, kteří stojí v pozadí dnešních protestů a demonstrací za svržení vlády na Slovensku.

-VK-

Šéfredaktor AE News