C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Quo vadis?

Informace, které zde uvádím, jsou většinou převzaty z jiných webů. Nemohu kontrolovat jejich správnost, a proto je nepředkládám jako ,,ověřenou a pravdivou informaci“, ale pouze jako materiál k vlastnímu přemýšlení. To, že je zde přetisknu, neznamená, že se vším souhlasím, mnohé mi jen připadá hodno přečtení a přemýšlení. Je tedy na každém čtenáři, aby si sám zhodnotil, co může a nemůže odpovídat realitě. Vezme-li čtenář informace jen jako impulz k vlastnímu přemýšlení, srovnávání, tedy vlastní činnosti, pak mu to nemůže ublížit, ani jej to někam svést…-ZF-


czechfreepress.cz

Homo Sapiens vs. Homo Sionis

Dan Niel

Bude to zase trochu delší, za což se nedočkavcům omlouvám. Ale současně vím, že v kratším formátu by text znamenal nedostatečné uvedení do skutečnosti a hromady komentářů s různým stupněm nepochopení. V řádcích níže se čtenář dozví co bylo, co se dnes děje a na základě prostého odvození také, co nás čeká. Tedy pokud vše poběží po stejný kolejích dál. Mezi řádky se zase dozvíte, proč byla zákonem zakázána diskuse o holokaustu. Slibuji, že se budu snažit psát ne úplně depresivně.

Uvařme čaj a pusťme se do toho.

—————————————–Jak to začalo

Pamatujete si jak, před začátkem útoku muslimů na Evropu v roce 2015, začala vlastní arabská propaganda? Vzpomínáte si čím? Vše začalo tak, že různí pracovníci hlavního, neziskového i fiat alternativního proudu začali hledat, co všechno dali arabští vědci, umělci a filozofové světu. Začaly dohady a vytahování argumentů o tom, v čem byli Arabi lepší než nearabi a čím vším náš svět obohatili. Komické na tom bylo, že jedním z jejich trumfů bylo vyprazdňování. …to jako že turecký záchod má být oproti naší, evropské toaletě o mnoho lepší. Že ten jejich je zkrátka našim střevům přívětivější.

Nevystudoval jsem lékařskou fakultu a tak bohužel nevím co je pro má střeva zdravější. Za to jsem byl párkrát na jihu Evropy. To celkem stačilo abych věděl, co je lepší pro mě, ale přes to jsem neměl v úmyslu se do této kulturně-vědecko-fekální diskuse zapojovat. Jediné, co lze jistě říci, že na pozadí propagace této Mohammedovy díry do země, odstartovala také propaganda islámské tsunami a zdánlivě nelogická podpora islamismu vůbec.

Ano, je to tak – po televizích celého světa běží (a jistě tento trend ještě zintenzivní) hromada dokumentů, které budou opěvovat dávnověkou blízkovýchodní a africkou kulturu. Do omrzení nám neustále budou opakovat, že za všechno co umíme, máme být vděčni Arabům a černochům. Ani slůvkem se nezmíní o jejich nedozírných zásobách nerostných surovin a komu patří, ale pravidelně nás budou nutit rvát si vlasy z důvodu dramatických životních podmínek v Africe. Ze sucha i ze záplav, z hladu, z válek, z diktátorů, převratů a barevných revolucí, z moskytů, komárů i kobylek. Ovšem proti tomu jsme již z komunistické propagandy celkem slušně obrněni. Víme, co to na nás chystají (http://www.czechfreepress.cz/blogy/novi-marxiste-obsadili-ceska-ministerstva.html) a víme, že v tom jsou, jako vždy, angažovaní židovští sionisté (http://www.czechfreepress.cz/blogy/terorismus-ne-rothschildismus.html), kteří vlastní všechna ta média, jenž islám podporují a propagují. Jediné, co nevíme jistě je, ve kterém okamžiku to má skončit. Nebo jinak řeřeno: kdyby to sionistům všechno vyšlo, jak mají plánováno, tak kdy řeknou – „tak milánkové, a máme vás, tam, kde jsme vás chtěli mít“.

Pokusme na to postupně přijít. A pojďme nejdříve k pramenům. Ne až tam, kde americká CIA, na pokyn sionistů, rozvrátila celý arabský poloostrov (samozřejmě mimo Izraele) a okolní státy jako na běžícím páse. Ne až tam, kde NATO začalo svou okovanou botou šťourat do arabského vosího hnízda. Tam to sice začalo, ale je to moc daleko a navíc jsou to známá a ze strany amerického agresora přiznaná fakta. Stačí se podívat na prameny legalizace volného pohybu vyškolených teroristů a afrických dealerů drog po celé Evropě.

