C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Položte si jednu úplně prostou, ale zásadní otázku:

Není to otázka filozofická, psychologická, politická, ale jen obyčejně lidská a velice prostá.

Ta otázka zní: ,,Co budu dělat, až…“

Já Vám velice vážně doporučuji si ji položit nyní a pokládat si ji stále znovu a znovu…

Je velice mnoho našich občanů, kteří nechtějí slyšet o nějakém nebezpečí, nebo o tom, co se kde děje. Je to dílem ze strachu, dílem z lenosti, nebo prostě proto, že je ,,nepříjemné: Všichni tito lidé říkají: Nás se to netýká. K nám to nemůže přijít. Já bydlím na malé vesnici, sem by nikdo chodit nechtěl, tady bude vždy klid pokoj. Je to hrozné, co se děje ve světě, ale co já s tím mám společného. To všechno dělají ti politici, my to nezměníme, tak proč se tím strašit a znepokojovat…a podobné řeči ve stejném duchu.

Všichni tito lidé SE NESMÍRNĚ A TRAGICKY MÝLÍ! My nežijeme na Marsu, ani na nějakém opuštěném a neznámém ostrůvku ukrytém kdesi hluboko v oceánu. To, CO VIDÍTE VE STÁTECH EU, bude zcela jistě I ZDE U NÁS.  Jak to mohu tak sebejistě tvrdit? PROTOŽE SE TO UŽ DĚJE!

Pozorujte a přemýšlejte:

Citace použity z článku v Parlamentních listech – zde je celý čánek, doporučuji si jej přečíst.

ROZHOVOR v PL – Švédský novinář Björn Herstad popisuje situaci ve Švédsku:

Jsou lidé a děti ve Švédsku indoktrinováni multikulturní výchovou ve školách?

Ano, kupříkladu multikulturalismus je součástí švédského školského zákona. Pro učitele je povinné vyučovat o multikulturalismu jako o pozitivní „hodnotě“. V dnešní době školy hodně hovoří o hodnotách, ale ne tolik o faktech.

Podle neomarxistického pohledu, který ovládl švédské školství, zde učitelé nejsou od toho, aby učili, ale aby provázeli. Prý nejsou žádné rozdíly mezi pohlavími, neexistují kulturní rozdíly, všechno je normální, ať už je vaše sexuální orientace jakákoli. Toto jsou „demokratické hodnoty“, které švédské školy musejí vyučovat…

VSUVKA – řeknete, že to je ve Švédsku, ale u nás přece zatím žádné MUltikulti ve školách není… Omyl! Úplně stejně, jako tam, je již u nás do ŠKOL TIŠE ZAVEDENA NOVÁ FUNKCE – jakéhosi ,,multikulti dohližitele“, který bude učitele hlídat, aby správně manipulovali naše děti:

multi

Pokračujme ve výčtu toho, co u nás bude velmi brzy:

Takže máte i povinnou sexuální výchovu ve školách?

Ano, existuje tu povinná sexuální výchova. Stejně tak máte zakázáno domácí vzdělávání svých vlastních dětí. Sexuální výchova je koncipována a provozována organizací RFSU, což je švédská sesterská organizace Planned Parenthood (globální nevládní organizace podporující potraty a popírající tradiční rodinu), ačkoli je ve Švédsku považována za víceméně vládní instituci pravděpodobně proto, že je financována vládou a má přístup do všech oblastí společnosti.

Můžete mi říci pár příkladů, jak tato sexuální výchova vypadá?

RFSU produkuje pornografické kresby, které prezentují ve školách dětem, například „Sex på kartan“ zobrazuje mladou švédskou dívku, která má sex s imigrantem. Učitelé mohou přinášet různé sexuální hračky a pomůcky a provádět volné asociace s dětmi a tak dále. Informují o „odlišných“ způsobech, jak mít sex, a že všechny tyto způsoby jsou normální. A současně povzbuzují děti v těchto „odlišných“ sexuálních praktikách, protože přece musíte objevovat svou sexualitu…

VSUVKA: Na oficiálních stránkách můžete již dnes nalézt videa pro školní sexuální výchovu, kde jsou nejen ukazovány kresby souloží bílé ženy zásadně s černoškou postavou a polohy při souloži, ale i ukázka masturbace…

A jak to vypadá ve Švédsku s pochody gayů?

Jsou velmi velké a jsou podporovány všemi politickými stranami a segmenty společnosti. Podporují je i takzvaní křesťanští demokraté, dokonce i policisté a vojáci se účastní v uniformách jako součást gay parade. Svenska kyrkan, bývalá státní luteránská církev, se běžně také účastní těchto pochodů. V mém rodném městě prý i místní luteránský biskup s transparentem citující list Korinťanům: „Ale největší z nich je láska.“

Společně s reprezentanty establishmentu a dětmi jsou v pochodu účastny osoby zastupující dekadentní směry. Míním osoby oblečené jako sadomasochisti a všechny různé druhy deviací, na které jen můžete pomyslet. Stačí se podívat na oficiální fotografie organizace, která to pořádá.

Pár těchto fotografií rovnou z uvedených stránek vkládám:

prideparaden_olavholten_160730-7441-e1469897190924 prideparaden_olavholten_160730-7582-e1469897322240 prideparaden_olavholten_160730-6996-e1469895985663prideparaden_olavholten_160730-7209-e1469896427351prideparaden_olavholten_160730-7848-e1469898174652prideparaden_olavholten_160730-7621-e1469897423141

Když se podíváte na fotografie z průvodu sexuálních úchylek v Praze, zjistíte, že je to naprosto stejné, takže provázanost je zřejmá a je zcela jasné, že  co je tam – bude i tady.

