C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Priority…

pravyprostor.cz

Radní naprosto zešíleli? Co řeší v Berlíně a ve Vídni? A co Praha?

Administrace: Redakce on 25.2.2017.

MARTIN KOHOUT

Právě jsem dostal od kamaráda várku německých a rakouských regionální novin. Je to zajímavé čtení. Dozvíte se tam, jak si například radnice velkých německých a rakouských měst představují budoucnost a řešení nejpalčivějších problémů.

Berlín – v Berlíně vládne na radnici koalice levice, kde SPD je ještě ta daleko nejumírněnější. Tomu také odpovídá hlavní politická agenda. Agenda byla prý připravena krátce po předvánočním teroristickém útoku na vánoční trhy v centru Berlína a klade si za úkol.

  1. Zvýšení peněz na „integraci“. Převedeno do srozumitelného jazyka se jedná i zvýšení dávek vyplácených ilegálním imigrantům
  2. Berlín nedovolí odsun žádných imigrantů, kterým byla zamítnutá asylová žádost a bude jim dál vyplácet všechny dávky v plné výši a platit jim bydlení a zdravotní péči.
  3. Boj proti „pravicovému extremismu“… tj proti bílým Němcům, kterým se nelíbí, že se z jejich města stala zločinecká džungle  a la Nigérie.
  4. A nejlepší na konec, město se zasadí za zavedení unisex toalet, aby si ladymani (tedy osoby, které si nejsou jisté svým pohlavím…cituji doslova) mohly dojít na speciální toalety a nebyly tak „diskriminovány“

To vše v době, kdy v Berlíně prudce roste zločinnost. Město včetně jeho centra jako Alexander Platz (kousek od Bundestagu a Braniborské brány)  terorizují imigrantské gangy, znásilnění žen, či násilná loupežná přepadení  jsou na denním pořádku…..

Vídeň – zde mají na radnici koalici ideově podobnou koalici jako v Berlíně a také podobné problémy s imigranty a obrovským nárůstem kriminality, která začíná ohrožovat chod města a obzvláště pak turistický průmysl. Přesto má radnice následující agendu:

  1. Zvýšení peněz na „integraci“, rozuměj více dávek ilegálním imigrantům
  2. Zvýšení pokut za odhození nedopalků z 30 na 100 EUR…. Týká se především bílých Rakušanů a skutečných turistů. Od „uprchlíků“ se prý pokuty vybírat nebudou… protože prý mají ten stres…

Další komentář myslím netřeba…..

 Praha – pokud si ale myslíte, že je to třeba v Praze, nebo Brně lepší, tak se neradujte. Zde vládne Babišovo ANO s podporou Zelených, Lidovců a ČSSD  – Letošní zima ukázala, že město přestalo uklízet sníh ve velmi významné části pražských ulic. Je tedy jistě náhodu, že ulice, kde bydlí vedení města včetně primátorky Krnáčové, uklízeny jsou…. Co na tom, že úklid sněhu městu přikazuje zákon…. To nemůže na radní udělat nejmenší dojem. Zlomili jste si na neuklizeném chodníku nohu? Neomarxistické radní  z Babišova Ano, Sobotkovské ČSSD a promuslimské KDU to nezajímá! Je vaše zlomená noha nebolí…..

Ačkoliv na úklid sněhu prý „nejsou peníze“, tak město Praha dává skoro 1 miliardu korun ročně na podporu nejrůznějších multikulturních a menšinových aktivit. Primátorka Krnáčová proto vesele pochoduje v čele gaypride, či „čistí“ posprejované hatefree kavárny a na běžné řízení města přirozeně nemá čas….neb to přece není priorita. Její prioritou je přece zdárný průběh homopochodu a veselí gayové….

To jenom ukazuje, že neomarxistům se již podařilo zcela ovládnout i nižší úrovně řízení země, tj. velká města a dopad jejich šílených rozhodnutí má vliv na život každého z nás. Komunální volby se na rozdíl od těch celostátních dají podstatně hůře falšovat. Proto k nim jděte a nenechte se napálit pěknými řečmi o „boji proti korupci“ (Babiš), či ochranou přírody (Zelení, Žit Brno) apod…