Pokud si vzpomínám, obecenstvu byli představeni tři hlavní protagonisté tohoto posledního divadla: zlý Assad, hodní rebelové (neplést si se zlými rebely na Ukrajině) a zlí isisáci. Účinkovala tam sice také US Army, která měla údajně ničit ty zlé isisáky, ale bohužel američtí yankee brzy zjistili, že Alláh je opravdu akbar. Proti vousatým a umíněným isisákům neměla nejmocnější vojenská síla světa pražádnou šanci. Proto amíci stáli spíše na vedlejší informační koleji a raději se, za pomoci Turecka a Izraele, jali zásobovat isisáky výzvědnými informacemi, vojenským materiálem a bezplatnými kurzy taktiky boje a přípravy výbušných zařízení.

Dále jsme si mohli povšimnout, že hodní rebelové a zlí isisáci ničili společnými silami vojska zlého Assada, ale bylo zajímavé, že jimi dobytá území byla ve všech médiích světa označená jen jako území isisáků. Mapy Sýrie ve všech médiích čím dál více černaly a ani kousek mapy nepatřil hodným rebelům, jak by se správně náleželo. Už to bylo celkem podivné. Kdo by čekal, že všemi majiteli světových mediálních domů (tzn. právě židovskými sionosty), bude propagovanou primadonou jen ten zlý isisák?!

A tak jsme se mimoděk dozvěděli, že sionistický žid se ozbrojeného muslima nejen nebojí, ale naopak ho vlastně miluje. Neskrytě fandí jemu i jeho černé vlajce s bílými klikiháky a za dobrou práci mu dodává, přes Spojené státy, stovky terénních Toyot. A divné taktéž bylo, že celá Evropská unie zpoza středozemní vody nakukovala, jak to těm zlým isiákům jde hezky od ruky a spokojené pomlaskávání z Bruselu a Berlína rušilo slušné lidi i v nočních hodinách. Nikdo neměl zájem o zničení zlých isisáků. ABSOLUTNĚ NIKDO. Do doby vstupu ruských ozbrojených sil na scénu, ani USA, ani EU a ani OSN neměli skutečný zájem o jakékoli mírové či vojenské ukončení války. Vedly se jen plané řeči a naopak se do válečné zóny posílaly další zbraně a zásoby munice. Když si vzpomeneme, tak byl zájem i o ty poslední zbytky, které České armádě v některém z muničáků ještě záhadně nevybuchly.

Jak jsme si uvedli výše, tak propagovaní isisáci byli ti zlí, ale zapomněli jsme uvést, že to byli hlavně tzv. teroristé. A jak nám od 11. září 2001 vtloukali do hlavy a všichni to jistě známe nazpaměť, tak teroristé jsou nejen moc zlí a také velmi chytří, záludní a nebezpeční. Jak by také ne, když byli vycvičeni ve školícím středisku na Guantanámu specialisty z CIA a Mosadu. A tak nejen, že proti nim dnes US Army nemá šanci, tak už tehdy, v roce 2001 dokázali přelstít výzvědné služby celého světa a úspěšně se unesenými dopravními letadly trefili přesně do oken kanceláří, kde byly velmi důležité doklady o americké korupci a rozkrádání amerického rozpočtu. K tomu navíc jako bonus stihli dvěmi letadly zbourat tři výškové budovy, které byly americkými úřady odsouzené k nákladné demolici. Kdyby těm teroristům tehdy z letadla omylem nevypadly občanky, tak by se na ně nikdy nepřišlo. Tomu se říká fakt smůla.

Ale to jsme odbočili. Vraťme se zpátky k našim hrozivým, škaredým a zlým isisákům. Jestli si vzpomínám, tak v době, kdy se stát isisáků rozpínal, začaly množit na Youtubu videa znázorňující ničení historických památek a demonstrativní popravy osob, oblečených v krásných, nových, nažehlených, oranžových kombinézách, jenž byly nápadně podobné těm, které měli zlí isisáci během svého výcviku na tom Guantanámu. Čert ale ví, kdo kombinézu vlastně vyplnil. Říkalo se, že oběťmi byli vesměs bezvěrci a křesťané, ale na čele to žádný napsané neměl. Každopádně ale žádný, muslimy nenáviděný žid. To nikdy. Ale možná i tato druhá nápadná shoda, s dominantní strukturou náboženství v Evropě, byla čistě náhodná. Každopádně islámské „bu-bu-bu“ bylo evropským křesťanům i bezvěrcům vysíláno opakovaně a tak jasně, že to musel pochopit každý.

Nyní bychom si měli popsat vlastní popravu, protože i tato scéna je v představení důležitá. Poprava probíhala tak, že zlý, vousatý isisák, mávajíc nožem, nejdříve začal na Youtubovou kameru vysvětlovat jakési „al-kchai-un-kon-gan-džabin-salum„; výstup zakončil obvyklým převelikým Alláhem (možná Oláhem, to nevíme jistě), načež se klečící postava v reflexní kombinéze skácela k zemi. Bylo až s podivem, že tato scéna se opakovala vždy na vlas stejně, jako by popravčí i oběti společně absolvovali nějaký intenzivní kurz u jediného lektora. Taková arabská spartakiáda. Lišil se jen počet odevzdaných a smířených obětí, počet stojících popravčích a měnily se i kulisy. Jednou to bylo u vody, podruhé u zdi, jindy na poušti a tak podobně. Avšak námět, scénář, režie a dokonce i ty krásné oranžové guantanámské kombinézy zůstaly neměnné. Asi si je pořídili v Lidlu v akci.

