C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Zase nás krmí…

aeronet.cz

Šokující důkazy: K útoku v Las Vegas se přihlásil Islámský stát! Střelec použil protipěchotní kulomet! Střelba ze dvou oken! Důchodce prý konvertoval k islámu před několika měsíci. Útočník nikdy nesloužil v armádě! V hotelové místnosti byly nalezeny automatické zbraně Národní gardy! Jsme svědky operace CIA?

Vedoucí kolotoče

V neděli večer 1. října proběhl v USA v nevadském Las Vegas teroristický útok, při kterém zahynulo více než 58 lidí a dalších 518 je zraněno [1]. Stephen Paddock (64) zahájil palbu z okna hotelu MGM Mandalay Bay do davu lidí, kteří přišli na country festival, který probíhal na otevřeném prostranství zhruba půl kilometru vzdušnou čarou přes ulici. Muž ovšem nestřílel do davu ze samopalu, jak dosud chybně uvádí mainstreamová média, ale znalci na vojenské zbraně v USA potvrzují, že zvuk střelby z automatické zbraně zcela odpovídá protipěchotnímu kulometu M249, který vydává typický a pro vojáky zcela charakteristický “plop-plop” zvuk střelby, která přichází z velké dálky a je tím pádem tlumený. Ve videu nahoře můžete dokonce slyšet muže, jak potvrzuje v čase videa 01:43, že jde o střelbu z kulometu: “That’s a machine gun, that shooting around…” (To je kulomet, to střílení okolo…). Právě v čase videa od 01:43 a dále je to nejlépe slyšet ve videu ten charakteristický zvuk pěchotního kulometu M249. Ovšem z ostatních videí z Las Vegas jsou slyšet i zvukové stopy kulometu M60.

Kulka prošla dvěma těly. Muž a žena byli zastřeleni jednou kulkou. Pěchotní kulomet má účinnost lethality (smrtící účinek) na vzdálenost 1200 až 2000 metrů.
Důchodce nějak dostal do hotelu kulomet a dalších 10 automatických zbraní

Policie uvalila na podrobnosti informační embargo a americká mainstreamová média ihned rozjela protizbraňovou hysterii a výzvy k zákazu prodeje zbraní. Použití protipěchotního amerického kulometu proti civilistům ze vzdáleného hotelu dává logiku, protože obyčejný samopal (přesněji útočná puška) ráže 5.56 by na takovou vzdálenost nezabil 58 lidí a nezranil dalších 518, jak uvádějí média. Střelba navíc netrvala nijak dlouho, takže střely musely mít vysokou průraznost i na takovouto vzdálenost, aby zabily tolik lidí, a to je možné pouze u protipěchotních kulometů.

VIDEO: Blogger Kyle Myers předvádí americký protipěchotní kulomet M249 s pásovým zásobníkem.

Zvuková stopa střelby navíc neopdovídá žádné v USA prodávané útočné pušce, jak zaznělo od zástupce NRA v rozhovoru pro Infowars. Muž použil kulomet M249 s cartridge na 50 nábojů, militiary anti-personnel rounds. Tyto cartridge používá v USA pouze Národní garda. US Army používá case-box na 250 nábojů anebo volný nábojový pás. Klasický samopal na pistolové náboje potom už vůbec nepřipadá v úvahu, aby měl takovou lethalitu na takovou vzdálenost. V Las Vegas ale podle informací střílelo více útočníků, více v článku zde a ozývaly se zvuky různých zbraní, mezi nimi i zvuk kulometu M60.

Vášnivý hráč v cassinu, podle příbuzných. Klidný, společenský. Nikdy nesloužil v armádě, nikdy nevlastnil žádnou zbraň. Rodina netuší, kde přišel k automatickým zbraním, k arzenálu a jak ho napadlo zabíjet. Kvůli sázkám to nebylo, Stephen dluhy neměl.
Útočník pronesl zbraně přes bezpečnostní rámy v hotelu. Jak je to možné?

Pokud někdo tady na alternativě si myslí, že střelec, který žil v domově důchodců, jak uvádějí média, se najednou dostal k protipěchotním zbraním a přes bezpečnostní rámy hotelu natahal dalších 10 zbraní bez povšimnutí personálu do svého hotelového pokoje a postřílel přes 58 lidí na dálku půl kilometru, tak tato historka opravdu postrádá smyslu. Jak by mohl důchodce přijít k arzenálu Národní gardy? Policisté zasahující na místě potvrdili Alexi Jonesovi z Infowars, že pokoj v hotelu útočníka byl naplněný municí a zbraněmi ze skladů Národní gardy.

