C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Rasismus naruby

pravyprostor.cz

Kdy začnou posílat bělochy do sprch?


white

MILAN RADEK

Brzo budeme možná nosit žlutou hvězdu na klopě, a čeká nás otroctví. Nemá cenu tu psát o vymývání mozků v Německu, tam se těžko vzbouří, a ti slibovaní pracanti z Afriky budou nadosmrti žít z jejich práce. První vlaštovka v USA, syn žaluje rodiče protože se narodil bílý. A chce po nich prachy na změnu barvy kůže. Oběť vymývání mozků že běloch se rodí rasista, otrokář a vykořisťovatel, i kdyby byl chudej jak kostelní myš. A tak budou rodiče platit za tu špatnost že si nenechali pomoct při plození potomka.

O těch otrokářích – ti byli jen na amerckém Jihu, a byla jich přehršle, logicky, milionářů je málo, a plantáže měli jen ti prachatí. Ostatní běloši na tom byli hůř než otroci, o ty se museli starat celý rok, stáli majlant, tož proto, a pokud nebyla práce, tak bělocha vykopli na ulici a chcipej si. Proto by otroctví zmizelo i tak, když viděli že Yankees bohatnou více a rychleji než Dixies – Jižané. Už o tom uvažovali před občanskou válkou.

Ale k dnešku – jak v EU tak v Kanadě nebo USA jediná rasa kterou lze urážet je ta bílá, pouze běloch je rasista. Kdo urazí arijce, nejen že není stíhán, ale novináři z něj udělají skoro hrdinu, jako by se na to potřebovala odvaha. Křesťanství může být kritizováno, islám nikoliv. A není to tím že by z muslimů měli strach, jsou to oproti nám žabaři ve všem, i v zabíjení.

Jedna zpěvačka, jméno jsem zapoměl, na svém koncertě nařídila aby se běloši co si koupili lístky v první řadách klidili dozadu, a jen jedna fotografka se nemínila tak zahodit, pořadatelé se za ní omluvili a nabádali bělochy aby se klidili rychleji a ukazovali nad tím radost, pak v Kanadě na univerzitě někdo vyvěsil pár letáčků IT IS OK TO BE WHITE – neboli není nic špatného být bílý – a policie v Kanadě vyšetřuje který rasista to vylepil na stěny.

Tato nemoc je ale nemoc elit a privilegovaných spratků. Obyčejný lid neboli vidláci s tím většinou nechce nic mít. V USA si aspoň zvolili „arciďábla“ Trumpa, a elity z toho málem dostali psotník, v EU takových rebelů je zoufale málo, ve Francii mají Macrona, v Německu Merkel, znovu, v Česku koblihy. A piráty. A už v českých učebnicích začíná masáž jak má být.

Kolik Čechů pak zažaluje rodiče kteří si nenechali pomoct od nějakého uprchlíka, a oni se pak narodí jako běloši, neboli zrůdy? Ale doufám že rodiče aspoň nesloží ruce v klín a potomky poučí. Já také věděl kdo to byl Masrayk nebo První republika, že Plzeň osvobodili Američané, i když tenkrát ve škole byla jiná masírka. Ale doufejme že…….ani už nevím v co doufat. Jen doufám v zázrak.