Jenže, vyjma lidské hlouposti, žádná jiná zásoba není nekonečná a kombinézy začaly docházet. Zlí isisáci byli proto nuceni se vydat přes Turecko a Řecko do Německa, pro další várku oranžové parády. Bezvelbloudá karavana arabských nákupčích se hnala přes celou Evropu do Lídlu, který začal chytře do akčních letáků fotit černokožce a jejich „arabské týdny“ i s půlměsícem se staly předzvěstí, že již brzy bude řetězec zákonem přejmenován na Al-idl. (pozn.: Kdo si ještě myslí opak, ať se zajede na zákazníky německého Lidlu mrknout. Věřím, že vás napadne, tak jako napadlo i mne, že tento řetězec byl navržen a budován, primárně z důvodu plánované migrační vlny. Baterku s sebou.)

Tak se stalo, co se stát muselo – oranžové kombinézy jednoho dne isisákům došly a Youtubácké popravy musely být zastaveny. Nahradili je ale videi nekonečných karavan arabských žen, dětí a nemocných starců, převlečených za mladé zdravé muže s iPhony, kteří bez povolení putují po evropských pláních. Aby videa nebyla fádní, z režie přidali záběry dobývání evropských plotů a házení evropského kamení na evropskou policii. Nakonec, jako zlatý hřeb druhého dějství, přihodili také arabské dítě, utopené v evropském moři a také záběry na korbu evropské Avie, údajně plné mrtvých neevropských těl.

Aby účinnost záběrů byla znásobena, bylo nutné k tomu všemu vyrobit nějaký komentář (a opět připomeňme, že světová média vlastní sionisté a jejich přisluhovači). A tak hlavními a do bezvědomí v omílanými argumenty v médiích  opakovanými důvody pro organizovaný příval arabských žen, dětí a nemohoucích starců do Evropy byly:

a) zlý Assad (tento argument v té době už ovšem trochu vyčpíval, díky ruské zahraniční politice)
b) špatná demografie evropských zemí.Současný vatikánský Pop Francis si sice ještě přisazoval, že křesťané jsou poslední dobou zdechlí (http://www.czechfreepress.cz/blogy/rusko-2008-plac-evropo.html ) a je nutné je za pomoci černého semene revitalizovat, ale on o zvednutí evropských závor rozhodně nerozhodl. Vypadá to spíše, že to na čísi příkaz provedla, německá kancléřka, Angela Merkelová. I když mi to hlava nebere, tak právě ona vládne Evropě a hlavně ona neustále hlásala, jak musíme pomáhat „utečencům“ a jak Německo potřebuje pracovní sílu. Kdyby řekla „Ne, do Schengenu nepronikne ilegálně ani myš!“, tak by se dál zlý isisák opalovali pod jižním sluncem. Ale ona to neřekla. …a tak začala videokampaň s názvem „Welcome“. Už se nepodřezávalo – to by v té chvíli propagaci neprospělo – už se vítalo, fotilo a natáčelo.

Tak co, pocítili jste, jak to neladí? Že ne? Tak přeci, buď pomáhám utečencům a nebo potřebuji pracovní sílu, ne? Kdyby říšská kanckéřka pomáhala lidem zasaženým válkou, tak jim pomůže, jak jen pomoci lze, ale v těchto dnech, když už válka končí a zlí isisáci se už schovali na vojenské základny US Army, tak nyní by už všechny „utečence“ měla Merkelová lifrovat na lodě a dopravovat je zpět do jejich domovů. Také v Bruselu i OSN by třískla do stolu a s přísným výrazem ve tváři by přinutila všechny, vynaložit veškeré úsilí na obnovu zničených zemí. Jenže to se neděje. Nikdo z „utečenců“ se nevrací, Merkelová dál kvočí na isisáckých vejcích, zničeným zemím se nepomáhá a Evropa zcela nelogicky každý týden přijímá další tisíce dětí, žen a nemocných starců, převlečených za mladé černé muže s iPhony. Pomoc je tedy lež.

A co by ta paní s kosočvercem na břiše dělala, kdyby skutečně potřebovala pracovní sílu ze zahraničí, jak neúnavně prohlašuje? Když už tedy Merkelová nepřímo tvrdí, že co Němec, to impotent, tak určitě by ty, na práci nažhavené Araby, nenechala putovat tisíce kilometrů pěšky, přes celou Evropu, aby mohli vyplnit psychologický dotazník uchazeče o práci. To je nesmysl. V případě, že by je skutečně chtěla zaměstnat, tak by si na Blízkém Východě, Asii, Africe a nevím kde ještě, zřídila desítky náborových kanceláří s vyškolenými personalisty a černé jaderné fyziky, zdravotní sestry a striptérky by v nich začala do Německa lákat na nespočetné benefity. Totiž tímto způsobem obvykle civilizované země hledají nové zájemce o práci. Co tedy Merkelová dělala? Lhala i zde.

