C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Klimatická dohoda?

aeronet.cz

VIDEO: Proč mainstream tají argumenty, které vedly Trumpa k odstoupení od Pařížské klimatické dohody? Protože smlouva je hoax! Nemá s ochranou klimatu nic společného, je to nástroj na likvidaci USA! [CZ Titulky]


Již v pátek jsem na Svobodném rádiu sliboval, že připravím video s českými titulky z projevu Donalda Trumpa, ve kterém oznámil odstoupení USA od Pařížské klimatické smlouvy. V pořadu jsem vyjmenovával důvody, které k tomu Trumpa dovedly, ale ty argumenty musíte slyšet přímo do něho a z jeho projevu, proto jsem k videu udělal titulky a k zásadnímu bloku v jeho projevu. Video je naprosto klíčové, protože ukazuje Trumpa v roli a v pozici exemplárního příkladu, jak má vypadat pro-národní politik, který na prvním místě hájí zájmy vlastního národa. Donald Trump se v projevu ukázal v roli „gosudara“ a převzal roli Vladimira Putina z roku 2000 po jeho nástupu do funkce. V západním evropském mainstreamu je informační pole zahlceno jednostranným štvavým pohledem médií, které střílí do Trumpa jako do terče za to, že si dovolil odstoupit od smlouvy, kterou slavnostně bez okolků podepsal jeho předchůdce Barack Obama.

Takhle málo, o dvě desetiny stupně Celsia podle analýzy poklesne globální teplota do roku 2100, a to jen za předpokladu, že téměř 200 zemí světa splní Pařížskou dohodu a Slunce nezvýší výkyvově svoji aktivitu.

Jenže celá klimatická dohoda z Paříže je jeden obrovský a nebetyčný podvod, o kterém je třeba hovořit nejen nyní na alternativě, ale je třeba celou věc předat i mimoparlamentním opozičním stranám v ČR, aby tuto věc zahrnuly do svých volebních kampaní. Klimatická dohoda z Paříže totiž namísto omezování emisí skleníkových plynů je nástrojem na tichou subsidiaritu do rozvojových zemí, do kterých budou rozvinuté průmyslové země a hlavně státy EU posílat mohutnou finanční pomoc, a to včetně České republiky a Slovenska.

Nikdo v ČR a ani na Slovensku neví, že Pařížská dohoda nařizuje zemím EU a skupině dalších zemí světa, že musí finančně dotovat nerozvinuté země pro dosažení cílů uvedených v Pařížské smlouvě! Tato subsidiarita má následně podle dohody vést k tomu, že ekonomická úroveň rozvojových zemí vzroste a spolu s ní vzroste i spotřeba v rozvojových zemí. Ovšem tento růst má být kompenzován naopak drastickým snižováním rozvoje a růstu dnes již vyspělých zemí, které naopak mají upadat, snižovat výrobu a také spotřebu.

Pařížský protokol je hoax založený na 2 desetinách stupně reálného poklesu globální teploty do roku 2100, a to jestli vůbec!

Výsledný poměr růstu rozvojových zemí vůči vyspělým zemím má dát ve výsledku záporný koeficient, tedy pokles světové produkce a tím pokles jednak emisí skleníkových plynů, ale především snížení spotřeby planetárních zdrojů. Řečeno srozumitelně, čínský dělník si nově má vydělat o 1 dolar za hodinu více, zatímco dělník v Evropě o 2 dolary méně a dělník v USA přijde o práci úplně a skončí na dlažbě. To je obsah a důsledek Pařížské smlouvy. Tečka.

Donald Trump poslal globalisty s touto smlouvu do prdele a řev a jekot v Evropě dosud neutichl. Emanuel Macron k tomu měl srdceryvný projev hodný našampónovaného metrosexuála, zklamání z toho, že Trump není debil, bylo zjevné. Velmi zásadní byla ale reakce Vladimira Putina, který v podstatě Donalda Trumpa v jeho rozhodnutí podpořil a překlad jeho vystoupení přinesu tady na AE News zítra. Jenže německá a všechna evropská média jedou už od čtvrtka neskutečnou kanonádu a kampaň proti Trumpovi.

Globalisté po podpisu smlouvy v Paříži.

