C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Taky budete zítra volit Antifu?

Která hází kameny, řve na pokojné průvody na podporu rodiny, zapaluje auta a vytlouká výlohy? Říkáte, že takové volit nebudete? Možná ano, ani o tom nevíte:

NEBUĎME OVCE!

aeronet.cz

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”

Vedoucí kolotoče

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”

V posledních týdnech před volbami v ČR se začínají v mainstreamových médiích objevovat dvě nové politické strany, které mají našlápnuto do sněmovny. Zatímco alternativa má upřené oči na SPD Tomia Okamury, na druhé straně barikády se formuje útvar, který dosud česká politika nezažila. Do poslanecké sněmovny míří ultralevicové globalistické hnutí Alt-Left financované globálně Georgem Sorosem. V České republice má tato odnož název Pirátská strana, kterou vede Ivan Bartoš, mladý politik s dredovými copánky. Poslední průzkumy, které mohou být lehce zmanipulované, jim ukazují de facto stejný nebo podobný volební potenciál jako má SPD Tomia Okamury. V médiích dostává neuvěřitelný prostor a protože vystupování pana Bartoše je distingované, na rozdíl od jeho vizáže rebela, představuje v ČR stejný proces, který proběhl ve Francii a před několika dny v Rakousku. Francouzským prezidentem se stal pohledný a mladý Emmanuel Macron. V Rakousku vyhrál parlamentní volby mladý a sympatický Sebastian Kurz. A v Česku se do sněmovny chystá mladý a charizmatický Ivan Bartoš. A tento recept funguje. Bohužel, nebo z pohledu někoho bohudík, tento systém funguje.

Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Americké prezidentské volby sice nenabídly mladé kandidáty, ale vyhrál Donald Trump s bujnou kšticí a milostnými avantýrami, které mužské populaci v USA imponují a jak se ukázalo ve volební statistice, stejně tak i americkým ženám. Všude je to přitom stejné. Staré strany zanikají, ve volbách mají katastrofální výsledky a do čela míří nové politické subjekty založené velmi často jako podnikatelské projekty. Dokonce i kampaně jsou tak řízeny. Lidé, kteří jdou na kandidátku, se stávají investory. Do své kandidatury musí přispět svými penězi do stranické pokladny, aby měli místo na kandidátce. To je součást globalistické teze likvidace tradičních stran a přesun k systému řízení regionů z pozice státních manažerů. Tito lidé budou z řad oligarchů. Pod nimi ovšem bude systém řízení, který bude mít podobnou strukturu, podnikatelskou a investiční. Kdo bude chtít být hejtmanem, bude muset zainvestovat své peníze do vlastní strany jako do akciové společnosti. Tady vložíš své peníze, abys mohl na kandidátku a peníze se ti vrátí, pokud budeš tvrdě pracovat a strana udělá výsledek. Pokud ne, o peníze přijdeš. To je model akciové politiky, strana se stane firmou a systém moci volným trhem.

Alternativní levice míří do českého parlamentu

Z pohledu voliče tento systém dává logický smysl. Jen ať si politici platí své náklady, zatleská mnoho lidí. A dává to smysl. Jenže pokud tento systém se rozvine, stane se něco velmi zlého, co původně bylo skryto a lidé to neviděli. Systém státního řízení se transformuje do akciového charakteru. Kdo nemá peníze, ač sebevětší vlastenec nebo odborník, nedostane se na kandidátku. Někdo namítne, že si třeba může vzít půjčku. To ano, může, pokud ale má kandidát bankovní bonitu a čím ručit. Pokud bonitu nemá, pokud už má hypotéku a závazky, banka mu další půjčku neschválí. Tento systém potom povede k tomu, že na kandidátky a do vysoké politiky se bude dostávat jenom vyšší společenská třída, elity, anebo zadlužení politici. Lidé, kteří se v budoucnu budou chtít věnovat politice, ale nebudou mít peníze anebo se nebudou chtít zadlužovat, se na kandidátky nedostanou. Postupem času povede tento zdánlivě logický systém k něčemu, co nazývám industrializací zákonodárné moci.

Ivan Bartoš a loga Good Night – White Pride.

Tento systém funguje už v USA více jak 200 let. Nikdo, kdo za sebou nemá kapitál, nemá šanci se v USA podílet na politice. V Evropě tomu dosud tak nebylo, do politiky mohl jít i obyčejný člověk, strojař, dělník, učitelka, kdokoliv. Jenže spolu s tím, jak se Evropa mění a globalisté rekonstruují charakter politické moci, začínají se stejné procesy jako v USA kopírovat i do Evropy. Jednotlivá hnutí nejen v ČR, ale i v Německu, vyhlašují potřebu změny v přístupu k vysoké politice. Politici kradnou, je třeba dělat pořádky, říká jedna strana a jeden politik v ČR. Jiná strana má našlápnuto do parlamentu a lídři kandidátek musí přispět do stranické kasy pěknou kulatou sumičkou, aby se na kandidátku dostali. Vypadá to všechno pěkně. Nádherně. Idylicky. A podíváte se i na stranu, kterou nedávno ještě nikdo neznal. Pirátský náčelník s dredy válcuje jiné politické subjekty, v průzkumech má jeho strana více procent, než mají Lidovci, TOP09 nebo ideově blízcí Zelení. A jak jejich šéf tvrdí, jedou na úsporný ekonomický režim, jejich kandidáti si všechno platí sami. A voliči jsou v extázi.