Lež jako základní zbraň sionistů

Není příliš povzbudivé, ani pochopitelné, když nějaký národ 12 let vede prokazatelný lhář. A je ještě méně pochopitelné, když ten národ s tím nemá žádný problém. Slabou útěchou může být snad jen to, že německá kancléřka není lhářem patologickým, ale vypočítavým. Takovým, který je za každou, dobře provedenou lež, řádně odměněn a jeho lhaní lze předvídat. …a právě v této ne čekané chvíli pomalu blížíme k řešení naší otázky, kterou by se hodilo položit těm, kdo řídí všechny ty Merkelové, Clintony, Trumpy, Hollandy, Macrony, Orbány, Zemany, Klause či Havly. Kdy si teda řeknete: „tak milánkové a máme vás, tam, kde jsme vás chtěli mít“?

Pokládat jakékoli otázky sionistům je jistě bláznivý nápad. I kdyby se nám to podařilo, nikdy neodpoví podle pravdy. Nejsou toho schopni, protože jim chybí gen pravdy. To nám ale nevadí. Postupují sice pomalu, ale už ne tak pomalu, aby to bylo neviditelné.

Když to vezmeme zkraje, tak lákali nás nejdříve na tzv. „perestrojku“. Všichni jsme si představovali socialismus s lidskou tváří, ale co bylo jejím výsledkem? Rozšíření konzumního způsobu života, existenčních nejistot a západního militarismu téměř na celém území Evropy.

Potom se nám z Melatrichu zapřísahali, že tady nikdy nebude žádný kapitalismus a ani žádní nezaměstnaní. Byla to zase lež, po které jsme přišli o všechen národní majetek. Všechno nám ukradli a národu, který byl v té době na vzestupu, zbyly jen prázdné ruce.

Potom nám prognostikovali, že západ doženeme za osm let. Zase lež. A lež to bude i v den smrti pravnuků hlasatele této lži.

Pak nám tvrdili, že spojení s ostatními Evropskými státy je naše jedinečná příležitost a že bezhraničním cestováním se staneme svobodnými tak, jak jsme ještě nikdy nebyli. Zase lež.  Evropa tím jen otevřela svou náruč africkým primitivům a volnému pohybu teroristů. Lidé nejen, že cestují méně, ale začínají mít strach i ve své čtvrti.

Pak začali hlásat to o té zdravé Mohammedově stolici, jak jsem psal výše a také, že islám je náboženství lásky a míru. Zase lež. Už jsme totiž zjistili, že islám je čistě nenávistná totalitní ideologie, velice blízká ideologii fašistické.

A už jsme dostali do současnosti, kdy německé hospodářství, na oko, do země začalo spěšně lákat arabskou pracovní sílu. Ale i zde jsme si dokázali, že to byla lež. Ani pomoc lidem, ani nábor nových pracovníků není pravda. Takže nyní, když jsme si shrnuli dějiny za posledních 30 let, tak vidíme, že vše byla lež. Že vše, co doposud tvrdili, tak mysleli přesný opak a proto je vždy nutné, jejich prohlášení překládat do skutečné reality. A myslí si snad někdo, že zítra dojde k osvícení a už budou mluvit jen a jen pravdu? Asi ne, že? Vždy bude nutné, dnešní i zítřejší mluvící hlavy poslouchat pouze se zapnutým vnitřním traslatorem.

Uveďme si pro názornost ještě pár současných příkladů:

– Když třeba říkají, že chtějí na Ukrajině stabilní demokracii, myslí tím nepřehledný fašismus. …a ten tam je.
– Když tvrdí, že chtějí zdraví pro nás a naše děti, myslí tím, abychom byli co nejvíce nemocní a stoupaly prodeje léků. …a to se také děje.
– Když tvrdí, že chtějí bezpečnou a hospodářsky silnou Evropu, všemi silami se snaží státy zadlužovat a importovat do našich měst co nejvyšší počet kriminálních živlů . …což se děje.
– Když mluví o míru, znamená to, že se chystají utrácet více našich peněz za zbraně. ..což je.
– Když tvrdí, že usilují o rovná práva pro všechny, myslí tím zvýhodňování minorit. …a vidíme přibývající počet speciálních práv pro různé, přírodní i synteticky vytvořené minority.
– Když hlásají obnovu morálky, mají tím na mysli úplné uvolnění stavidel zhýralosti a sprostoty. …což náplně televizích vysílání a internetu dokazují každý den.
– Když začnou propagovat ekologii znamená to, že na obilí dovolí vystříkat ještě více Rondupu a že spotřební zboží nám vydrží ještě kratší dobu; když hovoří o potírání korupce, mají v plánu národní rozpočty tunelovat ještě intenzivněji; když slibují, že nám finančně vypomůžou, mají tím na mysli to, že mají zálusk na náš majetek…

…klidně bychom takto mohli pokračovat ještě hodinu, ale asi to je zbytečné. Rozumný člověk pochopil.

