C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Necháme se /je/ podplatit?

pravyprostor.cz

 

Švédsko: Šílený integrační experiment. Úřady uplácejí děti a mládež, aby si hrála s muslimskými přistěhovalci

„Švédské úřady začaly platit švédské mládeži za to, že bude trávit čas s migranty a“ žadateli o azyl „. Je to další ze zoufalých pokusů, který má „dokázat“, že integrace a multikulturalismus mohou fungovat.

Jinými slovy, švédské orgány uplácejí domácí mládež, aby se spolupodílela se na jejich rizikovém společenském experimentu, který se již ukázal jako velmi nebezpečný v celé Evropě, kdy nevěřící a ženy nemají žádná práva v myšlení islámských přivandrovalců, kteří se skrývají pod falešným závojem válečných uprchlíků.

Švédsko přijalo již více než 190.000 migrantů a uprchlíků. Loni tak více na jednoho obyvatele než jakýkoliv jiný evropský národ. Drtivá většina byli mladí muži, a míra nezaměstnanosti mezi těmito muži je obrovská.

Tento krutý experiment s nevinnými dětmi ukazuje, že političtí vůdci společnosti vlastní mládí klidně dále zneužívají jako obětní beránky, neboť se nedívají na již známé zkušenosti, kdy například během jednoho roku v Anglii a Walesu zaznamenali při multikulturní integraci více jak 900 případů odporných zločinů imigrantů, které zahrnovaly znásilnění a zneužívání dětí.

Nyní jsou švédské děti skutečně placené k riziku zneužití v zemi, která se stala „vlajkovou lodí znásilnění“ západu. A případů neubývá neboť sexuální chtíč nových samců je při pohledu na švédské blondýnky zřejmě nezvladatelný. Před pár dny musel být fotbalový tým ze severní Afriky poslán domů poté, co obtěžovali dívky ve Švédsku při zahajovacím ceremoniálu největšího mezinárodního mládežnického fotbalového turnaje na světě – Gothia Cupu.

A přesto ještě existují úředníci, kteří integraci, zejména muslimů do švédské společnosti, chtějí i přes mrtvoly. A tak dávají švédským teenagerům, ve věku 14 až 15 let 50 švédských koruna za hodinu, aby se mísili s novými, zejména muslimskými, imigranty.  V prvním týdnu experimentu, ve městě Svenljunga, asi hodinu jízdy od Göteborgu, prý účastníci řekli, že se dozvěděli mnoho o demokracii, rovnosti a prosperitě. „Nemůžete otočit věci, ale vidíme, jak tito mladí lidé dělají velmi důležitou úlohu při výuce o jejich kultuře a získávání většího vzájemného porozumění,“ uvedla projektová manažerka Kristina Sune Fire. „Finanční kompenzace je stále dobré lákadlo,“ dodala.

ZDROJ: Christine Williams