C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Když stát neplní své povinnosti…

…a občané si musí pomáhat sami…

nwoo.org

Národní domobrana se zapojuje do pořádkové hlídkové činnosti v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi

Autor: Ivo Gec

P1030876Příslušníci skupin ND ze Středočeského kraje a Prahy přijeli podpořit kolegy z Polabské legie na posílení hlídek v rámci metodické patroly k seznámení s oblastí a problémovými lokalitami. Kolegům ze vzdálenějších lokalit východních Čech byl vysloven dík za vstřícnou nabídku pomoci. V souměstí Brandýs-St. Boleslav dnes žije 16000 stálých obyvatel a dále je sem nasunuto 6000 agenturních pracovníků nejrozličnějších národností od Slováků až k Pakistáncům. Po nahlášení hlídek orgánům města, PČR a MP došlo k zahájení hlídkové činnosti a monitoringu problémových lokalit označených preventistou kriminality. Pokud dámy i pánové máte rádi adrenalinové zážitky, vřele doporučuji cestu vlakem na nádraží Stará Boleslav a následnou cestu pěšky opuštěným lesním koridorem zpět do města. Ideálně nějakým vlakem kolem 3 hodiny ranní v době, kdy ND nehlídkuje.

Celá akce sloužila zejména k informovanosti členů ND z jiných regionů k získání znalostí o místním prostředí, neboť hlídková činnost v této lokalitě bude pokračovat. Postupem času a navyšováním stavů dalšími členy ND ve všech regionech bude hlídková činnost rozšiřována celostátně. Patrola proběhla profesionálně dle zásad MV programu prevence kriminality. Hlídky byly slušnými občany města vnímány velice kladně, ti neslušní raději při spatření hlídek vyklízeli pole např. se slovy „patrola guard paramilitar“.

Prostor nás ohromil rozlehlostí lokality a zejména rozmístěním velice problémových míst na opačných koncích aglomerace. Bez pomoci občanů Brandýsa, nemůže v počtech které dnes PČR a MP má, tento prostor plně ochránit. Obdobná situace je i v jiných městech a obcích. Přibližně dva roky jsou přes noc uzavřené velké počty služeben policie.

V rámci patroly byli účastnící seznámeni s dotačním programem MV ČR na tzv. neexistující imigranty s název programu:

Vyhlášení Pprogramu podpora bezpečnosti v obcích a městech v souvislosti s migrací na léta 2017 až 2019, čj.MV-143522-16/OPB-2016 v rozsahu :

1.kamerové sytémy

2.zabezpečovací a vyhodnocovací soubory

3. mobilní policejní služebny,

4.osvětlení rizikových míst.

Toto potvrzuje, že názory a činnosti ND na bezpečnostní situaci v ČR jsou pravdivé a účelné a že přeci jen se dělají navzdory oficiální propagandě rozumná opatření v zájmu republiky. Ochránit naše rodiny, obce a majetek můžeme jen společně s Vaší podporou.

Vyplňte Kontaktní formulář domobrance na http://www.narodnidomobrana.cz/stat-se-domobrancem a my Vás propojíme s ostatními domobranci ve Vaší obci a oblasti! Domovinu ubráníme!

Rozvoj Národní domobrany můžete také podpořit libovolným finančním darem převedeným na účet č. 274733914/0300 vedený u Poštovní spořitelny. Předem děkujeme všem domobrancům a příznivcům Národní domobrany z řad veřejnosti za podporu! NÁROD SOBĚ!

Autor: Ivo Gec, velitel ND kraj Středočeský

P1030879

P1030873

P1030871