C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Zfalšované volby

Zfalšované volby, nástroj politické kompromitace.

Strašili nás Rusy a pak přišlo tohle?

Na fikci svobodných a spravedlivých voleb je krásné to, že jí hloupí uvěří, chytří pochopí, a zasmějí se pak, někteří ovšem poněkud hořce.. Co se dělo v průběhu voleb v Česku?

Podezřelou kybernetickou aktivitu, která začala krátce po uzavření volebních místností ve 14:00, se“podařilo“ díky údajným technickým opatřením ČSÚ „odklonit „v 16:30! Po 17h se už děly jen zázraky!  Jako zázrakem pak začaly přibývat hlasy TOP 09, až se vyšvihly nad 5%. Divné.

 Ze zahraničí přišlo víc o 3 tisíce hlasů více než mělo. Divné.

 Lidem z volebních komisí nebylo umožněno si okopírovat výsledky i když na to mají ze zákona nárok.

 Ozvali se lidé kteří zakroužkovali kandidáta který nakonec nedostal ani jeden hlas, s volebními lístky se tedy manipulovalo. Divné. A určitě je toho další spousta. Naděje, že by se naše země vymanila z bruselského diktátu, se opět propadla do nejhlubšího pekla. V naší zemi dál budou vládnout profláknutí lidé, kterým nevadí, že ve skutečnosti jsou jen vydíratelnými loutkami.. Bavíme se tady o reálném falšování voleb, ne o nějaké hypotéze! Riziko manipulace skutečně existuje. A co je horší, je zabudované přímo v systému voleb. Největší prostor pro manipulaci je logicky v noci, v době, kdy je urna s hlasovacími lístky mimo dohled volební komise, vhozením balíku falešných lístků, ničením konkurenčních lístků nebo jinou metodou realizace podvodu- korespondenčními hlasy.

Primárně lze předpokládat, že neplechy se dějí v zapadlých vesnicích/regionech, kde o tom nikdo z nezávislých pozorovatelů nemá přehled. Někdo, kdo se poučil a měl velké obavy, že by volby 2017 mohly dopadnout podobně jako v r. 2013, kdy hrozila koalice levicových stran, upravil výsledky voleb ve svůj prospěch. Že to jde, prokazují zfalšované prezidentské volby v Rakousku, kde měly rozhodnout korespondenční hlasy lidí ze zahraničí (o 0,6%).

Kdo stojí za útokem v Česku není jasné.

Putin to tentokrát není! S největší pravděpodobností, hraničící s jistotou, rozhodly osvědčené padělané „korespondenční hlasy“, Made in USA, či Brusel, dodané (s malou nadsázkou) péčí „US velvyslanectví“.

A co 5000 zašantročených voličských průkazů, které mohly být s výhodou použity právě zde. V odtajněných archivech CIA přiznává manipulaci voleb v Evropě. Od roku 1945, kdy tato organizace ovlivňuje volby v celé západní Evropě, nežijeme v demokracii a nikdy jsme ji nežili. Když selžou media a jejich propaganda nastoupil teror GLADIO a falšování voleb.

Fašistické zlo USA manipuluje zeměmi EU.

Historie CIA je nepřetržitý řetěz tajného financování evropských politických stran. Pokud bychom chtěli vážně zkoumat nějakou zemi, zda neprovádí tajné politické a ovlivňovací operace v Evropě, pak jsou to především Spojené státy, nikoliv Rusko.

PROTO DOPORUČENÍ, JAK JIM CO NEJVÍCE ZTÍŽIT MANIPULACI VOLEB:

  • VOLEBNÍ LÍSTEK DRUHÉHO KANDIDÁTA NEODKLÁDEJTE VE VOLEBNÍ MÍSTNOSTI/MOHL BY BÝT ZNEUŽIT/. ODNESTE HO DOMŮ A TAM HO ROZTRHEJTE.
  • K VOLBÁM BĚŽTE AŽ V SOBOTU. NOC MEZI PÁTKEM A SOBOTOU, KDY JSOU VOLEBNÍ MÍSTNOSTI OPUŠTĚNÉ, PŘÍMO SVÁDÍ K NEKALOSTEM
  • VOLETE OSOBNĚ A V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ. JAKÉKOLIV POSÍLÁNÍ HLASŮ, APOD., JE ŽIVNOU PŮDOU PRO FALŠOVÁNÍ, VIZ. MINULÉ VOLBY V RAKOUSKU.