C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Chystá se s volbami u nás ,,Barevná revoluce“?

Chystá se s volbami u nás ,,Barevná revoluce“? Máme se připravit na podobné věci, jako na Ukrajině? Poteče krev?

Těžko říci, nenávist je strašná. Národ je rozdělen a ať vyhraje kdokoliv, polovina národa bude běsnit. Ta polovina ,,Drahoše a ČT“ a jejich obdivovatelů, která se neštítí radovat z fyzického útoku na Zemana, neštítí se radovat z jeho nemocí, neštítí se vypravovat mu již pohřeb a přát mu smrt… Tato polovina se projevuje s ještě větší nenávistí, než kdokoliv jiný. Vyhraje–li Zeman, můžeme čekat demonstrace, zapalování aut a kdo ví co. Je vidět, že jim nejde o nic jiného, než o sebe sama a jsou ochotní vyvolat i válku.. Tak to jsou panečku představitelé pravdy a lásky…Tak jistě mnozí ,,umělci“ již plánují pomstu a vaří svůj jed. Pozorujte dobře, kdo je představitelem LŽI a NENÁVISTI….

Malý úryvek z posledních rozhovorů s p. Pjakinem, otázka od české divačky na situaci kolem našich voleb:

  1. Pjakin z 15. 1.

51.27 hod videa

Dotaz od Jindry:

Hnutí, podporující jednoho z kandidátů českých prezidentských voleb, (v sobotu skončilo 1. kolo voleb), organizuje v Česku tzv. majdan či barevnou revoluci. Všechny hlavní složky 1. fáze majdanu již byly naplněny. Má svou barvu – tyrkysová. Název tyrkysová revoluce. Proběhla fáze kumulace energie nenávisti a urážek proti Zemanovi. Už se konal i mítink, na kterém se zpívala tzv. revoluční píseň připravená předem. Doprovázeno to bylo i tzv. rytmickými pohyby, nelze to nazvat tancem, ale společné pohyby to byly. Musím se přiznat, že mám strach, co bude dál. Jak je možné efektivně čelit takovému tlaku? Vždyť účastníků té kampaně je asi půl milionu, tolik hlasů dostala ve volbách. Co se to v Česku děje?

Odpověď  52:25

Nic nečekaného se neděje. Americká státní elita při hájení svých zájmů organizuje své předvolební akce a pokouší se dosadit svého člověka. Zeman přece není proruský. Je to reálně český politik se svými zájmy a je začleněn do globální politiky. Řeší v globální politice úkoly týkající se jmenovitě Česka a přitom si reálně uvědomuje, že je třeba spolupracovat s Ruskem. No a všichni, kteří jsou ochotni spolupracovat s Ruskem a to včetně globálního prediktoru a globálních elit, jsou trnem v oku státní elitě USA. Třeba Trump odvádí normální práci ve vzájemných vztazích s Ruskem. Přece říkal, že by chtěl s Ruskem naladit normální pracovní vztahy. Což u americké státní elity vyvolává šílenou hysterii. A oni pronásledují, doslova moří, svého vlastního prezidenta.

Tak co od nich čekáte s ohledem na stát, jako je Česko, který vnímají jako svůj zadní dvoreček, kde mají právo dosadit si, koho si zamanou? Jakoukoliv figuru, i kdyby to měl být úplný neuměl. Záleží na tom, jak bude konkrétně v Česku vypadat rovnováha sil v řízení. Co stojí za Zemanem, jaké strukturní mechanismy. Jak on sám bude realizovat řízení. Jak ho budou podporovat státní a globální elity přímo v Česku.