Taktéž došlo k aktivaci neziskového sektoru v Evropě a v USA, který vyrazil do ulic, o víkendu se nasvěcovaly v noci budovy zelenou barvou na podporu Pařížského protokolu, aniž by vůbec někdo ten protokol četl a věděl, o čem vlastně je. Takže to zopakuji znovu: Pařížský klimatický akord (nejedná se o závaznou smlouvu nebo dohodu, ale o „noty“ obecného rámce, ke kterým se země zavazují, proto se uvádí slovem „accord“) je nástrojem globalistů na ekonomickou likvidaci USA. Nepovedlo se jim dostat do Bílého domu jejich globalistickou štětku Hillary Clinton, která včera pro CNN uvedla, že kdyby byla prezidentkou, smlouvu z Paříže by nejen podpořila, ale dokonce prý by jí ještě iniciativně překročila, takže nyní se globalisté pokouší USA ekonomicky zničit zvenčí pomocí Pařížské dohody. Trump tomu učinil přítrž.

Čína může do roku 2030 produkovat emise bez omezení, USA nesmí nic!

Jak zaznělo ve videu nahoře, podle studie Národního ekonomického výzkum se odhaduje, že i při maximálním nasazení a oddanosti všech signatářských zemí dojde do roku 2100 ke snížení globální teploty planety jen o dvě desetiny stupně Celsia. A to je natolik málo, že jakákoliv odchylka v energetickém výkonu Slunce do roku 2100 může tuto úsporu zcela vymazat a i přes veškeré úsilí téměř 200 států světa dojde ke zvýšení globálních teplot. Další analýza, kterou Trump v projevu uvedl, to je také něco naprosto neskutečného.

Podle Pařížské smlouvy totiž může Čína do roku 2030 budovat neomezený počet uhelných elektráren a Indie do roku 2020 může dokonce zdvojnásobit těžby uhlí. No to si z nás globalčiky dělají prdel, ne? Jak zjistila analýza vládních expertů Národního ekonomického výzkumu, pouhých 14 dní nekontrolovaných emisí z Číny vymaže veškeré úspory amerického snižování emisí až do roku 2030, kdyby USA ve smlouvě pokračovaly. Jinými slovy, Pařížský akord je úplně na hlavu, nedává ekologický smysl a nemá a nebude mít ani teoretický vliv na ovlivnění snižovaní globální teploty. Celá dohoda totiž nemá s ekologií nic společného. Je to Kalergiho doktrína na genocidu západní země (USA) po ekonomické a sociální stránce.

Trump kutá uhlí. Donald Trump během volební kampaně sliboval práci horníkům a svůj slib dodržuje.

Donald Trump před několika měsíci provedl a nařídil útok na syrskou základnu, kde ale útok nenadělal mnoho škod a navíc se ukázalo, že Trump informoval o útoku Rusko několik hodin  předem. Na Infowars zaznělo, že dokonce v předstihu 3 dnů. I kdyby šlo o symbolický útok ve snaze nezpůsobit velké škody, nelze to jen tak omluvit, na Trumpa to vrhlo špatné světlo, ale Trumpovo odstoupení od Pařížského akordu vrhlo na Trumpa pro změnu znovu jasné světlo, že své voliče a zaměstnance a dělníky v USA nezklame. V této roli to není o tom, jestli Trump je přínosem pro zemi X nebo Y někde jinde na světě, svět (sad) nechme teď stranou, teď je to o stolu (národu) a o tom, že Trump se staví za své občany proti globalistům. A tento model je třeba převzít, kopírovat a následovat ho.

Trump se postavil za své občany a za dělníky, jeho vzor je třeba kopírovat!

Třeba právě v souvislosti s kauzou českých zásob lithia v severočeském Cínovci, psali jsme o tom zde. Čekají nás volby, na podzim parlamentní, potom po Novém roce prezidentské a bude dobré pokládat kandidátům otázky, jestli budou trvat na ochraně zdrojů lithia pro české zájmy, české zisky a českou zaměstnanost, jestli budou postupovat jako Trump a jestli třeba Škoda Auto v Mladé Boleslavi řekne, že začne vyrábět elektromobily a využije zdroje lithia namísto americké Tesly a Elona Muska, který by lithium a zisky vyvedl do zahraničí. I když je Škoda Auto v majetku německého VW, vláda může přes státní těžební firmu Diamo rozhodovat, jak a komu a za kolik lithium prodá. Česko na prvním místě! Česko především!

Snowflakes před Bílým domem. Prostestují proti Trumpovi, že odstoupil od Pařížské dohody.

