C O   Ž I V O T   D A L  . . .   a  V Z A L

Zamyšlení a rozhovory o věcech

kolem nás...

...ale i o samotném smyslu života...


Multikulturalismus v praxi

Jak se daří jednotlivým státům v Evropě soužití s imigranty si můžete přečíst v krátkém shrnutí z webu krize15.cz:

Pochopte to správně. Tady nejde o to nemít někoho rád, nebo nepomáhat potřebným, nejde ani o to, jestli imigranty budeme milovat, nebo je jen tolerovat. Jde o to, jak budeme už zítra žít. Nelžeme si, ale přemýšlejme. Jestli se nám tento způsob zítřejšího života zdá dobrý, nebo přijatelný, pak je vše dobré. Pokud se nám ale zdá hrozný, pak bychom se legálně měli snažit, abychom nedopadli stejně jako ti, kteří nemysleli, ale jen dobrosrdečně ,,konali“. My ještě dnes můžeme přemýšlet, tak se o to snažme. A kdo chce tato fakta popírat, tak ať jede do zmíněných zemí a tam se přesvědčí, ne od politiků a lží v novinách, ale na místě u konkrétních lidí. A pak, ať veřejně a pravdivě i s důkazy ukáže světu, že je to jinak. Určitě to přivítají jak odpůrci, tak příznivci islamizace.

“Zabijte ty, kteří uráží islám!“
“Liberalismus do pekel! “
“Evropo zaplatíš!“
“Aláh akbar!“

– hesla muslimských demonstrací ve Francii, Belgii, Švédsku, Anglii a Německu

Islám zažívá v současnosti největší možný progres, ve který Islámský Stát (IS) vždy doufal a o který se mu v první řadě jedná. Dnes už je v Evropě téměř 60 milionů muslimů. Do 11 let (2025) je dle srovnání dostupných oficiálních statistik odhadováno, že to bude dvojnásobek. Toto je ještě střízlivý odhad, který nezapočítává zvýšenou imigraci a konvertity.

Jak tedy vlastně v okolním světě vypadá ono pohádkové soužití menšin a harmonické prolnutí kultur?

V ulicích evropských měst zavládnou často násilnosti, hoří auta a přímo na náměstích se hlásá nenávist proti nám původním Evropanům. V mnoha městech jsou už bílí lidé v menšině.

Např. v Německém městě Rütli je 83% studentů imigrantů. Bílí žáci a učitelé jsou okrádáni a napadáni každý den. Radikálové bojující s německou policií se už nebojí vytáhnout ani vlajku ISIS.

 

Ve velké Británii je na muslimských demonstracích už naprosto běžné, že je přečíslená policie honěna rozvášněným davem za výkřiků „Aláh akbar“. Velká část anglických muslimů totiž věří, že Islám by měl nahradit britskou demokracii. Mnohé Londýnské čtvrti opouštějí původní obyvatelé, protože jsou od imigrantů utlačováni.

Muslimská demonstrace v Londýně

V Norsku se nyní potýkají s problémem zvaným „znásilňovací epidemie“. Přes 90% pachatelů jsou muslimští imigranti z blízkého východu. 9 z 10 znásilněných jsou norské ženy. Pro jistotu si tam dnes ženy přebarvují jejich blond vlasy na černo a doprovázejí se ve skupinách. Jedinou celkově efektivní ochranou proti tomu je však nošení hidžábu (dresscode zahrnující pokrývku hlavy).

V Oslu podle studie norského deníku Aftenposten stojí drogový byznys na azylantech. Prakticky všichni cizinci, které policie zadrží v souvislosti s překupnictvím drog, jsou žadatelé o azyl či ilegální přistěhovalci.

Ve Švédsku, které už nechce žádné uprchlíky, je přes 5000 případů znásilnění ročně. 85% pachatelů jsou imigranti. Se znásilňovací epidemií muslimskými imigranty má dnes problém většina Evropských států.

Reakce muslimů: Znásilnit nezahalenou bílou dívku není hřích proti islámu.