Politika v ČR míří k přechodu od parlamentní demokracie k systému státních manažerů a referend bez účasti parlamentů a zastupitelské demokracie

Jenže potom jdete do hloubky, zjišťujete procesy, které v těchto stranách probíhají a namísto ideálů vidíte hrozivé kroky, ze kterých jde děs. Jedna strana vyhodí 4 dny před volbami jednoho z mediálně známých vlastenců, nám blízkého člověka z vlastenecké frakce v ČR, my o tom napíšeme a zfanatizovaný dav věřících nás málem za článek ukřižuje, v diskusi se objevují výzvy, proč o tom píšeme před volbami a proč jsme informaci raději nezamlčeli, nepozdrželi a nepublikovali až po volbách? Jako kdyby všem lidem najednou už nešlo o hledání pravdy a o necenzurované publikování zpráv, ale o tvrdou cenzuru a prosazování zamlčování kauz až do doby, až to nebude jako prý tolik vadit. Já potom jenom nevěřícně čtu diskuse a vidím dav lidí, kteří nechtějí číst pravdivé informace, ale jenom vybrané informace, chtějí číst selektivní pravdu, která se někomu hodí do voleb. Najednou se mi ukazuje obraz, který jsem nechtěl vidět v projektoru. Dlouhá temná cesta. Po ní kráčí davy lidí, na konci cesty je muž s lampou a lidé jsou lampou vábeni ze tmy. Poslední krok před lampou je ale propast a lidé do ní padají. V ruce drží nějaké papíry. Je to snad volební fronta a lidé s volebními lístky?

Ivan Bartoš v kapuci a s vlajkou německé Antify.

Mnoho mladých lidí bude volit Ivana Bartoše a Piráty. Tragédie. Jak ukazuje video zde, které nám poslal a upozornil na něj jeden z našich čtenářů, 6. února 2016 se Ivan Bartoš zúčastnil kontra-demonstrace proti Bloku proti islámu na Hradčanech v Praze. Ve videu je zachyceno, jak Ivan Bartoš stojí v čele transparentního banneru a na zádech má vlajku Antify. Vedle stojí dívka, asi jeho přítelkyně, která pro změnu má na zádech symbol amerického hnutí Alt-Left s nápisem Good Night – White Pride (Dobrou noc, bílá pýcho!). Americká Antifa používá tato hesla proti Donaldu Trumpovi, na demonstracích proti americkým konfederalistům a na podobných akcích. Propojení americké alternativní levice s českou Pirátskou stranou je zjevné. Strana kopíruje teze z americké Antify, vítání migrantů, zmenšení státního politického aparátu, elektronizace voleb, elektronizace státu, likvidace současného systému politických stran a přesun moci do rukou lidí s odkazem na malý úsporný stát, který budou řídit malé lidové komitéty. A lidé v těchto komitétech si budou všechno hradit sami formou hrazení nákladů.

V čele průvodu pirát Bartoš a směje se demonstrantům, protože ví, že to jsou jenom loutky

Na demonstraci v Praze si všimněte v odkazovaném videu, jak se ozývá “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!” a Ivan Bartoš se usmívá a směje se tomu. Čemu se směje? Té bezbřehé naivitě lidí, kteří skandují, protože Bartoš ví moc dobře, že se jedná o pouhé mediální divadlo, utváření informačního pole. Lidé nechtějí znát pravdu, ať je to pravda o migraci, nebo pravda o islámu, nebo pravda o zákulisí politiky. Lidé chtějí slyšet svoji pravdu, tu svoji vlastní pravdu, která je falešnou lampou na temné cestě, která přitahuje důvěřivé jako lampa přitahuje v noci můry a mouchy. Mnozí asi znáte to biblické rčení, že podle ovoce poznáte je.

Piráti přinesou do Česka migraci, je to jejich úloha. Tato strana se dostane do parlamentu jako koaliční partner pro Hnutí ANO a pro Andreje Babiše. O tom už je rozhodnuto. Nicméně Antifa je globalistické křídlo GP, je to jejich úderná pěst a pokud Babiš bude chtít do koalice Piráty, bude muset vláda dělat globalizační politiku. A o tom není rozhodnuto. Stejně tak o kontrolu nad Babišem usilují američtí Neoconi a k tomu dojde, pokud se do koalice opět dostane KDU-ČSL, ale také ČSSD, protože uplynulé 4 roky byly v ČR plně pod kontrolou amerických elit.

Tomio Okamura, předseda SPD.

Kdo bude volit Piráty, volí ve skutečnosti americkou Antifu a alternativní levici Alt-Left. A hlavně, v takovém případě volíte tvrdý sórošovský globalismus. Pokud budete volit Andreje Babiše a ANO, volíte americký národní Kissingerismus, který nyní definuje i Trumpovu zahraniční politiku. Pokud volíte SPD, volíte cestu parlamentní opozice a cestu naděje, ve které za 4 roky může Okamurova strana vyrůst a za 4 roky vyhrát volby, pokud strana nepodlehne vábení Andreje Babiše do koalice a pokud se změní systém řízení uvnitř strany, který je dnes katastrofálně špatný a chaotický, kde levá ruka neví, co dělá pravá, neodpovídání na emaily, odepisování z emailů jiným člověkem, než kterému email patří, mlčení ke kauzám, žádná tisková prohlášení k vyhazování vlastních členů ze strany pár dní před volbami atd. Bylo by to na jiný článek, ale protože už nejde o zpravodajský článek, ale o publicistiku, nechám to až na dobu po volbách, protože na zítra mám přichystaný jiný článek s jinými tématy….

Do české sněmovny míří americká varianta Alt-Left globalistického hnutí Antifa v podobě Pirátů. Šéf strany demonstroval v Praze s vlajkou Antify na zádech za skandování davu “Náckové, táhněte! Uprchlíci, vítejte!”