C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Co se nedozvíte na ČT

czechfreepress.cz

Co se o muslimech nedozvíte na ČT.

miroslav petr

V Havířově žije dvacet imigrantských rodin. Už dnes jejich děti ukazují našim lidem, že jim podřežou krky. To stejné ukazují první Arabové v jejich novém sídlišti nedaleko Teplic. Nevidomá pacientka byla vyhozena z teplických lázní, protože arabským hostům by mohl vadit její pes. V teplickém parku je už zákaz venčení psů.

V Rakousku je údajně 60% muslimů. Na školách je zakázáno vepřové maso. Rakouské děti už nepoznají párek, ale musí si zvykat na kebab.

U nás už máme přes sedmdesát tisíc imigrantů. Naši politici umí počítat jen do dvanácti? Schulz: „Nepřijmete-li ročně šedesát tisíc imigrantů, vynutíme si to silou!“ To k nám chce poslat tanky jako Brežněv? V takové EU chcete zůstat?

V Evropě je už přes půl milionu džihádistů. Mnoho lidí v různých státech si všimlo, že tito vandráci jsou tajně přiváženi v noci vlakem či letadlem. Německá policie našla tajně uskladněné zbraně imigrantů. Opravdu bychom měli být v klidu? Někteří odborníci odhadují, že příští dva roky k nám mohou přijet dva miliony cizáků. Nedá se to vyloučit, protože Bureš má megafirmu v Německu, kde je neudržitelná situace s imigranty. Angelika může nařídit Andrejovi, aby přijal  libovolný počet imigrantů a on ji musí poslechnout. V opačném případě mu jeho firmu v Německu Angelika zavře.

Málokdo ví, že ve smlouvě s NATO je podmínka, že v případě ohrožení některé země je tato povinna se bránit sama. Takže NATO není obranná organizace, ale agresivní- útočná, začínající všude války, a v poslední době vede naše mladé muže do války s Ruskem, samozřejmě do první linie. Proč tedy dáváme do NATO 380 miliard ročně, když nás nechrání před černochy, pardon, před Afroameričany? Proč nás NATO nechrání před špičkovými vědci, profesory, lékaři, umělci, básníky z Afriky? Proč máme být v NATO, když se musíme bránit sami, a když na naši armádu bohatě stačí jedno procento?