Malmö je 3. největší Švédské město. 90% loupeží tu páchají výhradně černošské, muslimské gangy. Imigranti jsou nezaměstnaní, odmítají pracovat a berou dávky. Bílí lidé hromadně odcházejí. Během 10-15 let se stane výhradně muslimským městem.

Krátké nahlédnutí do Švédska

V Belgii je v muslimských čtvrtích prosazováno právo Šaría. V hlavním městě Bruselu jsou už nyní největší náboženskou skupinou. Nejčastěji volené jméno pro novorozeně je zde Mohamed. Střízlivé odhady tvrdí, že zde budou do 10 let majoritní skupinou.

Největší muslimská komunita v Evropě je ve Francouzském městě Marseille. Ne náhodou je více než třetina všech vražd spáchaných v tomto státě právě zde. Sexuální útoky, žhářství, drogy a loupeže jsou v kdysi klidném městě na denním pořádku. V tomto suverénním státě s jednou z největších křesťanských populací na světě je v současnosti více mešit než kostelů.

V celé Francii je už více jak 1000 imigračních ghett, které už dnes připomínají autonomní Islámské oblasti. Policie mnoho z nich nemá pod kontrolou. Bílí lidé jsou perzekuováni, napadáni a vyháněni. Vláda přistěhovalcům ustupuje, protože se bojí nepokojů. Tento trend panuje např. i v sousedním Španělsku, které už chystá restriktivní politiku, která by migrační toky stabilizovala.

Sýrie, Libye, Irák? Ne, Paříž!

V Itálii se do měst musela povolat vojska, aby hlídala Italky před znásilňovací vlnou, uklidňovala demonstrace a páchaná zvěrstva, která už policie není schopna udržet pod kontrolou. Počet nelegálních uprchlíků, kteří letos přes Středozemní moře zamíří z Libye do Itálie, se může vyšplhat na 500 tisíc, až jeden milion. Ilegální imigranti mají být pokutováni a vyhošťováni. EU schválila finanční pomoc Itálii na řešení imigrantské otázky.

Krachující Řecko hrozí, že pokud neustoupí eurozóna od požadovaných úsporných opatření, tak pustí do unie „milionovou vlnu ekonomických migrantů a džihádistů“. Už je prý nejsou schopni zvládat. Šéf evropské pohraniční agentury Frontex, uvedl, že letos se očekává na jihu Evropy dalších až milion uprchlíků.

Perlička, nebo hřebíček do rakve?

V Haagu rozhodli, že Mikulášův pobočník Černý Petr prohlubuje rasové stereotypy a bude úředně zrušen, aby nediskriminoval černé imigranty.

V Holandsku žije už téměř milion muslimů. Muslimští duchovní hlásají v mešitách nenávist nebo oslavují terorismus. Dochází k desetitisícovým odchodům dosavadních občanů kvůli nepřizpůsobivým migrantům a narůstají náboženské nepokoje. Toto je mimo jiné zkušenost všech vyspělých zemí EU, které se nám dávají za vzor pro přijímání kvót na prokazatelně nepřizpůsobivé ekonomické běžence.

Letmý výstřižek z Holandského prolnutí kultur

 

Jsou to sice jednotlivci, ale za tohle by se Češi styděli až do smrti a ne si ještě kopli.

Když jim to ale ospravedlňují svaté verše…

„A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je!“

V České Republice! Muslimové již zcela otevřeně vyzývají k zavádění prvků islámského práva Sháríia do našich zákonů – viz např. http://islamskavyzva.com/. Dále… jim jen dejme trochu času na vytouženou integraci.

Ústřední video: Tři fáze islámu
Největší spojenec Islámu na Západě je ignorace.

TAKŽE TAKTO SE ŽIJE VĚTŠINĚ BÍLÝCH LIDÍ V MULTIKULTURNÍM PROSTŘEDÍ.

Multikulturní zlo potřebuje ke svému vítězství jediné.
Aby bílí lidé vše tolerovali a nebránili se.