C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Koho nevolit a koho doporučit

czechfreepress.cz

Koho nevolit?

miroslav petr

Volba, koho volit je velmi jednoduché pro toho, kdo uvažuje zdravým a selským rozumem.

ODS kdysi za dávných a dávných časů chtělo referendum o vystoupení z EU. Dnes už nemluví ani o výjimce z eura. Dnes už chtějí zůstat v EU. Zatracený Klaus měl pravdu, je to zcela jiná strana. Dnes už nevolitelná.

Volit naše krajany, pardon, Lidovce, když tam všichni lžou a chtějí nás prodat Německu? Chtějí zůstat i v EU a v NATO.

Stranu ČSSD pohřbívá jakýsi neznámý ministr průmyslu. Je to náhoda, že o něm nikdo nic neví? Podepsal předběžnou smlouvu, kde jsou chráněné investice. Takže budeme platit jako v kauze Diag Humen. Tak proto politici odmítají hmotnou odpovědnost! Bohuš pohřbívá ČSSD tím, že spěchá do EU, do jakéhosi tvrdého jádra, i když patříme mezi tu druhořadou spodinu v EU. Důkazem je hnůj, pardon, takzvané „potraviny“ z EU. Bohuš spěchá i se zavedením eura. Nevadí mu, že budeme muset platit dluhy cizích států, že se sníží platy a zdraží zboží. Proč je tady tolik Slováků? Pro slíbené koryto v EU klidně prodá svou, pardon, naši vlast.

ANO, kde Bureš a anální Faltýnek lžou doslova v každé větě, je strana samých darebáků. Kdysi nejlepší novinářka Lorenová riskovala život mezi mafiány. Nyní s jedním spolupracuje… Všichni členové strany kryjí svého předsedy, který má neuvěřitelný střet zájmů a korektně řečeno- mnoho podezření. Ministr životního prostředí podepsal licenci /!/ australské schránkové firmě na těžbu lithia. Tato firma je bílý kůň, vůbec netěží. Že by si to ani jeden z těchto politiků nezjistil? Je to jen náhoda? Bureš je první politik v historii ČR, možná i na světě, který odmítal odstoupit i při pouhém podezření. Inu, koryto je koryto. Záměrně ničí firmy přes své ministerstvo, což okopíroval od gestapa z padesátých let. Gestapák se skutečně nezapře, má dokonce složky na každého. Proto ničí všechny nepohodlné lidi a firmy, které mu překáží v jeho konkurenci. Na svých mítincích odmítá odpovědět na nepříjemné dotazy lidí i novinářů a dokonce na ně posílá policii! Faltýnek a lidovec a křesťan, prý kdysi i farář a Čech jako poleno- Herrmann lžou, že Okamura okradl Úsvit. Je veřejně známo, že je to přesně naopak. Bureš věděl o lithiu nejméně tři roky, protože jeho ministr tehdy podepsal licenci /!/ na těžbu lithia. O zveřejnění kauzy se on nezasloužil, ale Okamura a Skála. Dle Bureše a Pirátů zde žádní imigranti nejsou. Bureš neví, proč jsou v Praze zábrany… Čapí hnízdo je rodinná farma, nikdo jej nenavštěvuje, kromě občasného školení VIP či podnikatelů. Plocha Hnízda je mnoho hektarů o velikosti hodně velké firmy. Banka dokázala, že to byl vždy jeho majetek.

Piráti byli v historii vždy loupežníci, kteří přepadávali lodě a kradli jako straky. V programu mají krádež filmů a hudby na internetu. Chtějí tu imigranty, zůstat v EU a v NATO. Zelení také chtějí imigranty a zůstat v EU a v NATO.

KSČM nemá nic společného s KSČ.  Je to jediná skutečně sociální strana, které jde o český národ. Chtějí zůstat v EU, ale jinak mají shodu v mnoha bodech s programem SPD. Je to volitelná strana.

TOP považují odchod z EU za vlastizradu. STAN je kopie TOP. Obě strany tu chtějí imigranty, zůstat v EU a v NATO. Takže nevolitelní.

Nakonec jedna nejmenovaná mikrostranička, o které naštěstí ví jen pár jednotlivců. Její předseda opsal drze můj blog. Členové této straničky lžou o nejslušnějším politikovi, že nechce vodu pro český národ a stále jej pomlouvají. Dokonce okopírovali program SPD! Tolik špíny nedělá žádná z vlasteneckých stran! Lže, že Dhontova metoda neplatí na hlasy, které propadnou. Existuje lepší důkaz, že je někým placená, aby vzala hlasy Okamurovi?

Za téměř třicet let jsme se stali chudou kolonií Říše Velkoněmecké, a špatně placenými otroky v montovnách. Máme tři miliony lidí žijících na hranici chudoby, existuje sbírka na školní obědy i na víčka, politici kašlou na zájmy svého národa, dokonce přijetím imigrantů ohrožují svůj národ. Jak mohla vláda odsouhlasit dávku imigrantům v dvojnásobné výši než je průměrný důchod? Slovo „republika“ je za souhlasu vlády zrušeno, další ztráta naší suverenity. Všichni politici chtějí zůstat v EU a v NATO, odmítají demokratické referendum, odvolatelnost i odpovědnost politiků.  Většina národa má opačný zájem. Poslouchají snad naši vlastizrádci  jakousi slovenskou hééérečku Magdu, že naši politici nemají poslouchat své voliče? Nebaví se s ní ani známý herec, její manžel Satinský, a píšou si SMS… OKD, lithium a další krádeže a vlastizrada za bílého dne. Není na čase změna? Opravdu lze stále ještě dělat politiku bez hmotné odpovědnosti a odvolatelnosti?

Dle astrologie Bureš naštěstí prohraje nebo získá Pyrrhovo vítězství jako kdysi Paroubek. I on byl v opoziční lavici a přes noc se z něj stala úplná nula. Žádný strom neroste do nebe. Historie se bude opakovat. Představte si první zasedání, kdy bude první jednání o zrušení imunity premiéra kvůli tomu, aby jej policie mohla vyšetřovat. Druhý požadavek bude vyslovení důvěry premiérovi a jeho vládě. Ještě maličkost. Představte si, že předseda strany zemře, kdo jej nahradí? Jak se obejde ANO bez těchto dvou guru? Kdo bude předsedou, až bude Bureš v březnu či červnu 2019 zatčen? I kdyby nebyl zatčen, ale chce po skončení dalšího volebního období odejít z politiky. Je tam vůbec někdo, kdo ho může nahradit? Žádný strom neroste do nebe. Vše jednou musí skončit. Skutečně se tato strana nerozpadne?

Dle horoskopu má Okamura poměrně příznivé období. V těchto volbách půjde i o tohle: Vzhledem k připravované třetí světové- budeme-li v NATO, Rusové půjdou proti nám. Nebudeme li v NATO, Rusové nás zachrání. Pamatujte na to, že v smlouvě s NATO je, že ohrožená země se musí bránit sama! V těchto volbách půjde i o to, budeme li okradeni o lithium, nebo bohatí jako Saudská Arábie, a budeme-li multikulturně obohaceni. Během tří let mají do Evropy vpadnout 160 milionů černochů, pardon, afroameričanů z Afriky, sorry, ubohých a hladových imigrantů. Říší Velkoněmeckou už jsme. Možná budeme výsledky voleb šokováni. Průzkumy neberte nikdy vážně. Rozum určitě zvítězí!