Role Donalda Trumpa je typický příklad hospodáře jako ochránce stolu. V systému globálních teorií je v Evropě a v médiích uplatňován model „sadu“, nebo chcete-li „zahrady“. Všechno, co se nachází okolo vás ve společnosti, svět okolo vás, když nohou vykročíte ze dveří svého domu nebo bytu, to všechno je sad. A je třeba si uvědomit, že sad roste sám. Nemáte a nikdy nebudete mít vliv na růst sadu, protože nekontrolujete fyzikální zákony růstu sadu (světa okolo vás).

Můžete se snažit ovlivnit prosperitu a plody ze stromů v sadu, jejich velikost, ale když umřete a přestanete sad hnojit, sad se vrátí do své přirozené podoby, poroste sám a poroste dál. Bude nadále rodit plody, na podzim bude shazovat listí, na jaře bude pučet, bude nést ovoce, ale už ne tak velké a obrovské, jako když jste strom hnojili, roubovali a stříhali. Bude nést menší plody, ale ve větším množství. A globalizace funguje stejně. Globalizace NWO má nést menší plody, menší zisky, ale ve větších počtech rozprostřených do více míst, pro více lidí. Východ, euroasianismus, více výdělků pro čínského dělníka, ne jeden dolar, ale deset. Ale ne 50 dolarů pro Evropana, ale jen 11 dolarů. A ne 100 dolarů pro Američana, ale jen 12.

Sad roste sám vs. Kruh stolu a role Hospodáře

V rámci sadu tak už nebudou na stromech růst obrovská jablka v omezeném počtu pro západ, ale porostou tam pláňata, planá jablka, malá, odolná, ve velkých počtech, s menším obsahem sacharidů, bude více jablek pro více konzumentů, ale pro každého to jablko bude holt menší. To je v kostce teorie sadu, abyste pochopili. Politici, mainstream a také alternativa se snaží ovlivňovat růst sadu. Snaha ovlivnit ten který strom, jednou je to strom ekonomiky, jindy strom zahraniční politiky, potom zase strom migrace, strom bezpečnosti, strom NATO atd. Jenže sad roste sám a když si třeba i ustelete pod stromem, strom poroste sám, tráva poroste sama, větve stromů se postarají o nárůst listů na jaře, i o jejich shození na podzim.

Proto je nutné, abychom pochopili, že musíme být v pozici hospodáře a chránit stůl. Systém stolu a sadu je asi tím hlavním kontrastem v hodnotách lidí v politice, v mainstreamu, na alternativě, v lidském životě. Hospodář chrání stůl a kruh okolo stolu, kterým je rodina. Více ho nesmí zajímat, tedy může ho zajímat, co se děje v sadu, ale nesmí sad upřednostňovat před stolem. V pozici prezidenta je role hospodáře ve vztahu ke stolu v tom, že chrání své občany a hájí zájmy občanů a dělníků před požárem sadu. Požár sadu je situace, kdy společenství sadu útočí na dům a na stůl hospodáře. Je to chvíle jako ve čtvrtek, když sad zaútočí na Trumpův kruh a na jeho stůl (národ), jehož je hospodářem.

John Kerry podepisuje klimatický protokol. Nad hlavou znak globalistů, logo OSN.

Sad nepotřebuje zdroje, protože si je bere ze země, ze vzduchu, z vody a ze slunce. Obnovitelné zdroje, proto globalisté mají obnovitelné zdroje za svůj oltář. Proto sad roste sám. Hospodář chrání stůl a pokládá na něj produkty ze sadu. Jaký je hospodář, takové je jablko na stole. Je kyselé? Je sladké? Je malé, ale je jich hodně pro všechny? Nebo jsou velké, ale jen v omezeném počtu? A kolik jablek si nechá sad, protože ho sežerou červi a ptáci? A kolik ptáků a červů má sad? Tímto si jenom připomínáme skutečnost, že hospodář musí chránit stůl a kruh okolo stolu, svůj národ. Politik, který podepíše smlouvu, která brutálně škodí lidu, zrazuje národ, demograficky překresluje společnost, multikulturně mění životní prostor, zavírá fabriky a přesunuje je z domu hospodáře do sadu, je potom zrádce národa.

Nemusíme Trumpa vynášet na nebesa, ale musíme si vzít příklad z jeho role gosudara a z toho, jakým způsobem upřednostňuje ochranu stolu před sadem. V průběhu týdne přinesu ještě video s Vladimirem Putinem, který kopíruje pozice a postoje Donalda Trumpa v ohledu na Pařížský protokol.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

Záznam pátečního pořadu na SvR:

-VK-

Šéfredaktor AE News