Když jsme se tedy naučili jejich jazyk, pokusíme se o předposlední krok v našem pátrání po cílech samozvaně vyvolené skupiny osob s chybějícím genem pravdy.

Jak to dělají

Na prvním místě této části je propagace konzumního způsobu života a o lživých, zavádějících nebo manipulujících reklamách byly napsány stohy. Je to metoda na ovlivňování myšlení lidí stará jak svět sám a až neuvěřitelně účinná. Vychází z psychologických výzkumů a spotřebitel většinou cílené propagaci podlehne, aniž by o tom věděl. Účelem takové propagace je „vypnout“ spotřebiteli kritické myšlení, vstoupit do podvědomí a vysát z něj maximální množství majetku. Názorně lze spotřebitele potom přirovnat k v bahně-rochnícímu se praseti, které nevidí řezníkovu zástěru.

To byla jedna stránka konzumu. Ale pak tady máme ještě tu druhou, zcela novou. Jde o poskytování požitků zdarma. Ptáte se jaké to jsou? Hlavně filmy a seriály, kterých lze sledovat nepřeberné množství a to zcela bezplatně. Možná se to někomu může připadat nelogické. Vždyť producent (investor) musí hercům, technikům, režisérům, scénáristům a nevím komu ještě, zaplatit nemalé peníze za práci a za pár dní lze vytvořené dílo odněkud „stáhnout“. Kdo to všechno platí, když hudba je volně poslouchatelná za pár hodin po vydání desky a seriály jakbysmet? My nikomu nic neplatíme a žádná OSA, ani žádný její klon už nikoho neprudí. Divné? Ne, vůbec to není divné. Je to cílené utlumení represí, aby lidé trávili co nejvíce času u monitorů a nezabývali se, pro ně zásadními záležitostmi. Přeci, když se díváme na supr film, asi současně nebudeme myslet na to, jak se proti naši vůli mění tvář našeho domova. Naším domovem se stal monitor. Takže závěrem tohoto odstavce můžeme konstatovat, že kdosi neznámý nám denodenně předkládá obrovské množství nákladné zábavy a vše je úplně zadarmo. Hotová pohádka O Perníkové chaloupce.

V téže souvislosti si dále musíme povšimnout, že vesměs všechny zahraniční (už i některá naše) díla, jako knihy, klipy, filmy a seriály, obsahují takové výjevy, jako je normalizace svobodných matek-leseb; výhody singl života vůbec; pozitivní postavy černé pleti a naopak záporňáky jsou vždy běloši; úplné pochopení čisté lásky dvou mladých chlapců a to i ze strany starých kmetů a nebo že nejbystřejší policistkou, političkou či ředitelkou  bývá čestná žena, zatím co muži jsou zákeřní a nevěrní. Můžeme si povšimnout, že nová díla bez těchto normalizačních abnormalit už prakticky nevznikají. V této činnost vedou jednoznačně skandinávské státy, USA, Kanada, Velká Británie a Francie, ale jak jsme si uvedli, první vlaštovky propagace těchto deviačních praktik jsou již i tady.

Tedy další věcí je, že někým placená převýchova společnosti do amorálního stavu jede na plné pecky a například ten, kdo má svého potomka ve školce, ve které dětem pouštějí televizi a nebo když někdo denně nekontroluje působení školy na své dítě, může se klidným svědomím pokládat za cvoka. Zde tedy vidíme snahu přeprogramovávat nás i naše potomky na normalizační vnímání nenormalit a opět tedy jde o propagaci lží.

Třetí věcí, kterou nás informačně zásobují (a jejich tlak na nás bude zesilovat) jsou klimatické změny, jež jsou způsobené člověkem. Ovšem to je snad jediná věc, ve které nelžou. Sionisté skutečně již dlouhé roky usilují o ohřívání naší planety a dokonce sami sprayování hliníkem z letadel ve slabé chvilce přiznali. Problém je v tom, že o tomto sebepřiznání neví až tak moc lidí a tak, skrze jimi vlastněná média, stále mohou hrát kartu, že za klimatické změny můžeme my. …a proto samozřejmě poneseme i následky.

Jaké to jsou? Již brzy, mimo současné „válečné migrace„, nasadí k dalšímu kroku ke svému cíli a tím bude zahájení velmi intenzivního prosazování nového lživého pojmu – tzv. „klimatická migrace„.

