C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


VOLBY

Nebuďte lhostejní a zajímejte se o volby! Je to skutečně důležité pro Váš život i pro životy Vašich blízkých.

Není jedno, jestli jdete volit, nebo ne, je to důležité a každý, naprosto každý, ať už jde, nebo nejde volit – rozhodne svým dílkem o utrpení této země, tohoto lidu, ale i Vašich milovaných.

Nejde o to, jestli bude máslo, nebo co bude levnější a dražší, nyní už jde o to, jestli budeme žít a umírat ve válce, žít ve strachu, zoufalství, apatii, nebo si ještě podržíme lidskou důstojnost.

Svět spěje k válce světové stejně rychle, jako k občanským válkám uvnitř národů. Vše morální a normální je ponižováno, znevěrohodněno a odhozeno, jako nemoderní. Moderní je být zvrhlý pitomý, sebevražedný, tupý a bez osobního názoru, bez vlastní osobnosti. O takové věci jde nyní a i o nich se rozhodne těmito volbami.

Je Vám i toto jedno?

Pak neplačte nad hroby milovaných…


pravyprostor.cz

Současný politický establishment je připraven po volbách zaplavit naši zemi muslimskými a černošskými imigranty


562238_article_photo_vylodeni-imigrantu_900x

MARTIN KOHOUT

Po té, co se středoevropská veřejnost velmi důrazně postavila proti přisunu ilegálních kolonizačních imigrantů především muslimského vyznání do jejich zemí, rozhodli se EU šéfové pro novou taktiku. Spolu s vyhrožování se rozhodli politický establishment i uplatit.

Ostatně jinak to ani neumí… V německém oficiálním tisku, který je přes svoji údajnou nezávislost považován za hlásnou troubu bruselských a berlínských vládců se objevují informace, že EU strategie nyní bude „ber imigranta dostaneš peníze z EU“. Český mediální mainstream již začal připravovat informační pole, jak údajně výhodné to pak pro nás bude. Za jednoho muslimského  imigranta (v EU newspeaku „uprchlíka před válkou“ prý dostaneme až 60 tisíc EUR.)

Pojdme se tedy na tu ekonomickou údajnou výhodnost této nabídky podívat z ekonomického hlediska.

  1. Nejprve si ukažme, že to je i přímo nákladově zcela ekonomicky nevýhodné. 60 tis je podle aktuálního kurzu ca 1,56 mil Kč. (zde vůbec nezohlednuji fakt, že kurz EUR bude v nejbližší době velmi pravděpodobně klesat, protože již skončila manipulaticní intervence „nezávislé“ ČNB v jeho prospěch).

Jaké budou náklady na jednoho imigranta ročně?

Přímé náklady jako ubytování, podpora v nezaměstnanosti (naprostá většina z nich nikdy nebude pracovat jak ostatně vidíme v západní Evropě) a další sociální dávky, cca 20 tisíc měsíčně tj. 240 tisíc ročně. (to je velmi konzervativní odhad, protože bude jistě velký  tlak na „harmonizaci „ dávek v rámci EU).

Náklady na „začleňování“, rekvalifikaci, atd – to bude zlatý důl různých etno neziskovek – zde odhadujeme cca 40 tisíc měsíčně. Ostatně, když vláda loni nabídla 560 mil Kč na „začlenění“ ca 1600 imigrantů tak se žádná „neziskovka“ dokonce ani nepřihlásila, zdálo se jim to málo!!!! A to máme tedy 480 tisíc ročně.

Náklady na zdravotní péči – sice se jedná výlučně o mladé muže, ale v zemích jejich původu neexistuje téměř žádná zdravotní péče (Afganistán, Afrika atd.) a tak si té naší kvalitní budou chtít jistě užít. Odhadněme to konzervativně na 20 tisíc ročně. (připomínám, že infekční nemoci jako Hiv, TBC, atd jsou mezi imigranty celkem běžné a jejich léčba stojí stovky tisíc ročně..)

Takže při konzervativním přepočtu jsme na ročním nákladu na jednoho imigranta na částce 740 tisíc korun.

Jednoduchým výpočtem zjistíme, že ona údajně horentní částka 1,56mil korun nám bude stačit na 2 roky a jeden měsíc. Pak již budeme imigranty živit z našich daní…..!!!! Když uvážíme, že se imigrant u nás bude zdržovat ca nejméně 10 let (spíš ale navždy) tak jsme v čisté ztrátě 5,84 mil Kč na imigranta  a tak při počtu 1000 „chudáků uprchlíků“ se jedná 5,84miliard kč (bez započtení inflace). Tak tomu říkám opravdu výhodný business…!!!

Další nepřímé náklady a rizika:

  1. Zvýšené náklady na bezpečnost – konzervativně odhadněme na 1 miliardu ročně (policie, tajné služby, pasivní zábrany ve městech atd) za deset let to tedy bude nejméně 10 mld. Kč.
  2. Imigranti budou mít nárok si sem přivézt své rodiny – odhadem řekněme 4 osoby na každého. Tak to bude další čístý náklad za deset let ca 30 mld Kč.

Teď velké matematické finále. Přísun 1000 ilegálních imigrantů nás bude stát během 10 let cca 45 mld Kč na přímých nákladech a výhody nebudou žádné!!!!!  Kromě navýšených kont úplatných politiků havlistického establishmentu a „neziskovek“….

A to si ještě dovolím připomenout, že EU žádné peníze nemá. Její rozpočet je tvořen platbami členských zemí, tedy i ČR. Tj těch 60 tisíc EUR budeme muset eurosoudruhům napřed muset sami poslat. Oni nám z podstaty nic dát nemohou, protože nic nemají a žádné hodnoty nevytváří!!!

Autor: Martin Kohout