Mapa útoku. Hotel MGM Mandalay Bay a outdoorové prostranství, kde byl koncert.
Střelec pálil z kulometu do lidí, média stále tvrdí, že šlo jen o samopal

Stejně i jemu policisté potvrdili, že šlo o střelbu z “machine gun” (kulometu) a nikoliv ze sub-machine gun (samopalu) nebo assault rifle (útočné pušky). Po zahájení palby mnoho účastníků country festivalu křičelo “Machine gun fire! Get down! Machine gun fire!” (Střelba z kulometu! K zemi! Střelba z kulometu!) To byli lidé, kteří sloužili nebo slouží v americké armádě a bezpečně rozeznají zvuky střelby z různých zbraní. Nikdo si snad nemyslí, že důchodce z amerického domova důchodců bude disponovat protipěchotním kulometem a obrovskou zásobou zbraní, kterou si přiveze do Las Vegas do hotelového pokoje bez povšimnutí, když v hotelu jsou bezpečnostní rámy, jak Alexi Jonesovi potvrdili lidé z hotelu. Kdo tedy doopravdy střílel?

VIDEO: Blogger Kyle Myers předvádí americký protipěchotní kulomet M60 s pásovým zásobníkem. Zvuk této zbraně identifikovalo několik vojáků US Marine Corps v pořadu Alexe Jonese ze záběrů svědků z Las Vegas. Tuto zbraň zřejmě používal druhý střelec. Více najdete v článku zde.

Jak už to tak tradičně bývá, střelec nepřežil. Nevládní organizace SITE oznámila, že k útoku se přihlásil ISIL a Stephen Paddock podle informací konvertoval před několika měsíci k islámu. Informaci Bílý dům odmítl a stejně tak Donald Trump. Pokud ovšem Stephen Paddock opravdu konvertoval, musel natočit na video svoji Šahádu, provolání víry v Alláha a Proroka Mohameda. ISIL později uvedl, že video zveřejní. To by bylo jednoznačné potvrzení jeho konverze k islámu. Má k tomu prý důkazy. Protože ISIL je organizací, kterou kontroluje CIA, potom je jasné, kdo za tímto útokem stojí. Podle médií spáchal útočník zavčas sebevraždu ve chvíli, kdy zásahovka prolomila dveře do hotelového pokoje. V tom případě nedává smysl, proč útočník nepoužil ty další zbraně, kterých byl pokoj úplně plný. Navíc si všimněte na mapce, že plocha, kde se odehrával festival, je vzdálená skoro půl kilometru od hotelu. Na takovou vzdálenost se samopalem v automatickém režimu by střelec nikdy nemohl napáchat takové škody.

Takže, nebyl náhodou Stephen Paddock jenom obětí zpravodajské hry CIA? Co bude teď následovat? Scénářů je několik. Pokud se ukáže, že to byl Islámský stát, Donald Trump vyšle americké vojáky do Sýrie. Záminka je připravena. V Sýrii se americká vojska střetnou v otevřeném konfliktu s těmi syrskými a také s ruskými. Druhou variantou je korejská stopa. Policie najde na bankovním účtu Stephena Paddocka platby od někoho, kdo má vazby na KLDR. Na základě vyšetřování bude vina hozena na severokorejského vůdce Kim Čong Una. A válka s KLDR bude ospravedlněna.

“Nebyl to nadšenec do zbraní. Kde k čertu sehnal automatické zbraně? Neměl žádnou vojenskou minulost.” Toto říká bratr střelce, Eric Paddock.

Nesmíme ovšem přehlížet i snahu o posílení sledování a špehování v USA. Stejně tak může být incident využit jako záminka k posílení pravomocí amerických tajných služeb. Střelba ze samopalu do lidí na country festivalu je opravdu značný kalibr, takovou brutalitu jsme naposledy viděli 11. září 2001. Další zajímavostí je, že bratr útočníka potvrdil, že Stephen neměl žádnou vojenskou historii, v armádě nesloužil, takže není jasné, kde by přišel k automatickým zbraním, pěchotnímu kulometu a obrovské zásobě zbraní, které si vzal s sebou na výlet do Las Vegas. Střelba navíc probíhala podle informací Infowars a Breitbart News ze dvou různých pokojů, viz. foto níže. Útočník nebo útočníci rozbili okna a zahájili palbu do davu vzdáleného zhruba půl kilometru vzdušnou čarou.

Rozbitá okna v hotelu Mandalay Bay, jde podle zaměstnanců o dva sousedící pokoje.

Podle všech souvislostí a informací jde o mohutný a brutální false flag, jehož smysl teprve zjistíme, protože střelba může být využita k mnoha krokům jako záminka. Pozemní operace US armády v Sýrii, úder proti KLDR, nové zákony na omezení osobních svobod a šmírování na internetu v USA, další kolo snah o přijetí zákonů na zákaz prodeje zbraní. To poslední vnímám jako nejméně pravděpodobné, protože v tomto případě šlo o útok plnoautomatickou zbraní, které již v USA zakázány jsou od konce 80. let minulého století. Pokud by někdo chtěl zakázat poloautomatické zbraně, neprovedl by útok kulometem. Znovu se ukazuje, že záminky pro americké války se vyrábějí v USA. Stejně jako 11. září 2001 se stalo záminkou pro války v Afghánistánu a v Iráku, tato masová střelba v Las Vegas může přinést novou pozemní americkou válku na Blízkém východě nebo na Korejském poloostrově. Situaci budeme v redakci podrobně sledovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News