C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Šílený multikulturalisums

pravyprostor.cz

Šílený multikulturalisums: V nové knize pro děti je Santa Claus černý homosexuál a žije se svým bílým manželem


santa

COM

Liberální dekadence už přesahuje všechny meze. Svou zvrácenou ideologii se multikulturalisté stále agresivněji snaží vštípit do hlav i těm nejzranitelnějším členům společnosti – dětem. Organizace „Hate Free Culture“ představila novou knihu pro děti s názvem „Santův manžel“. Santa Claus je podle této knížky černý homosexuál a za manžela má bělocha. Takové soužití homosexuálů se však v žádném případě nedá nazvat rodinou.

„Toto je Santa Claus,“ začíná pohádková kniha spolu s portrétem muže tmavé pleti. „A toto je manžel Santa Clause, pan Claus,“ pokračuje v pozadí s obrázkem bílého vousatého muže, který pije horkou čokoládu. „Jsou svoji,“ doplňuje.

Tato kontroverzní kniha, kterou napsal spisovatel Daniel Kibblesmith, vznikla údajně „jako reakce“ na „nenávistné“ komentáře internetových diskutérů na to, že v jednom z Minnesotské nákupních center měl několik dní rozdávat radost afroamerický Santa Claus.

Tehdy spisovatel Daniel Kibblesmith, zavtipkoval, že jejich potomky naučí, že Santa je černoch a ještě i gay k tomu. A to tak, že o něm napíše se svou ženou Jennifer Ashley Wrightovou knihu. A nakonec nezůstalo jen u vtipu. Daniela vzápětí kontaktovala ilustrátorka Ashley Quachová a nedávno tak vyšla pohádková kniha „Santův Manžel“, která je nyní k dostání po celém světě. Podle autorů ukazuje rozmanitost rodiny i způsoby prožívání vánočních svátků.

Kniha vypráví o Santova soukromém životě a zejména vřelém vztahu s jeho manželem, který mu ochotně pomáhá s rozdáváním vánočních dárků pro děti po celém světě.

Podle Kibblesmitha je cílem knihy mnohem více než jen trolling naštvaných internetových diskutérů, kterým loni černý Santa Claus vadil. Podle svých slov chtěl napsat dílko, které přinese něco pozitivního, a vytvořit tak něco srdečné a citlivé. „Naše kniha je sama o sobě celistvý, vtipný a dojemný vánoční příběh. Je kompletně agnostické. A právě díky tomu, myslím, funguje, „uvedl.

Ve skutečnosti je to však další multikulti a LGBTI propaganda, kterou se tito multikulturní extremisté snaží vštípit do hlav už malým dětem. Zbývá tak na rodičích, aby byly bdělí a nedopustili indoktrinaci svých dětí těmito liberálními zvrácenosti.