C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Hledání vůdce…

Chybí nám ideál, který by nás vedl do těžkých dnů i nocí… Národy jsou rozervány, rozloženy neziskovkami, Pravdoláskaři, Eurohujery, neomarxisty, masmédii a obecně pokřivéním pojmů. Vykladači morálky hází kameny, zapalují auta řvou o lásce a míru… Někdo vyzdvihuje prezidenta, jiný ho nenávidí…chybí nám něco společného. Něco velkého, co přerůstá malost, jež nás rozděluje.

Nemůžeme-li se sjednotit pod praporem něčeho dnešního, najděme si ,,mrtvého vůdce“, protože stádo bez pastýře je jen potrava pro vlky.

Sjednoťme se pod prapor knížete Václava, pod prapor všech historických bojovníků, oživme v sobě hrdost a věrnost k Českému národu… k českým pojmům, cítění i myšlení. Nenarodili jsme se zde náhodou, kolo osudu nás zde vysadilo z nějakého důvodu. Nemůžeme to ignorovat, pokud má mít naše existence nějaký vyšší smysl.

A pod praporem Václava, s hrdostí na to, že Čech je a bude/pokud ho udržíme při životě/ vstupme do voleb a volme ty, kteří jsou pro vlast, národ, rodinu a ne pro cizí spolky, cizí náboženství, cizí sexualitu, cizí výchovu a cizí zájmy.

Propásneme-li to o těchto volbách, příští už budeme, dost možná, volit jako malé německé území pod správou KDU-ČSL, nebo nějaký anonymní dílek kdesi na okraji EU/ČSSD/, nebo žádné volby už nebudou a o všem bude rozhodovat smečka Bruselských úředníků/ANO, bude to tak/, nebo snad kmenový sněm nové rasy, nového Evropana, jak naplánoval pan Kalergi…a naplňuje to EU, do níž nás politici dovedli a v ní nám drží hlavou pod vodou, přitom nás plácají po zádech a říkají, že nám zachraňují život… a tvoří šťastný svět..jen pro nás, naše štěstí…no a vy jim to ještě věříte? Skutečně?