C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Ochrana proti našemu práškování?

O škodlivosti Chemtrails bylo napsáno dost na to, aby se mohl každý poučit-pokud chce.

Ale nebylo mnoho napsáno o tom, jestli se tomu nějak dá bránit, nebo alespoň nějak snížit dopady tohoto likvidačního procesu.

Ve videu, které jsem zde zveřejnil hovoří lékař o prostředku na eliminaci zamoření organismu hliníkem a ostatními složkami, které na nás z nebe sypou ,,lidumilové“. Ve videu to vypadalo, že prostředek, tam lékařem doporučený, bude velmi obtížné získat, protože je ruský a jak známo, co je ruské musí být prokleto a vymazáno z povrchu země a hlavně z mysli lidí. Ale-kupodivu, tento prostředek se dá snadno sehnat v našich lékárnách. Jmenuje se Enterosgel a lze si jej objednat např. zde, ale, jak jsem uvedl, každá pružnější lékárna je schopná Vám jej sehnat.

K dalším prostředkům na odmoření organismu od kovů a jejich sloučenin, hlavně pak hliníku, patří homeopatický lék Alumina, Existuje v různých potencích od nejnižší CH5 až po vysokou CH30. Je dobré se poradit s někým, kdo má nějaké zkušenosti s homeopatiky. Toto homeopatikum seženete běžně v lékárnách.

Pak tu ještě máme zajímavou skupinu léků ze skupiny Citamínů, které působí na různé oblasti organismu, viz jejich popis. Léky z ruské produkce, lze sehnat u slovenského lékaře na tomto webu.

Pak tu máme tvrzení/já jsem je neověřoval/ o působení octa, jako prostředku chemicky rozkládajícího složky chemtrailsu. Více např. zde.