C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Pečujte o nové Evropany

pravyprostor.cz

Pečujte o nové Evropany, nebo vám to přijde ještě dráž


MUSLIMDETI

MILAN RADEK

Pokud přicházejí těhotné ženy spolu s migranty, je nutno o ně velmi pečovat, doporoučují neziskovky, protože jestli porodí bez lékařské pěče, a dítě bude nějak postižené, bude to stát daňové poplatníky majlant. Na ty asi nebudou sbírat víčka.

Lékaři bez hranic, velmi vlivná neziskovka volá po péči o nové Evropany, tak doslova, a i když nevěřím na spiklenecké teorie, tak tady zavětřím – oni tito lékaři na ty spiklenecké hoaxy věří? Docela otevřeně mluví o nových Evropanech. Což znamená že ty staré můžeme klidně odepsat.

Nevím kdo a proč se snaží vyměnit Evropany za cokoliv, jen když to nebude bílé. Možná jsou tito vítači opravdu rasisté a myslí si že ti noví přichozí jsou mírně debilní, že budou bílého pána poslouchat na slovo, protože ten se o ně bude starat, původní obyvatelstvo nebude mít na protesty čas, bude makat a radostně přispívat na ty nové příchozí, ale neuvědomují si že tito noví Evropané pochází z končin kde se to mydlí a morduje v jednom kuse, že i na vrchnost si troufnou.

Že by si elity myslely že přichází poslušné a věrné ovce, které budou stále volit ty benevolentní zrádce svých národů? Nevidí že pomaloučku polehoučku se ti noví Evropané angažují a do politiky se dostávají? Že ty bohorovné a jim přející elity budou vyměněny?

Možná jim je to fuk, ještě chvíli u koryta, ještě si trochu nahrabat, a pak se může jít kamkoliv. Ale sakra proč chtít vyměnit původní bělochy za snědší obyvatelstvo? Pokud se jim vycmrndlá bílá kůže zdá neatraktivní, stačí solárko a opalovací krém, a je to skoro zadarmo, není proč draze dovážet nové lidi. Evropa je dnes přelidněná, leckde je nezaměstnanost, hlavně mezi mladými, a až bude hrozit vymření naší rasy, lidé zase zareagují, jako reagují dnes na přelidněnost.

Evropa už se asi naprosto pomátla.