Ještě je tu dnes jeden rozdíl. Ve Švédsku jdou s průvodem politici – u nás TAKÉ.

Ale tam už je do průvodu zapojená i armáda a církev – to nás teprve čeká:

prideparaden_olavholten_160730-7717-e1469897810204 prideparaden_olavholten_160730-7878-e1469898212243

Existuje ve Švédsku svoboda slova?

Během poslední Stockholm Pride nacionalistická aktivistická skupina Nordisk Ungdom uspořádala protest. Drželi transparent s nápisem „Chraňte rodinu“. To bylo podle úřadů a médií extrémně provokativní a policie společně s davem, který se účastnil pochodu homosexuálů, je napadla.

Oficiálně máme podle práva svobodu slova, ale v praxi ji uplatňovat je obtížné. Pronajmout si místo pro konání konference, pronajmout si místo v restauraci pro politické hovory, vytisknout si své publikace a mít svůj postoj v těchto věcech je velmi obtížné a běžně to nemůžete dělat, pokud si nezarezervujete místo pod falešným jménem a tak dále. Můžete ztratit své místo v práci, když veřejně kritizujete neomarxistickou agendu, nebo můžete být napaden levicovými aktivisty.

Média „odhalují“ lidi se „špatným smýšlením“. Stalo se mnohokrát a nadále se často stává, že média zveřejňují fotografie a jména lidí, kteří napsali anonymně na internetové fórum kritiku imigrace či jiné věci, a odhalují je jako „hejtry“ (nenávistníky).

Ale je zde mnoho dalších věcí, které jsou ilegální. Zákony jsou velmi „flexibilní“ a každým rokem soudy považují více a více věcí za ilegální. Kritika konkrétní etnické skupiny či kritika homosexuálů může být považována za zločin, pokud je považována za povýšenou. Dokonce i umění může být ve Švédsku ilegální. Máme případy, kdy policie ve Švédsku konfiskuje obrazy. Známým případem bylo, když umělec a provokatér Dan Park byl uvězněn a jeho malby byly zabaveny v galerii umění uniformovanými policisty, protože byl obviněn ze zločinu z nenávisti.

*******

Vrátím se tedy k té otázce, kterou jsem celou úvahu započal.

POLOŽTE SI OTÁZKU – CO BUDU DĚLAT, AŽ… příjde mé dítě ze školy a tím, že bude beze studu před Vámi masturbovat, protože je to správné, až řekne, že souložit se zvířaty je normální, že homosexualita je zdravá, že běloši jsou lumpové, kteří musí být vyhubeni, že jen černoch a muslim jsou lidé… CO BUDETE DĚLAT? Řeknete svému dítěti, že to není pravda a příjdou Vás zatknout, nebo alespoň vyhodí ze zaměstnání. Samotný Váš potomek s totálně vymytým mozkem Vás udá, protože manipulace ve škole, ale i v celé společnosti ho naprosto změní, jako už změnila lidi ve Švédsku. Ti už se udávají i rodinách a známých.

Říkáte si možná, že k vám do Vaší malé vesničky to nedorazí. To se velmi mýlíte, školství je řízeno ministerstvem a to již začíná kontrolovat, jestli výuka je ,,správně multikulti“ v každé škole, školičce i mateřské školce. Před tím skutečně neunikneme/jen se odstěhovat do nějaké země, kde nechtějí multikulti/.

Říkáte si, že k Vám do zapadlé vísky žádní imigranti nepůjdou, to je přece jen takové strašení ustrašených lidí. Jenže vláda už tiše hledá společnost, která bude ,,integrovat“ šest tisíc imigrantů a vyčlenila na to půl miliardy korun. V EU se velmi intenzivně snaží uzákonit jednotné dávky pro imigranty, takže jim už pak bude jedno, jestli jsou v Německu, nebo tady — budou mít stejné výhody. A až se naplní Německo – kam půjdou, snad nazpět domů? K smíchu takto uvažovat… V Německu jsou již také rozváženi do malých měst a vesnic, protože EU NIKDY DOBROVOLNĚ NEUSTOUPÍ OD NAPLŇOVÁNÍ CELÉ EVROPY IMIGRANTY – NIKDY!

Naprosto vážně, bez jakéhokoliv rasismu, nacionalismu, xenofobie a čehokoliv negativního – POLOŽTE SI OTÁZKU, CO BUDETE DĚLAT.

JÁ osobně si myslím, že pak už nic dělat nepůjde, snad plakat, snad se někam odstěhovat…nevím ale kam. Jedno ale vím – v takovém světě pokřivených hodnot žít nebudu chtít. VY ANO?

A když ze zbabělosti či lenosti řeknte ANO, zeptejte se sami sebe, jestli to UDĚLÁTE SVÝM DFĚTEM. Vy DOVOLÍTE, aby je společnost už navždy takto sprznila? Ano? Nevadí Vám to, nebo nevěřite faktům? Pak není třeba přemýšlet, co s tím, není třeba chodit k volbám, nebo klidně volte ty, kteří tento svět už dnes připravují. Ale pak, až to přijde, neplačte, ale jásejte…protože svět bude takový, jak jste chtěli.