C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


VOLBY

Nebuďte lhostejní a zajímejte se o volby! Je to skutečně důležité pro Váš život i pro životy Vašich blízkých.

Není jedno, jestli jdete volit, nebo ne, je to důležité a každý, naprosto každý, ať už jde, nebo nejde volit – rozhodne svým dílkem o utrpení této země, tohoto lidu, ale i Vašich milovaných.

Nejde o to, jestli bude máslo, nebo co bude levnější a dražší, nyní už jde o to, jestli budeme žít a umírat ve válce, žít ve strachu, zoufalství, apatii, nebo si ještě podržíme lidskou důstojnost.

Svět spěje k válce světové stejně rychle, jako k občanským válkám uvnitř národů. Vše morální a normální je ponižováno, znevěrohodněno a odhozeno, jako nemoderní. Moderní je být zvrhlý pitomý, sebevražedný, tupý a bez osobního názoru, bez vlastní osobnosti. O takové věci jde nyní a i o nich se rozhodne těmito volbami.

Je Vám i toto jedno?

Pak neplačte nad hroby milovaných…


Na YouTube bylo zveřejněno/ale následně staženo/ video s filmem Selský rozum. To pojednává o politickém i mocenském zákulisí kolem pana Babiše. Doporučuji před volbami každému, aby si takové dokumenty dobře prostudovala nedopadl jako já, když jsem dříve na těchto stránkách opěvoval např. slovenského politika Fica, který dnes mluví pravý opak od svých tehdejších plamenných proklamací…

Shlédněte alespoň doprovodná videa k filmu Selský rozum: