C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Může nás Turecko zachránit?

Na to si musí každý odpovědět sám, zde je pár postřehů k usmadnění odpovědi.

aeronet.cz

VIDEO: Turecko rozpoutalo genocidu Kurdů! Televize RT uveřejnila šokující záběry z tureckého města, které vypadá jako Aleppo v Sýrii! A tohle chce do EU? [CZ Titulky]


Televize RT odpálila mediální bombu. Přinesla záběry z tureckého města Džizra, kde turecká armáda už přes půl roku provádí genocidu kurdského obyvatelstva. Upalování lidí v bytových komplexech,  dělostřelecké útoky na bytovky s lidmi, bílý fosfor, kazetová munice. Džizra vypadá jako město duchů, doslova byste si ho spletli se syrským Aleppem. Ovšem tady jde o město v Turecku. V zemi, která je členskou zemí NATO a v zemi, která chce vstoupit do EU. Opravdu chceme do EU zemi, která po genocidě Arménů teď rozjíždí i genocidu Kurdů? A co na to evropské a západní lidskoprávní organizace? Zaujmou ostrý postoj proti Turecku? Budou požadovat sankce proti Ankaře? Skončí Erdogan před soudem v Haagu jako jistý Slobodan Miloševič?

genocide-kurds-655x350.jpg
Turecký masový vrah, který si potřásá rukou s politky EU…

Turecko by nejen nemělo být za současné Erdoganovy diktatury přijato za člena EU, ale mělo by být i vyloučeno z NATO. Země, které destabilizuje blízkovýchodní region a která provádí ve své historii už druhou genocidu jiného národa, to je opravdu moc. Na Turecko musí být uvaleny sankce a evropští politici musí uvalit sankce i na vrcholné představitele Turecka. Konec vyjednávání s Ankarou o uprchlících, uzavření hranic s Tureckem. Bylo by dobré i vyvolat demonstrace před tureckým velvyslanectvím a začít bojkotovat turecké provozovny a restaurace.

Kurdové jsou největší národ na světě, proti kterému jiná země vede permanentní genocidu. Turecko představuje bezpečnostní hrozbu pro celou evropskou kulturu a každý občan ČR může pomoci. Nekupujte zájezdy a dovolené do Turecka. Když evropští politici nic nedělají a podávají si ruce s tureckým masovým vrahem, musí občané začít jednat sami. Turecko, které provádí genocidu pod praporem NATO na svém vlastním území, nemá v EU co pohledávat.