Jaké jsou cíle sionistů

Africký kontinent má dnes dost přes miliardu obyvatel a každý den se rodí statisíce černochů nových. Už na základě suchého konstatování těchto dvou faktů musí být všem jasné, že ekonomika „vyspělých“ zemí není schopna praktickou aplikaci tohoto nového pojmu „klimatická migrace“, vstřebat. To ani náhodou. Vždyť již dnes, bez těchto „klimačernochů“, jedou v podstatě všechny vyspělé státy pod hranicí funkčnosti a téměř všechny musí být sionisty, skrz jejich banky, dotovány. A po zahájení procesu klimatické invaze? Odpověď není těžká, ale abychom pronikli do jedné z podstat záměru sionistů, bude v následujících letech vhodné sledovat, která území Afriky budou takto „čištěna“ a naopak, které vyspělé státy tímto uměle vytvořeným migračním problémem nebudou zásadně zasaženy.

Nicméně, v této chvíli se již blížíme k závěru a je možné poodhalit cíl sionistů. Než tak učiníme, shrňme si, že:

na řídící místa států sionisté dosazují poslušné, všehoschopné a bezpáteřní lokaje, přičemž žádné volby, které proběhnou podle zaběhnutého sionistického scénáře, na tento axiom nemají vliv;
– tito dosazení lokajové se řídí předepsanými pokyny, o skutečných záměrech těchto sionistů svým občanům vždy lžou a jejich jazyk jsme naučili se výše;
občany rozpor mezi slovy a činy lokajů většinou příliš nezajímá, protože jsou závislí na bezbřehé konzumní slasti, při kterém jsou současně „přeprogramováváni“ na nekritické vnímání nebezpečí osobního hedonismu a společenské zvrhlosti;
část občanů každé země je sionisty zaměstnána v tzv. neziskových organizacích a jejich úkolem je produkovat „veřejný názor“, který pomáhá lokajům prosadit lži a skrýt skutečný záměr sionistů;
– v nejbližších dnech bude zahájena propaganda na téma „klimatické migrace„. (Jen tak na okraj: osobně v období 2018 až 2022 lze v Evropě a Africe očekávat velmi výrazné a nezapomenutelné počasí, které bude mít za úkol ovlivnit názor občanů.)Když jsme si uvedli základní body toho, čeho jsme si do dnešního dne mohli povšimnout a dáme je dohromady, vychází nám jednoznačný směr činnosti sionistů. A asi ne náhodou je tento směr nápadně podobný něčemu, co se už před pár lety stalo. Ano, něco se stalo, zčeřilo to vodu, jak se říká, načež bylo promptně vyřešeno, následně velmi rychle zapomenuto a dnes to již prakticky neexistuje. Vlastně existuje, ale zarytě se o tom mlčí. To něco se jmenuje Řecko.

———————————

Jen pro zopakování, velmi stručná vsuvka:
Píše se rok 2012 a Řecká republika má státní dluh ve výši 350 miliard eur, což bylo cca 160% řeckého HDP. Následovalo přeřazení Řecka západními ratingovými agenturami na nejnižší možnou úroveň „C“. Vláda snížila výdaje, lidé se začali stávkovat a z bank vybírali větší obnosy peněz. Řecko obdrželo od MMF „záchranný balík“, na úhradu úroků ze splátek svého dluhu bankám patřícím sionistům, ale muselo věřitelům (tedy opět sionistům) rozprodat národní majetek. Řecká vláda dále snižuje náklady, zvyšuje lidem odvody, snižuje platy a propouští zaměstnance. Lidé stávkují a demonstrují.
V roce 2015 vítězí v předčasných volbách levicové hnutí Syriza, dluh Řecka v té době stoupl na 175% HDP a krize se prohlubuje. Uzavírají se banky a denní limit z bankomatu je omezen na 60 eur. Následují další rozpočtové škrty a další nepokoje. Mezinárodní věřitelé (sionisté) předkládají své další požadavky, Řekové je v referendu odmítají, ale řecká vláda je i tak přijme a jedná s představiteli Evropské měnové unie, především Angelou Merkelovou, François Hollandem, Jean-Claude Junckerem a Donaldem Tuskem, v Bruselu. Je rozhodnuto o dalších škrtech a dalším rozprodeji národního majetku (sionistům). Po třech týdnech banky opět otevírají a mediální vlna o řecké krizi začne pomalu opadat.
A nyní zlatý hřeb na závěr vsuvky, aby někomu náhodou nechyběla pointa: Rok 2017. Po všech opatřeních, které Řecko bylo nuceno od roku 2012 udělat, co muselo rozprodat a po veškeré „pomoci“ západu dosahuje dnes Řecký dluh u sionistických bank výše 472 miliard eur, což je 245% HDP.
A…? A nic. Jako by se nic nedělo.
———————————Causa Řecko je typický příklad činnosti sionistů. Na něm se jejich cíl poodhalil tak, jak to jistě nechtěli. Nevyšlo jim časování a to byl důvod, proč svou práci nemohli dokončit a celá záležitost musela jít rychle k ledu. Jak vidět, nejsou ani zdaleka dokonalí. Řecká krize přišla příliš brzy a sionistům velmi nevhod, ale my za ni Řekům musíme jedině děkovat. Je to varování „in natura“, protože podobný osud čeká celou Evropu, pokud model nadvlády sionismu nevyměníme za jiný.

