C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Co je pro evropské homosexuály největším nebezpečím?

pravyprostor.cz

Co je pro evropské homosexuály větším nebezpečím? Muslimové nebo AIDS?

Administrace: Redakce on 10.1.2017.on 9.1.2017.

MARTIN FINGERLAND

Ne nadarmo se říká, že pýcha předchází pád. Nejinak je tomu i u homosexuálů a jejich „hnutí za práva LGTB“. Ještě nikdy v dějinách (dokonce snad ani v antickém Řecku/Římě) neměla sexuální deviace (tzv. LGTB) veřejně tak navrch nad normálními heterosexuálními vztahy a normální rodinou, jako v současné západní společnosti.

Homoživotní styl je vyučován  a opěvován ve školách, oslavován v mediích, dochází k pokusům kriminalizovat jeho kritiky, jde mu na ruku politický establishment a legislativa. Přesto je jasné, že homo hnutí zvoní hrana a z vrcholu bude následovat strmá cesta dolu. Společenské trendy jsou již nyní patrné a nezastavitelné. Dokonce by sme mohli vyhlásit „tipovací soutěž“. Vyhubí homosexuály dříve HIV-AIDS, nebo muslimští imigranti?

Nedávno i české zdravotnické úřady přiznaly, že se situace s počty infikovaných HIV-AIDS začíná vymykat kontrole a přirovnaly situaci k epidemii. Například v Praze je oficiálně nakažen již každý dvacátý homosexuál virem HIV-AIDS. Neoficiálně se dokonce mezi lékaři hovoří o tom, že infikován může být každý patnáctý gay a počty nakažených prudce rostou.

Co je příčinou této „náhlé epidemie“ HIV mezi českými homosexuály? (Podle statistik téměř 80 procent všech nakažených provozuje pouze homosexuální pohlavní styk). Oficiální vysvětlení zní: opadnutí strachu z nemoci díky moderní léčbě. To je ovšem pouze část pravdy. Masivní nárůst nemocných AIDS můžeme totiž datovat do doby, kdy začala masivní státní podpora homo hnutí. Ta byla iniciovaná ze zahraničí.

S tím se začala rozvíjet „gay kultura“ a především „gayturistika“. To jsou ty různé masivní homoakce typu Prague Pride a apod, kde hlavním důvodem návštěvy účastníků jsou různé deviantní akce jako „gay disco“, či rychloseznamka, které připomínají obvykle perverzní bakchalie. 

Druhým závažným důvodem je podpora a otevřená propagace homoživotního stylu ve školách a mediích, kde homosexualita je líčena jako cool zábava, kterou by měl každý zkusit. Výsledkem jsou pak nájezdy HIV infikovaných homosexuálů na mladé nezkušené oběti/mladíky , kteří  si jen chtěli něco „nového“ zkusit. Lékaři pak slyší od nově nakažených homosexuálů podobné příběhy…. Asi mě nakazil Helmut/Pierre/John při Prague pride…. Vždyť on ale říkal, že má nízkou virovou nálož a tak se nemusí chránit…. Vždyť on mi říkal, že AIDS se teď dá léčit jako chřipka….apod. Jenže zkuste obvinit nějakého homosexuála z cíleného šíření pohlavní nemoci?! To spíš dotyčný policista přijde o místo a ještě ho budou vláčet v novinách jako „homofoba“. Díky této společenské šílenosti lze tedy právem předpokládat, že počet HIV nakažených strmě poroste. Vždyť jeden „veselý gay“ v průběhu Prague pride je prý schopen vystřídat až 25 partnerů….. a když uvážíte, že nejméně 5 procent z jejich účastníků již HIV positivní je, tak si snadno domyslíte zbytek…

Nicméně HIV-AIDS není zdaleka jediným smrtelným nebezpečím pro homosexuály. Tím minimálně srovnatelným je nenávist ze strany muslimských imigrantů. Korán trestá homosexualitu smrtí a muslimové ji také homosexuálům slibují zcela otevřeně. Ostatně v Západní Evropě k útokům na homosexuály ze strany muslimů zcela běžně dochází. Navíc se ukazuje, že práva přistěhovalců jsou nadřazena i právům LGBT. (Viz. nedávný případ z Nizozemí, kde bylo judikováno, že když muslim vyhrožuje homosexuálovi smrtí, tak se nedopouští trestného činu, protože to je psáno v koránu a to musí muslimové přece dodržovat….!!!! Když však by homosexuálovi vyhrožoval křesťan, tak bude souzen… nebo jsou si přece všichni rovni, že…!!!!) Je tedy jen otázkou času, kdy se s příchodem masy imigrantů podobné případy začnou objevovat i u nás.

Můžeme se tedy domnívat, že brzy budeme svědky opětovného zákazu „homo kulturní akcí“, aby náhodou neurážely „uprchlíky“.  Ostatně to bude i v zájmu bezpečnosti samotných LGBT osob, aby se nestaly pro muslimy lovnou zvěří…. Nicméně muslimové se zde rozhodně nezastaví a jejich výhrůžky, že „buzeranty povraždí“ by měli homosexuálové brát zcela vážně.

Bude tedy zajímavé sledovat, kdo homosexuály zdecimuje dříve, zda jejich životní styl, nebo se stanou obětí řádících muslimů?