C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Zvrhlost západního světa

pravyprostor.cz

Zvrhlost západního světa drasticky přibližuje okamžik jeho zániku


Pedofilie

MIROSLAV SLÁDEK

Před několika dny skončila v Praze ostudná výstava, pokud se toto odporné představení výstavou dá nazývat. Jako exponáty zde sloužily úplně nahé ženy, v přímo odpudivých polohách mnohdy otevírajících intimní partie. Návštěvníci byli vyzýváni, aby, sice v rukavicích, ale osahávali exponáty. Lze jenom předvídat, že příští taková výstava bude nejen o dotýkání v rukavicích, ale o onanii a znásilňování, bezpochyby pro umocnění uměleckého zážitku.

20953291_1733272510305911_5594300218810684960_nTakováto zvrácenost je ovšem obhajována a využívána těmi, kdo již svojí přirozeností zvrhlí a úchylní jsou. Jednou z takových úchylných postav, dokonce na české občanské scéně je lesbická aktivistka a člen/ka ( při pohledu na fotku této osoby, každý člověk zcela oprávněně zapochybuje na co se vlastně dívá a nejraději by osobu označil jen jako TO ) vedení Mladých Zelených Marie Feryna. Ta rozvinula svoje zvrhlé nápady ještě dále, a veřejně požaduje legalizaci všem myslitelných úchylek včetně pedofilie. Dle jejího názoru jsou tito ubožáci stigmatizováni naší heterosexuální společností.

Tento vývoj jsem již dávno předvídal a varoval před ním na příkladu legalizace homosexuality. Nejprve to byla odsouzeníhodná deviace, potom mlčky přehlížené zlo a za pomoci médií nakonec legalizovaná deviace, byť proti Bohu a přírodě.

Jestliže je legalizována jedna deviace, je nasnadě, že budou další a další devianti prosazovat legalizaci i svých zvráceností. Nyní jsou tedy na řadě pedofilové. Legalizace nedá na sebe dlouho čekat, protože pedofilové jsou již dokonce i mezi soudci a prokurátory, o velkém množství pedofilů mezi politiky, poslanci a senátory není nutné vůbec pochybovat.

Zastánci homosexuality, kteří hájí otevření naší země přivandrovalcům, si vůbec neuvědomují, že při nastolení práva šaría by byli prvními, kdo by skončili na popravišti, protože k jejich sexuální orientaci je Korán naprosto nesmlouvavý. Výzvy homosexuálních aktivistů k legalizaci pedofilie jsou však příjemné pro uši všech vyznavačů islámu. Ze své domoviny jsou zvyklí na sňatky s již sedmiletými dětmi, které potom mohou podle libosti zvrhle zneužívat. Proto možná nechají homosexuály po nějakou dobu na pokoji, ale jen tak dlouho, než pedofilie bude legalizována, potom se jich nadzvukovou rychlostí zbaví.

Zvrácenost prostupuje celým dnešním světem a dere se k moci, v České republice však již plně vládne. Dosud si nikdo nedovedl představit odpornější zvrácenost, než je pedofilie, zneužívání malých dětí. Ústy členky vedení hnutí Zelených, je to normální součást lidské společnosti. Jak odporná musí být členská základna občanského hnutí, která na něco takového vůbec pomyslí. A vzkaz pro voliče Zelených na které je toto sdružení napojeno? Pokud si myslíte, že se vás to netýká, tak si počkejte na to, až pedofil znásilní vaše nemluvně. Ale potom si nechoďte stěžovat.

ZDROJ: Miroslav Sládek