Někdo by mohl oponovat argumentem, že k čemu by jim to bylo, když už dnes vlastní 80% veškerého majetku na Zemi? Že již teď jsou sionisté tak bohatí, že jim nic nechybí a nikdy chybět ani nebude.

Na to je jednoduchá odpověď: Ne, zatím nemají vše. Jednak se zásoby Země čím dál rychleji vyčerpávají a mají strach, aby měli stále dost a jednak ještě nevlastní veškerý majetek na Zemi a my stále ještě nejsme jejich otroci. Ještě nás nemohou zcela ovládat, ještě nás nedrží pod krkem přídělem potravin a ještě nás nemohou finančně „vypnout“. Ještě jim nepatří naše obydlí a naše půda. Ještě máme povoleno volně se pohybovat a ještě stále můžeme, téměř beztrestně, vyjádřit svůj názor.

Jaký je tedy celkový vektor jejich plánu?

Když necháme stranou všechny jejich lži, tak v této chvíli jejich cíl už známe: do oslabené, pohodlné, genderové, homosexuální a na konzumu závislé společnosti, budou přivedeny milióny zdivočelých černochů. Ale nebude to jednolitá skupina. Budou z různých, často vzájemně nepřátelských kmenů a hlavně – vedení boje na život a na smrt bude pro ně něco jako pro nás otevření lahváče. Lživé zdůvodnění tohoto návozu černochů, které budeme slýchávat z úst lokajů a neziskovek, se bude opírat o slova „humanita“, „hlad“ a nově také spojení „klimatická změna“.

Co příval klimačernochů způsobí? Kromě nelibosti „domácích“, zcela logicky také to, že aby byla zachována funkčnost států zasažených klimatickou migrací, budou tyto nuceny zvýšit rychlost zadlužování se. S tím ani ECB, ani MMF ani žádná jiná sionistická banka nebude mít žádný problém a všichni na tento krok jsou už léta připraveni. Ve chvíli, kdy státní dluh překročí určitou, předem stanovenou míru, zahájí sionisté proces ala Řecko: záchranné balíčky, výměnou za státní majetek. Tato fáze bude probíhat tak dlouho, dokud daný stát bude mít co nabídnout. Současně vláda začne snižovat výdajové náklady – začne masové propouštění, snižování mezd a důchodů, omezení zdravotní péče, atd. Zkrátka, zcela logicky musí dojít k brutálnímu snížení životní úrovně původních obyvatel, na kterou jsme zvyklí.

V této chvíli již budou nepokoje občanů sílit, stejně jako v Řecku, ale zde se scénář dalších dějů, od toho Řeckého, začne odlišovat. Zatím co v Řecku byla prakticky jediná, monolitní společnost s tisíciletou kulturou, vycházející z pravoslavných hodnot a svůj hněv v roce 2012 namířila proti vládě a Bruselu, tak v blízké budoucnosti bude Evropa již přeplněna nesourodými divokými skupinami klimačernochů s různými stupni nekulturnosti. Výsledkem tohoto kulturního chaosu nemůže být nic jiného, něž divoký boj o přežití jednotlivce, v různých organizovaných bandách. Policie ani neexistující armáda svou bezpečnostní funkci nezvládne (z podstaty věci ani není možné s půl miliardou vzbouřenců cokoli udělat) a začne období boje na život a na smrt.

Až do této chvíle jsem si nastíněným plánem sionistů zcela jist. Nemají totiž pražádný zájem na spuštění další velké války a nikdy ji nepovolí. Všechny předchozí, které rozpoutali pro ně byly čistým přínosem, ale u jaderné to už neplatí. Neumí se totiž přestěhovat mimo tuto planetu. Ani oni a ani nikdo jiný to zatím nesvede. Jediné, na čem měli sionisté vždy nejvyšší zájem, je totální vlastnictví všeho a všech. Jediný problém je v množství lidí. Vědí, že velmi lidnaté území nejsou s to efektivně spravovat a tak logicky usilují o snížení stavu lidí na ovladatelnou úroveň. První i druhá světová válka jejich cíle naplnila, ale tou třetí tohoto cíle nedosáhnou. Jediná možnost, jak sionisté svých cílů dnes mohou dosáhnout, jsou již jen smrtelné epidemie a lokální občanské války, mezi původním a nepůvodními obyvateli daných území. (Proto například ve Spojených státech začali, podle shodného modelu rozdělovat společnost ideologií Black Lives Matter, aby vytvořili vzájemnou nevraživost mezi bílým a černým obyvatelstvem.) Občanské války jsou dnes pro sionisty spolehlivá a současně bezpečná možnost, jak svých cílů dosáhnout. Navíc, naše sebelikvidace je nebude stát ani jeden šekel. Naopak na dodávkách zbraní na černý trh vydělají, celý proces naší sebelikvidace proběhne relativně rychle a nepadne na ně žádné podezření. Jen se, jako pokaždé, budou z povzdálí smát, jak se ostatní vyzabíjí.

Další jejich plán je od tohoto okamžiku nejasný. Je celkem možné, že za nějakou dobu, až se počty obyvatel na zájmovém území dostatečně sníží, nabídnou řešení problémů, které sami dnes vytváří. Mohou to udělat například tak, že sestěhují (podle původu) zbytky lidí  do velkých, nově vybudovaných center (států), za slib poslušnosti nabídnou „ochranu“ a za práci poskytnou potraviny a střechu nad hlavou. Typově něco podobného jako ve filmové sérii „Hunger games„.

Dalším z možných scénářů je, že sionisté posadí Čínu a její ozbrojené síly do role nového světového četníka a ten v chaotické Evropě nastolí pořádek. Jinak řečeno, v podstatě začne okupace Evropy, která se spojí a fakticky podřídí, nesrovnatelně silnější Asii. Tomuto modelu vývoje dost napovídá jednak nedávné otevření Overtonova okna pro pojem „Euroasie“, jednak neuvěřitelný růst a propagace čínské a severokorejské armády a v neposlední řadě i loňské oznámení vrchního čínského komunisty o plánu na zahájení výstavby tzv. Hedvábné stezky – tedy rychlého logistického napojení Číny na starý kontinent. V této chvíli, z těchto tří indicií, nedokáži označit tu nejsilnější.

Je možné, že existuje více modelů řešení rozvrácené Evropy, nicméně to není důležité. Podle mě je důležité včas tento plán úplně stopnout a viníky postavit před národní lidové soudy.

Co s tím?

Na to je těžké odpovědět. Zatím se jim podařilo vše, na co sáhli – podařilo se jim uspořádat obě poslední světové války a podařila se jim také prosadit trestní sazbu za polemiku s jejich historií. Též se jim podařilo vykrást světové zlato i zotročit svobodomyslné Američany. Podařilo se jim rozvrátit obrovský blok socialistických států na vzestupu, ale také se jim podařilo sundat ze stromu Japonce, Korejce a Číňany, aby se druhý den stali špičkou na světových trzích. A podařilo se jim také přivlastnit si téměř všechny národní centrální banky světa. Když se nad tím jen trochu zamyslíme, tak na první pohled to jsou opravdu těžké, až zcela neřešitelné úkoly. Ale sionistům se vše podařilo! Nebylo to přes noc, trvalo jim to hodně přes 100 let, ale nakonec svých cílů dosáhli. Jediná dobrá zvěst v tomto srabu je snad jen to, že třetí světovou už opravdu uspořádat nemohou.

Tak, co s tím? Jak se může téměř 8 miliard homo sapiens bránit před zvrhlostí několika tisíc homo sionis?

Že ta otázka vypadá šíleně? Ano, myslím že vypadá hodně šíleně. Vždyť ptát se na to, jak třeba 200.000 osob může zatočit s jediným sionistou, je opravdu na hlavu. Spíše bychom se měli ptát, jak se stalo, že jeden sionista ovládá tolik lidí!

…faktem ale zůstává, že se nikomu z těch osmi miliard zatím nepodařilo s tím cokoli pozitivního udělat.Nevím jak komu, ale názvy jako „globální prediktor“ nebo „illumináti“ nebo „zednáři“ či „dlaždiči“ u mě nevzbuzují žádný respekt. Spíše naopak. Rozhodně nemám v plánu se komukoli takovému podřizovat nebo mu v jeho plánu dokonce napomáhat. Pokud to půjde, nebudu je podporovat tím, že bych kupoval jejich výrobky nebo platil za jejich služby. Pokud to půjde, raději si koupím zdravé potraviny od malého pěstitele a chovatele, než od sionisty či jeho lokaje. Pokud to půjde, vždy budu hrubě útočit na každého, kdo se bude snažit indoktrinovat některého z mých potomků. Pokud to půjde, nebudu používat platební karty a nebudu nakupovat v obchodech, vlastněných sionisty přímo nebo nepřímo. Pokud to půjde, vždy budu činit tak, aby zřetelně cítili, že tady na této planetě nemají co dělat. To nejsou vlastizrádci, ale zemězrádci.

Každopádně platí, kdo chce řešit dalších tisíc let následky, nechť se velmi silně vyzbrojí a intenzivně v boji cvičí i své děti. Ten, kdo chce jednou pro vždy vyřešit příčinu, musí z této planety vykleštit sionismus.

Kdo má jiné nápady, sem s ním!